Bebek İkinci El Baston Puset Satıyorum.Sadece 40 TL.

eylulum

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2007
898
7
Selam arkadaşlar
Baby hope baston pusetim var. Sıfırı 90 TL.
40 TL ye satıyorum. Çok hafif.

Şuan çalışıyorum canım ama eve gidince koyarım. İstanbuldayım ben. Başka şehirde isen Ptt kargo uygun.

komşum için böle bi ialn yazmıştım ama cevap verilmemişti komşum alamk istiyo bana haberin olsun demişti.bizde istanbuldayız istanbul hangi semt acaba..bizde alabilirz kesin

merhaba evet hatırladım o zman pierre cardini teklif etmiştim o satıldı şimdi bunu satıcam :) Ben hem İstanbul bayrampaşa hemde tekirdağ çorludayım. bu şehirler olursa elden alınabilir.

Ayakkabi ile sapkayi yollayım sana üstüne de 20 lira yollayım eşyalarla sende puset i yolla tabi sana da uyarsa tatlım.

Ayakkabi ile sapkayi yollayım sana üstüne de 20 lira yollayım eşyalarla sende puset i yolla tabi sana da uyarsa tatlım.

Canım Aslında olabilir ama şapka ve ayakkabı uyarmı diye tereddütüm var benim oğlan tontiş biraz. 11 aylık. Şapkayı çok beğendim ama küçük gibi de geldi. Uyar dersen gönder. Birde ayakkabı kaç no idi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…