Bana yardım edin ne olur.. Hamilemiyim.. Eger oyleyse intihar edecegimm :((

Gerçekten bu sorular bilerek mi gündeme geliyor yoksa cehalet seviyesi bu kadar vahim mi?

Haydar Dümenvari sorular cidden şaşırtıcı.

Biraz kitap ya da bu platform yerine google'den gerekli bilgileri okusanız yazmanıza gerek kalmaz zaten.

Leylekler getirdi leylekler.:KK51:En Büyük KK

Peki son bir şey sormak istiyorum. 16 Kasımda birlikte olduysak suan 17 Subat karnımda belirli bir şişlik olur muydu?

cok haklısınız da zaten dediginizi aynen yapıyorum gercekten yapıyoruz yani nisanlımla.. Benim birtek karnım sisiyor galiba ama tabi bebek mi bu bilemiyorum belkide psikolojik dedigim gibi onun dısında hicbir seyimyok. Bundan sonra Allah izin verirse evlenene kadar yok valla yakınlasma filan :) omrumden 50 yıl gitti cektigim sıkıntıyı anlatamam.. Bunu sadece o istemedi tabiki bende istedim ve oldu iste bir seyler bundan sonra cok daha dikkatli olcam hatta dikkat gereken seyler yapmicam bile.. Tavsiyeleriniz icin cok tesekkur ederimm.. Yarın son bir idrar testi alcam.. 20+1 oldu bugun.. Artık bebek varsa yarın hemen 2.cizgi cıkar.. 10-12 saat sonra beliren golge gibi 2.cizgiyi dikkate almamalıyım galiba ? Bu arada cok soru soruyorum rahatsız ediyorum gibi oluyo ama cevaplarsanız cok sevinirim :)

ya canım Allah aşkına saçmalama bide hamile gibi gün hesabı yapmışsın + bilmem kaç diye..hamile falan değilsin...üstüne görme dediğin şeyde 1 kere olur her ay kanaman oluyosa o üstüne görme değildir...zaten üstüne görme de nadir birşey..
o aldığın adet söktürücülerle bebek olsaydı bile çoktan düşmüştü merak etme...daha fazla da kendini strese sokma 20 haftalık bebek demek 5 aylık hamilelik demek çoktaaannnn anlaşılırdı o iş..daha fazla kurcalama bence bu işi hamile değilsin kesin ve net...bunu düşünmeyi bıraktığın anda zaten adetin kendiliğinden gelicek psikolojik olarak adetini geciktiriyosun ve de kafana göre kullandığın adet söktürücüler yüzünden..gerçekte hamile olduğunda da şu yazdıklarına çok gülüceksin eminim...

hamıle kalmak ıcın penısın gırmesı sart degıl..vajınanın dışına bosalsada sperm yumurtaya ulasabılır,gebelik yasanabılır..

mıllet gırdıgı umumı tuvaletten hamıle kalıyor..

testı ne zaman yaptın? adetın mı gecıktı de test yaptın?

Benim zaten adetim düzensiz ama birlikte olduktan sonra regli oldum geçen ayda oldum ama düzensiz olduğu için sanırsam az geldi.2 3 ay once yapmışımdır testi.

bende 21 yasındayım malesef, 25lere gelmeyi dort gozle bekliyorum, bi yuva kurayım istiyorum nisanlımla Allah kısmet ederse insallahh :) sanada insallah hayırlı guzel bir evlat verir Allah istedigin zamanda tabiki :)ben zaten adet oluyorum ama dedigim gibi miktarı az olunca suphelenmistim zaten boyle iyice sökülsün istiyorum, 2 hafta sonra adet olmam gerekiyor gecikince gidecegim doktora, geciktim der giderim gerci insallah gerek kalmaz sogan suyuna ve civanpercemine guveniyorum, aynen dedigin gibi adete 3 gun kala baslayacagım :) sogan suyunu gecen haziran ayında yapmıstım ben, cok iyi gelmisti o yuzden tekrar deniyorum simdi :)evet cook defa dediniz de bu gobisin kaynagını merak ediyorumm zayıf biri degilim ama kilolu da degilim belki yemektendir stres de olabilir veya tam adet olamıyorumm ya ondan da olabilir, bebek olmasın da ne olursa olsun valla, ama artık inanıyorum yok orda bebek filan :)

yalancı gebelik bile yaşıyo olabilirsin göbek möbek demişsin :KK9: gerçekten şu psikolojiyi bıraktığın zaman vücudun kendine gelicek...

