Başımda ki garip his

sudecanay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2021
204
116
36
İyi geceler arkadaşlar. Sürekli baş ağrısı çekerim bildiğim ağrılar. Ama bugün olan şey ilk kez oldu ağrı desem değil başım ağrımıyor ama ne denir bende bilmiyorum. Sanki beynim az az aşağı gidiyor da burnumdan kanayacak gibi o kadar tuhaf ki tarif ederken saçmalıyor olabilirim kusura bakmayın. Zonklama değil baskı değil ama sanki patlayacak gibi de. Bilemiyorum ilk kez yaşadım derken az önce çok ufak çok minimal bi burun kanaması yaşadım tansiyonum da normal anlamıyorum daha 4 ay önce mr çektirdim temiz çıkmıştı. Bilemiyorum panik atağım var ileri derece panik bozukluk hastasiyim çok korkuyorum

Burnunuzun kanayacağını hissetmişsiniz demekki bunun üstüne kanayıncada paniklediniz korktunuz hep panik ataktan dolayı bu korkular bulgular o kadar garip şeyler oluyorki anlatmak güç saçma anlatamıyosun ama bizi korkutmaya yetiyor bende panik ataklıyım bilirim şuan benimde boğazımda bir düğüm var canım çıkıcak gibi çok garip ama anlatamıyorum

Burnunuzun kanayacağını hissetmişsiniz demekki bunun üstüne kanayıncada paniklediniz korktunuz hep panik ataktan dolayı bu korkular bulgular o kadar garip şeyler oluyorki anlatmak güç saçma anlatamıyosun ama bizi korkutmaya yetiyor bende panik ataklıyım bilirim şuan benimde boğazımda bir düğüm var canım çıkıcak gibi çok garip ama anlatamıyorum
Kesinlikle öyle şuan da kafamdan bin tane şey geçiyor elim ayağım titriyor panik atağım başladı çok korkuyorum

beyin kanaması mı başka bişey mi ya uyursam bişey olursa çok kötüyüm

X