Baska kiza mesaj atan sevgilime intikam içjn ben de başkasiyla yattim dedim delirdi bu davranislari gosteren erkek seviyor mudur ?

Tutarsız olan sizsiniz. Çok kiskandiginiz adama başkasıyla yattım diyecek kadar geniş biri açık seçik kizlar var magaramda mutluyum vs vs yazan sizsiniz.
Kizlar açık diye yazmadım magaramda mutluyum diye. Çok kız olan bi ortama godecegi icin rahatsızım sadece. Ve ben geniş değilim onun da canı yansın diye kendini yesin dursun diye dedim yoksa bi erkeğe 1 sendjr göz ucuyla bile bakmadım. Baksam gelip burada soru sormam zaten mantık

Tamam.

hala sevgilimisiniz ki muğlaya gidecek diye rahatsızsınız?

Onunla neden olmadığınızı, bu fırsatı nasıl kaçırdığını düşünüyor şu an. Madem biriyle beraber olacaktı tüh keşke o ben olsaydım diyor.
Sevdiğinden değil, belki benimle de bir şeyler olur diye uzatıyor.

Aferin , masallah çok seviyor, böyle giderse yakında katil olur sevgisinden , ateşle oynuyorsun dikkat et...

Nerden aldın sen bu aklı "NERDEEEEEEEĞNN" !!! Diye bağırasım geldi. Afedersin de bir insan daha kendini nasıl aşağılayabilir intikam almak uğruna anlayamıyorum. Allah korusun başkasıyls birlikte oldu arkadaşıyla yattı düşüncesiyle sana zarar vermeye öldürmeye çalışsa ne yapacaksın??? Kafan mı güzel senin??? Bu ilişkiden bir cacık olmaz. Sen de büyü, aklını başına topla. Kimseye de kendin hakkında yapmadığın birşeyi söyleme. Yarın bir gün gerçekten evlenmek istediğin biri karşına çıktığında ona "senin evleneceğin kadın benim arkadaşımla ve başkalarıyla yattı" Derse görürüm ben seni.

Biz onunla berber olmuştuk zaten çok kez

yha manyak mısın aşık sana, bildiğin gel çocuğumun annesi ol diyor. Ayy bana böyle gelecek vallahi tuttuğum gibi nikah masasına oturturum çocuğu. Kıskandım, kıymetini bil aşko.

yha manyak mısın aşık sana, bildiğin gel çocuğumun annesi ol diyor. Ayy bana böyle gelecek vallahi tuttuğum gibi nikah masasına oturturum çocuğu. Kıskandım, kıymetini bil aşko.
Umarım başına gelir de sen de oturursun nikah masasına:)

Umarım başına gelir de sen de oturursun nikah masasına:)
Gerçekleri söyleyince hemen çirkeflik yapıp beddua edeceğine az dön de aynaya bak, manyak mıdır nedir. Sen böyle devam edersen bir arpa boyu yol alamadığın gibi canından olursun. Farkında mısın bu söze kadın öldürüyorlar? Kendine zarar. Erkeklerde cinsellik boyutu farklı, benimser ve başkasının olmasını istemez. Bu düşünceyle kendi yer bitirir, barışacağım diye intikam alacakmış. İntikama bak, dikkat et vallahi. Kendi iyiliğin için.

ALLAH'IM sana şükürler olsun çevremde böyle insanlar olmadığı için, şükürler olsun gençlikte böyle akıl kaybı yasamadigim için, şükürler olsun birilerine nispet olsun diye kendimi namussuz sadakatsiz diye damgalamadığım için.Çok şükür normal ilişkiler yaşayıp kendimi sevdiğim için......

Bütün bunları boşuna anlatıyorsun ve boşa kürek harcıyorsun ilk hatasında silmediğin için böyle oldu. Sevgiliyken böyle şeyler yapan bi insanın derdi başka ne olabilir di ki zaten..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…