Bana yardım edin ne olur.. Hamilemiyim.. Eger oyleyse intihar edecegimm :((

ya çok takıyorum ben kafanızı şişirdim özür dilerim ya internette yazıyorduda regli oluncada olabilirmişiz diye :KK43:

o userıne görmek denılen sey..
hamıle olduğun halde o ay hafıf lekelenme tarzında adet görüyor kımısı..
bahsettıklerı o

Öncelikle zor günlerimde yanımda olan, bana cevap veren, bilgilerini benimle paylaşan samimi ablalarıma çok çok teşekkür ediyorum..
'Bir tek yaşayarak öğrenilirmiş, hayat, okuyarak dinleyerek değil' demiş Can Yücel..
Belki kötü oldu ama büyük bir ders aldım, bunu hiç yapmamış olmayı dilerdim, bu büyük günahı işlememiş olmayı isterdim ama pişmanlık yapılanları maalesef değiştirmiyor.
Hamile değilmişim evet, umarım vakti geldiğinde olur..
Herkese tekrar çok teşekkür ederim..

Gerçekten bu sorular bilerek mi gündeme geliyor yoksa cehalet seviyesi bu kadar vahim mi?

Haydar Dümenvari sorular cidden şaşırtıcı.

Biraz kitap ya da bu platform yerine google'den gerekli bilgileri okusanız yazmanıza gerek kalmaz zaten.

Leylekler getirdi leylekler.:KK51:En Büyük KK

Ablacım sayfaları gezerken gördüm yazdığını duyarsız kalamadım..

Cehalet kavramı size göre bu konuyu buraya açmak, bana göre de buraya açılan bu konuyu yadırgamak demek.

Bana kalsa bugün evlenir, sevdiğimden ayrı 1 dk bile geçirmek istemem.
Ama bitirmem gereken bir öğrenim hayatım var, ha diyince evlenemiyorum maalesef (!)
Evlenemiyosan bekle o zaman diceksiniz ama ben hayatımı paylaşmayı düşündüğüm sevgilimle, ilkokul 5.sınıftan bu yana beraberim.. 8 senelik bir beraberliğimiz var.. A kişisinin B kişisinin C kişisinin beklemediği kadar ve hatta belkide sizin beklemediğiniz kadar çok bekledim ve hala bekliyorum..

Yaptığım şeyi savunmuyorum böyle bir şeyi asla yapamam, hata yaptım, daha çok sabretmeliydim, umarım hatalardan ders çıkarıp bunu bir daha yapmam..
Insan çaresiz ve yalnız olunca google daki bilgilerde az geliyor.
Umarım siz hiç bu kadar çaresiz kalmazsınız

Son düzenleme:
X