Başımdan geçen sinir bozucu bir ilişki

Kurtuldum evet, böyle bir insana vaktimi ayırdığıma ve saçma sapan davranışlarına karşi yerinde haddini hemen bildirmediğim için kendime kızıyorum
Yoo hiç kızmayın tecrübe oldu size.Ya evlenseydiniz.Düşünsenize yaşamınız boyunca dış görünüşünüzü kendi istediği şekle sokmaya çalışan bir koca.İnsanın benliğini bitirir.Ki fiziki istekleri olan biri yüzde yüz davranışta isteyecekti.Güzel olmuş vesselam

Ben kendimden biliyorum, bir seferinde benden 5 yaş büyük bir insanla konuşuyordum. Bana asla hakaret etmezdi, eleştirmezdi, beni sevdiğini söylerdi. Ancak bir şey için tartışma olsun, sanki ben hatalıyım, aklımdan şüphe ederdim, nasıl lafı çevirirdi, ben haklı iken birden kendimi yalvarırken bulurdum. O zaman ben daha gençtim, tecrübem de azdı. Çok mükkemmel gözükürdü dışarıdan ama içinde çok egolu biriydi. Sizin konuştuğunuz bu adamın sizden ayrılış şekli var ya inanın ben o tarz konuşma çok duymuştum o kişiden. İşine gelmez ise 180 derece dönerdi. Sorun sizde değil, bu tarz egolu insanlar tehlikleli tipler.

Adamın başına vurmuş yalnızlık heralde Yunan heykeli filan ariyodu evlenmek için. Çok bile sabrermissiniz yani ağzını payını verip çoktan ayrilmaliydiniz.

Allahın ayarsızı. O kadar midem bulandı ki anlatamam kendi neymiş erkek kleopatra mı? 172 boya 50 kilo çöp olursunuz çöp, meme falan kalmaz bile. Takıntılı pislik herif anasının bulduğuyla evlenmiştir ne olacak.

Sakın o dengesiz yüzünden kendinize yüklenmeyin. Güzelsiniz boyunuzun falan maşallahı var (keşke bende de olsa valla o boy) kilonuz da sanırım gayet iyi, hiç bir insan evladı size ne yiyeceğinizi kaç kilo kaç cm bel olacağınızı söyleyemez. Ayrıca madem doktor 30lu yaşlarda kadınların gayet de hamile kalabileceğini bilmeli (ben de doktorum) s

O “doktor olmuş ama adam olamamış”tan kurtulduğunuz için o kadar şanslısınız ki. Bu size hamilelikte falan artık kilo vırt zırt diyerek ne kadar üzerdi. Size her şartta destek olacak sevecek biri lazım.
İnanın “onu giyme bunu giyme” diyen koca kadar “yok bakımlı ol yok zayıf ol yok şöyle giyin güzel ol” diyen koca da aynı şekilde bağnaz. Hiç bir farkı yok bunların kafa olarak

kendisi 165 boyu var ))) zayıf biri bide

evet çok
Bide dar pantalon ve kısa şortlar giyersen yakışırı diyordu )))))), ben hep elbise ve etek giymeyi seven biriyim. Bende çok aptalım iyi niyet arıyordum başta. Sonra baktım sonu yok böyle saçmalıkların!

adam adnan oktarin muridi de kendine kedicik ariyo gibi geldi bana.

Allah kurtarmış ya evlendikten sonea bu yönlerini gosterseydi

katılıyorum size, bu adam da öyle dıştan mükemmel, çok efendi ve entel duruyor. Kendini öyle tanıtıyor. Ama içi farklı. Tehlikeli her açıdan dediğiniz gibi. Artık böle erkeklerden kaçarım hemen)))

Kendi de çürük patatese benziyordur yuksek ihtimal.. Kompleksli, manipülatif, hadsiz biriymis, iyi ki olmamis.. Boylesi insanı sinir hastasi eder..

Kendi boyuna baksın önce. Sizde kusur arayacağına. Keşke siz de onu biraz küçümseyip üzseydiniz ayrılmadan, belki o dağları aşan gururu biraz olsun incinirdi. Müstehak çünkü

bende ))) En garip bulduğum şey, bu tip insanlar empati yapmayı hiç bilmiyorlar, söledikleri her şeyi doğru ve haklı buluyorlarmış.

Bu insanlardan toplumda o kadar çok var ki.
Fakat siz ucuz kurtulmuşsunuz. Yıllarca hayatında sürüklenebilirdiniz.ilişki hastalıklı bir hal alabilirdi.
Bu kadar kısa sürede sizi bu hale getirdiyse devam etseydiniz sonunu düşünemedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…