başa bela internet her evde her yerde :((

Arkadaşım neden sorun yapıyorsunuz anlamadım
Bırakın istediği kadar vakit geçirsin sizi ihmal etmedikten sonra
Eğer birşeyler karıştırıyor die şüphe duyuyor iseniz kokusu çıkacaktır muhakkak:kahve:
Bakın biz bile kk da ne kadar vakit geçiriyoruz
Hepimizin eşleri şüphe mi duysun yani bizden
Empati kurun biraz lütfen..kendinize sorun yaratmayın

Arkadaşım neden sorun yapıyorsunuz anlamadım
Bırakın istediği kadar vakit geçirsin sizi ihmal etmedikten sonra
Eğer birşeyler karıştırıyor die şüphe duyuyor iseniz kokusu çıkacaktır muhakkak:kahve:
Bakın biz bile kk da ne kadar vakit geçiriyoruz
Hepimizin eşleri şüphe mi duysun yani bizden
Empati kurun biraz lütfen..kendinize sorun yaratmayın

doğru diyosun bencede.. sonuçta gözümüzün önündeler.. dozunu çok fazla kaçırmadığı sürece sorun olmamalı pek..

arkadaşlar hayır ihmal etmiyor beni çokta yakınızdır biribirimize ama beni bu şüphe öldürüyor işte kafamdan istesemde çıkaramıyorum ben üsütne düştükçe bu konuda biliyorum gıcıklığına dahada çok kaçıyor dahada çok inadına yapıyor aslında.

arkadaşlar hayır ihmal etmiyor beni çokta yakınızdır biribirimize ama beni bu şüphe öldürüyor işte kafamdan istesemde çıkaramıyorum ben üsütne düştükçe bu konuda biliyorum gıcıklığına dahada çok kaçıyor dahada çok inadına yapıyor aslında.

bak daha çok inada biniyo öle boşver.. biraz takmamaya çalış sen bence.. bak ben bi inada bindi 7 ay da zor bıraktırdım oyunu..

nişanlın bilgisayar konusunda bi iştemi çalışıyor bazı insanlar bilgisayara aşıktırlar yani önceden varmıydı sonradan mı oldu belki oyun oynuyordur bu kadar üstüne düşme ama insan deli oluyor haklısın bi bilgisayarını kontrol et cnm çaktırmadan...

X