Baska kiza mesaj atan sevgilime intikam içjn ben de başkasiyla yattim dedim delirdi bu davranislari gosteren erkek seviyor mudur ?

Ben benimkine bakacaklar diye ağlayıp sızlamadım daha 2 gün önce mugalaya gideceği belli oldu ben Karadeniz'i olarak oralar büyük geldi gözüme ve sormak istedim . Sonuçta barlar var her şeye var tabikide mantıklı olan yapan her şehir de yaşar mugla kızları kime bakarsa baksın banane

En azından başkaları gibi lakayt cevaplar vermediğiniz için teşekkürler. Tiksinme önemli değil ben de ondan tiksindim ve gubelrdir ariyo sizlaniyo benim canımı yaktı şimdi o da oturup ağlasın güzel oldu

İnsan iradeli bir canlıdır. Hemen ajitasyon,demagoji edebiyatı yapmayın. Sanki bir sağlık sorununuz veya fiziksel engelinizle ilgili konu açtınız da insanlar böyle cevap verdi. Siz milleti kıskandırmak için böyle ucuz yalanlara başvurursanız sonucu bu olur. Bu saatten sonra o çocuk bile sizin yalan söylediğinize inanmaz çünkü sizde potansiyel olmasa intikam için böyle yalanlara başvurmazdınız. Kaliteli insan hareketi değil bunlar zamanında kaliteli davransaydınız. Bu sizin suçunuz hiç boşuna kimseyi suçlamayın

Saygılı ve kibar olmasıyla başka kizlara mesaj atması ne alaka

1 senedir beraberiz bir kere ondan başkasına bakmadım istesem de bakamam kendimden soğurum çünkü neyse size kendimi anlatmak zorunda değilim. He bu arada onun geri gelmesi için yapmadım zaten ben gibi canı yansın diye yaptım ki gayette güzel yandi günlerdir agliyo telefonda neredeyse :)

İki gün ağlar sonra unutur önemli olan senin bir erkek için böyle şeyler yapmaman gerektiği.boyle bir erkeği en çok kudurtan emin ol senin sinirle söylediğin sözler değil gerçekten mutlu olman olurdu.

Neden o da aldattiginda ben de aynı tepkileri verdim. Yani ben sevdiğim icin çok büyük tepkiler vermiştim yedirememekten değil oda aynılarını veriyo

Tammm apla sensın...

Sevmiyor sevmemiş

Neden o da aldattiginda ben de aynı tepkileri verdim. Yani ben sevdiğim icin çok büyük tepkiler vermiştim yedirememekten değil oda aynılarını veriyo
Sürekli tepki mi yarıştıracaksın çok yorucu değil mi? Karşıda seni aldatan erkek var bugün ağlamalarını affetsen evlendiğinde "bu beni ne yapsam affediyor istediğim gibi takılayım" der dahada aldatır. Neyse toksik ilişki seviyorsan devammm

Ya Allah seni top etsin de yuvarlan. Bu ne ya brezila dizisi gibi mübarek. Yok seviyomusta kizla da görüşmüş ama hala seviyomuy muş? Sen birini severken baska biriyle goruşmeye gider misin? Gitmeyi birak birine bakar misin? Aklin kalbin baska birindeyse bakmazsın. Senin sevgili ayran gönüllü yani sen yanindayken seninle sevgili sen yokken degil.

Son düzenleme:
Eee iyi mi oldu peki siz üzülmeseniz bence gelip burada konu açmazdınız. Sizin de kafanıza takılmış. Öyle olmasa burada konu açmazdınız sizin de canınız yanmış keşke hiç yapmasaydınız onun seviyesine inmiş oldunuz

İki gün ağlar sonra unutur önemli olan senin bir erkek için böyle şeyler yapmaman gerektiği.boyle bir erkeği en çok kudurtan emin ol senin sinirle söylediğin sözler değil gerçekten mutlu olman olurdu.

Ne empati yeteneği tuksek bj insansınız gercekten helal olsun çok teşekkürler bi tane düzgün yorum çıkmadı insanlar başlarına gelmeyen şeylerle dalga geçmesini cok seviyorlar. Haklısınız zaten bitiricem kendimi çok üzüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…