Başka şehre tekil eşya taşıma ile ilgili

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Damdakiperi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2021
1.656
2.240
Arkadaşlar merhaba,

Farklı bir şehre çamaşır makinası, bulaşık makinası, TV gibi birkaç eşya göndermek istiyorum. Böyle bir taşıma şekli var mı? Yani örneğin; farklı insanların aynı yöne giden eşyalarını götürme gibi. Uygun fiyatlı birsey arıyorum. Teşekkürler

Armuttan parça nakliyat için talep açarsanız size ulaşıp teklif verirler, aralarından yorumları iyi olanlardan seçersiniz en kolayı o şekilde. Ben evlenirken 15 koli kadar şahsi eşyamı şehirlerarası o şekilde gönderdim.

Arkadaşlar merhaba,

Farklı bir şehre çamaşır makinası, bulaşık makinası, TV gibi birkaç eşya göndermek istiyorum. Böyle bir taşıma şekli var mı? Yani örneğin; farklı insanların aynı yöne giden eşyalarını götürme gibi. Uygun fiyatlı birsey arıyorum. Teşekkürler
Bu konu da mı bdvlik? Yapmayın rica ediyorum bile bile kurallara aykırı davranmayın, sorunuzu konu olarak açacaksanız uygun bölüme açmalıydınız, kaldı ki profilinizde bile yazsanız cevap verirlerdi.

Not:
Siz dahil konularını sürekli bdvye açan üyelere bilgilendirme olsun, konularınızı doğru bölümlere açmanız bir kuraldır, doğru bölüme açın yorum gelmemesinden endişe ediyorsanız konunun linkini profilinize ekleyin, profil paylaşımınız akışta görüleceğinden üyelerin konuyu görme ve cevaplama olasılığı yükseliyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X