Bartholin kisti mi? Bilen yardim etsin

Evet onu duymuştum ama tek bir bez alındı diğerinde sorun yok çok şükür umarım büyük problem yaşamam. Şu an ameliyattan bu yana 14. Gün dikişler kendiliğinden eriyor çok az bir şişlik kaldı. Ufak tefek vajinal kanamam var ama en azından çok büyük problemler yaşamadan atlatıyorum. Doktor gebelik için bir adet dönemini geçin sonra deneyebilirsiniz demişti. Tam olarak iyileşmek ne kadar zaman alır bilmiyorum

Insallah yasamazsiniz zor bir durum bende geçirdim apse marsupializasyon yapıldı ama onun psikolojisini hala atamadim 2 ay öncesi iyileşmez gibi yaşınız kaç bu arada alınsa da ara ara sizlama oluyormus o bölgede okuduğum yorumlardan biliyorum

29 yaşındayım. Evet oluyor,benim ilk beş gün o bölgede bir sızlama yoktu ama sonraki günlerde ara ara oldu Pansuman yapıyorum sürekli. Dr kuru kalmasına dikkat edin bir de buz uygulaması yapın şişliğin inmesi için dedi. Söylediklerini yapıyorum ama dediğim gibi vajinal ara kanamalar devam ediyor.Bu çok normalmiş vücudun iyileşmesi için bir nevi savunma mekanizmasıymış. Steril pamuklu ped ile idare etmeye çalışıyorum. iki aya anca tamamen iner şişlik dedi ama bakalım . Şu ana kadar pişman olmadım ameliyattan ama kuruluk durumunu henüz bilmiyorum. İlerde tekrarlayan büyük acılar çekmektense bu daha iyi oldu diye düşünüyorum. Yine de zaman gösterecek. Size de geçmiş olsun bu ara da memnun musunuz marsupilalizasyondan. İyileşme süreciniz nasıl oldu bilgi verebilir misiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…