Gebeliğe Hazırlık Bat 15 Ocak olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben çizgiyi görüyorum bence hamilesiniz umarım yanıltmaz

Ben hemsireyim şuan çalışıyorum ama koyulasmadi ki vereyim kimyasal mi ya da bilmiyrm ki koyulasirsa veririm hemen normal kasetle yapayım bide aksam eve gidince
Dün yaptığın iki test de bozuk değildir herhalde anlayamadım bugünkü çok daha silik çıkmış demi tam aksi olması gerekirken inşallah kimyasal değildir

M Minikfaremmm daha önce de dediğim gibi suan normal test yapsan tertemiz negatif çıkar daha coook başında yakaladın gebeliği moralini bozma, data 3-4 gün kala ancak bı tık daha koyulaşır bu. Bosa üzülüyorsun tadını çıkar artık
Ben yumurtlamanin 1. Haftasında az önce test yaptım negatif, normal kaset test. Benim için de erken

Dün yaptığın iki test de bozuk değildir herhalde anlayamadım bugünkü çok daha silik çıkmış demi tam aksi olması gerekirken inşallah kimyasal değildir
Daha bir hafta var acele etmeyin kızlar valla günler gecmiyooo

Aynen daha erken yapıp moral bozmayın bence

Ya ağzından bal damlıyor inşaallah vardir hepimizde çift çizgili testler atalım hepimiz

Şafak 10 tatlım :) bana sorarsan piskolojikmen hamileyim ama bedensel hiç bişy yok :) akıntımda artık yok . Zamana bırakıyorum şüphelendiğim zaman evde test var yapcam
Kuzum senin biraz daha varmış :) bana kalsa bende hamileyim ama kasığımda bildiğin adet ağrısı var ara ara sonra iğne batmalar oluyo arada kaldım valla :) ben sabah yaptım test

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…