başımız pişik ile dertte :((

kızlar bugün doktordaydık ve doktorumuzda uni baby nin kremini onayladı. bize alternatif olarak atopiclair diye bir krem daha verdi. ıslak mendil olarak da kesinlikle uni baby veya nıveanın ıslak mendillerini önerdi alkol içermiyor diye onları kullanabileceğimizi söyledi.
beklemekcim gerçekten bir kez daha teşekkür ederim sayende popiş kurtuldu walla :))

ne demek canım benim onlar rahat etsinlerde bizede mutluluk kalır geriye birimiz hepimiz hepimiz birimiz için yaşasın kasım anneleri

bebeğinin rahatlamasına çok çok sevindim çünkü oğlumun poposundaki pişikleri gördüğümde içim öyle acımıştıki seni çok iyi anlıyorum

ben ilk gördüğümde ağladım ..kızımın poposu kırmızı kırmızı olmuştu ..o kadar pamuk ve su ile temizlememe , her alt açmada pişik kremi sürmeme rağmen neden olduğunu anlamadım doğrusu..trosyd, travocort kullandım geçmedi sonra bepanthen denedim ve mükemmel sonuç pişik geçti şükür ..şimdi ara ara açınca sürüyorum..umarım birdaha olmaz..

benim bebğim de aynen eylülün ddiği gibi pamuk ılık sudevam ettim ama pişik oldu.her açmada nivea kullanmıştım.son 4 gündür aşırı kızardı.travacort ve bepanten sürdüm.allah şükür bugün itibariyle pişiğimiz bitti sayılır.bepanteni şiddetle tavsiye ederim.ancak travacort kullanalar günde 3 ü geçmeyecek.bilginize.

ben bepanteni şimdi her açmada sürüyorum..

atopiclair adlı kremi kesinlikel öneriyorum hanımlar.krem kortizon içermiyor ve sürüldüğünde yağlı bir tabaka bırakmıyor.dün akşamdan itibaren kullanmaya başladık ve sonuç mükemmel. hatta bizim yüzümüz bayramın birinci gününden itibaren isilik gibi bişey oldu.doktor cildi hassas olduğu için bu tarz döküntülerle karşılacabileceğimizi söyledi.aynı kremi yüzüne de sürüyoruz ve oldukça başarılı.isterseniz sizde doktorlarınıza sorarak kullanabilirsiniz.kortizonlu ilaç kullanmaktan çok çok daha iyi.

hepinize pişiksiz bol sütlü gazsız ve iyi uykulu geceler diliyorum :))

X