Barışma duası

benwebenim

Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2023
34
3
37
Merhaba bildiğiniz bir barışma duası varmı acaba kayınvalıdemlerle yaklaşık bırsedir küstük bana cok hakaret ettıler eşimde benım tarafımı tuttu haklıydım eziliyordum ama benım 2yaşında cocugum var babaanne dede duygusunu tatmasını ıstıyıorum yıne mesafemı korurum ama pişman olup barısmalarını ısterım yardımcı olursanız cok sevınırım

Barişma duasi bilmiyorum yanliş bilgi vermeyim.ama torunlarini niye görmüyorlar seninle küs olabilirler torunlariyla sorunlari nedir acaba hicmi torun sevgisi yok

Barisma duasina ne gerek var? Alin cocugu gidin ellerini opun barisin iste. Bunu bu kadar drama/rituele cevirmeye gerek yok

Duayla olmaz bu isler allahim yardım et diyip ya Allah bismillah diyip grurunuzu Bi kenara bırakıp kapılarına gidip açık açık konuşun

Barişma duasi bilmiyorum yanliş bilgi vermeyim.ama torunlarini niye görmüyorlar seninle küs olabilirler torunlariyla sorunlari nedir acaba hicmi torun sevgisi yok
Bizim kızdığımızda bu işte torunlarınıda sildıler zaten kaynanam hep ayrımcıydı yanı kızlarına ve cocuklarına düşkündü eşim encok bu sebebten kızgın zorla degıl demekkı içlerinden gelseydı onu görmek ararlardı

Duayla olmaz bu isler allahim yardım et diyip ya Allah bismillah diyip grurunuzu Bi kenara bırakıp kapılarına gidip açık açık konuşun
Asla kapılarına gıtmem cünkü kacsefa affettım gurursuz dedıler bana takı kayınbabam üzerime yürüdü küfürler etti kaynanamın doldurusuna gelip, yanı en sonunda yeter dedım ayagımı kestım ama gelgörki insan cocugu ıcın o ınlarla barısmak ıstıyor

Bide kayınbabam benı konuşturmuyor hep azarlıyor adamın beynı yıkan mış kacdefa denedım ozamanlar adam benı canavar sanıyor karısı yuzunden olursa olur olmazsa olmaz yapıcak bısey yok

Barisma duasina ne gerek var? Alin cocugu gidin ellerini opun barisin iste. Bunu bu kadar drama/rituele cevirmeye gerek yok
Peki siz bu insanlara erkek evlatlarinin pek kiymetli torunundan (turkiyeden boyle biliyorsunuz) bile vazgececek kadar ne yaptiniz acaba, onu da soyleyin isterseniz
Irkçı bu aile ben kürt kökenli yim yanı bu ayrımcılıgı ilk onlarda yasadım siz biz davası vardı hep zaten eşimle severek evlendık ama annesı benı hıc sevmedı

Sevgi yoksa görüştürmenin anlami yok ki cocuklar o sevgiyi alamadiginda üzülcekler boşverin bence eger kayinvalden isterse görüştürürsünüz

Hemen neden ırkçılığa bağladınız konu sahibesi bu konuyu. Irkçılık değil bu sıradan kv gelin meselesi. Her kv gelini sevseydi burası bu kadar konu kaynamazdı.

İletişim dışında çözemezsiniz dua ile olacak şey değil önce tevekkül.

Anlattıklarınızdan sonra, çocuğunuz için neden kayınvalide ve kayınpederinizle barışmak istiyorsunuz ? Çocuğunuz bu küfürleri duyarak, kavgaları görerek mi büyüsün istiyorsunuz ?

Anlattıklarınızdan sonra, çocuğunuz için neden kayınvalide ve kayınpederinizle barışmak istiyorsunuz ? Çocuğunuz bu küfürleri duyarak, kavgaları görerek mi büyüsün istiyorsunuz ?
Oda dogru ama o sevgıden mahrum kalacak dıye üZülüyorum aslında bıryandan cevrede görünce dede torun kayınvalıdeler özenıyor ınsan

Eşiniz ailesiyle görüşüyor mu ?
Yıllarca annesının dolduruşuna gelıp hep kavga ettık en sonunda annesının bana olan davranışLarını görüp tartıştılar babasıdA adaletsız davrandı anlamadN dınlemeden bızı sucladı karısının entrıkalarından habersız e tabı oyuzdeneeşimde kestı ilişkisini enson bıde babasının bana küfür ederken ve üzerime yürürknki anada şahit oldu o bitirdi tüm olayı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…