Banada yardm edermisiniz

gxuxl@end

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2007
634
3
47
slm arkadaşlar önce kendimi tanıtayım ben 11 yıllık evli 9 yıl ara ara son 2 yıldırda yoğun çocuk tedavisi görüyorum geçen yıl tüp bebekle hamile kaldım fakat sonu güzel bitmedi hala tedavi görüyorum şimdi sizlere sormak istediğim ilk göğsümden kan geldi dr gittim elle muaynede bir şey çıkmadı usg çekilecek dr tedavi gördüğüm için hormonlarla kaynaklı dedi bende diğer işlemleride yaptırayım bu bekleme sürecinde dedim ve rahim ağzı kanser taraması kemik erimesi ne bakıldı rahim ağzında çok ilerlemiş yara yakılması gerek dendi kanser taramasının sonucunu henüz almadım dr pozitif dediğini duydum yanındaki asistanına yani kötü bir şey çıkabilirmi acaba kemiklerdede sınırda çıktı yaşına göre çok erken başlamış vs dedi kalsiyum ilacı takviye edilcek bu bebek düşüncesi yüzünden önce ruh sağlığımı kaybettim he pisikolğada gidiyorum yıllardır yinede atamadım bu düşünceyi kafamdan şimdide beden sağlığım bozuluyor ltf banada yardımcı olabilirmisiniz sizlerin düşüncesi ve önerisi çok önemli benim için neler yapmam nasıl hareket etmem lazımŞeniz

canim aslinda bende nerdeyse ruh sagligimi kaybetmek uzereyim bu yuzden...seni cok iyi anliyorum bbek istegi bitmez tukenmez bir arzu elde edene kadar sona ermez...ama once sagligini dusunmelisin bu ara..seni korkutacak uzecek bir aciklama yapmak istemem ama gosusten kan gelmesi Allah korusun gogus kanseri teshisleriyle son buluyor genelde...Rabbim korusun....

haklısın canım bu çocuk düşüncesi bu noktaya kadar getirdi bende nette araştırdım korktum açıkçası tedavi gördüğüm hast gittim korkulcak bişi olmadığını aldığım hormonlardan hormonlarımın dengesizliğinden olacağını söyledi bakalım şu usg sonucuna göre daha iyi açıklama yapar hem başka dr gittim oda aynı şeyi söyledi elle muaynede kitle falan çıkmadı bakalım kısmet inş olumsuz bişi çıkmaz sonuçların hepsini alınca kısmetse yola devam

çok zor allah yardımcın olsun ya sağlığından daha mı önemli çocuk sahibi olmak evlat edin ona şevkat göster lütfen kendini bu kadar heder etme

gül@end cok gecmıs olsun canım rabbım acıl sıfalar versın kötüyü asla aklına getirme iyi düşünelimki iyi olsun:)))

canım gerçekten zor yaşadıkların ama önce sağlığına dıkkat et sonra yıneyola devam çocuk arzusu insanı yakan bı arzu..............rabbım inş daha fazla uğraştırmaz ısa zamanda verır canım inş herşey yolunda gıder.. iyi bi doktora gıt inş kötü bi şey yoktur.allaha emaanet ollll dua il...............rabbım yureğine farahlık versın............

arkadaşım çok çok geçmiş olsun.kendine dikkat et gerçekten hiç bişey senin sağlığından önemli değil.allah yardımcın olsun.inş. çabucak bebişinede kavuşursun.sevgilerle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…