Barzey'in babası vefat etmiş:((

barzey ve ailesinin başı sağolsun, Allah sabır versin onlara.
babacığınında mekanı cennet olsun nur içinde yatsın.

Allah sabirlar versin, mekani cennet olsun. Allah bütün ölmüslerimize rahmet eylesin.

Ne kadar ince fikirli insanlariz biz türkler. Tanimadigimiz kisilerin acisini paylasiyor,
tesellide bulunmaya calisiyoruz.

Allah rahmet eylesin,mekanı Cennet olsun inşallah
Allah yakınlarına sabır versin

Allah rahmet eylesin.Mekanı cennet olsun inşallah.Rabbim barzey e ve ailesine sabırlar versin.

Allah Razı olsun Arkadaşlar Hepinizden...Hayat böyle işte,Toplanıyoruz yavaş yavaş.
Tekrar Tüm arkadaşlara Teşekkür ediyorum arayıp soranlarada..

canım ya başın sağolsun çok üzüldüm inanki mekanı cennett olsun allahım nur içinde yatırsın...benim babamda gecen sene kalp krizi gecirdi bizde korkuyla yasıyoruz...

çok üzüldüm başın sağolsun barzeyciğim allah sabır versin babacığında nur içinde yatsın inşallah

Allah rahmet etsin geride kalanlara bol bol sabir versin ......cok üzücü ne yapsak kendimiz su an bunu yasamadigimiz icin arkadasimizin acisini anlayamayiz....Allah´im sabrini arttirsin....

Rabbim sabır versin mekanı cennet olsun... :KK43:(( tüm ailenize baş sağlığı diliyorum :KK43:(

Barzeycigim yeni okudum konuyu ...:KK43:basin sagolsun canim .
Allah rahmet eylesin; cok uzuldum ...
Seni cok iyi anliyorum bende kucuk yasta babami kaybettim cunku :KK43:
sabrin bol olsun arkadasim ...

allahtan rahmet sana ve ailene sabır diliyorum arkadasım
cok zordur allahım kimseye yasatmasın
allahın emri bişe denemiyor işte
malesef ki giden gelmiyor
bize birtek ona dua etmnek kalıyor
basın sagolsun

başınız sağ olsun barzey... babanız nur içinde yatsın, Allah siz sevenlerine sabırlar versin... insan böyle durumlarda başka bir şey diyemiyor, çünkü denecek hiçbir şeyin o anda acıyı hafifletmeyeceğini biliyor. zaman gerekiyor bu acıların sarılması için, unutmak için değil, sadece kabullenmek için... onları unutamayız, unutmamalıyız da...:1no2:

bası sagolsun üzüldüm cok zor bir durum
ne deyim Alllah sabır versin geride kalanlarada uzun ömür mekanı cennet olsun

basınız sagolsun arkadasım...
allahım sabırlar versin hepinize ....
çok üzüldüm yaa:KK43:

başın sağolsun arkadaşım allahım babacığının
mekanını cennet eylesin nurlar içinde yatsın
bilirim baba acısını 5 sene oldu babamı kaybedeli
ama acısı hala içimde içim çok acıyor senağlamasenağlama

X