Benim zaten adetim düzensiz ama birlikte olduktan sonra regli oldum geçen ayda oldum ama düzensiz olduğu için sanırsam az geldi.2 3 ay once yapmışımdır testi.

okadar vakıt gectıyse testın yanılması ımkansız..

degılsın hamıle

Peki son bir şey sormak istiyorum. 16 Kasımda birlikte olduysak suan 17 Subat karnımda belirli bir şişlik olur muydu?

kımınde olmaz,kımınde olur..ıc karnının genıslıgıyle alakalı..

ama sen hamıle degılsın..test ıkı kere negatıf demez..helekı ustune adette gormussun..

o testlerın yanılma payı sadece 3-4 haftalık gebelıkte olur

Merhaba arkadaşlar;
bu konuda utanıyorum ama danışmam lazım. Ben ilk defa bu 16 kasımda erkek arkadaşımla birlikte oldum ama penisini tam vajinama yerleştiremedi pek başarılı olamadık yani hamile kalmak için penisin tam içine girmesi mi lazım? Arkadaşıma danıştım bu konuyu baya korktum çünkü 3 tane test yaptım eczaneden alıp hepsi negatif çıktı. Ben kafaya çok taktım bu konuyu.Hamile kalmak istemiyorum baş dönmem ve mide bulantım başladı ama yeni bi kaç gün önce dişim çekildi günde 3 kez 2 vermidon 1 voltaren 1 largopen içiyorum ama doymadan içiyorum onlar neden olabilir mi? yoksa beni psikolojik midir?Lütfen beni aydınlatın çok tedirginim.

bu konuyu kafaya takarsan adetini geciktirirsin...hatta konuyu açan arkadaş gibi gün hesaplarına kadar girersen yalancı gebelik bile yaşarsın...göbeğin çıkar aşerirsin miden bulanır ama ortada bebek yoktur...test negatifse negatiftir bitmiş gitmiş...

Arkadaşlar meraba,
Ben de bu konuyu görmüşken yeni konu açmak yerine derdimi bunun altında paylaşmak istiyorum sizlerle. 3 yıllık güzel bir birlikteliğim var, evlenmeyi düşünüyoruz fakat okul vs daha vaktimiz var. 24 yaşındayız ikimiz de, uzun süredir de süregelen bir cinsel hayatımız var. Ben bu yaşıma kadar hiç adet gecikmesi yaşamadım. Hiç doğum kontrol hapı, adet söktürücü kullanmadım. Geçtiğimiz ay 5 gün erken oldum. 16. gününde de birliktelik yaşadık, 1 kere yaşadık ve prezervatif ile korunduk. Bazen korunmaya rağmen ertesi gün hapı kullanıyordum ama bu sefer dikkatlice kontol ettim, gerek duymadım, herhangi bi yırtılma taşma vs yoktu. Genede 26-28 günde bir adet görüyorum ama şuan 30. gündeyim. Acaba geçtiğimiz ay erken olan adet bu ay dengelemek için geç oluyor olabilir mi, yoksa hamile olabilir miyim? Kasıklarımda kasıntılar var, akıntım var, bazen oldum gibi hissediyorum ama bakıyorum yok. Ne göğüslerimde hassasiyet, ne bulantı, herhangi bir değişiklik hissetmiyorum. Dün yani 29. günde idrar testi yaptım 2 tane, negatif çıktı. Hafta içi doktora gidip kan testi ve ultrason yaptıracağım. Endişelenmemin en büyük nedeni adetim hep düzenliydi, şuan böyle olması korkuttu açıkcası. Okulum da ara tatildeydi, stres yaşamadığım bir aydı. Son 1 haftadır bunun stresi var üzerimde sadece. Sizce neden böyle olmuş olabilir şuan fikirlerinize ve içimi rahatlatmanıza çok ihtiyacım var. Teşekkür ederim şimdiden.

ilişki olduğu zaman da vücudun dengesi bozuluyo...hamile olduğunu hiç sanmıyorum...

kımınde olmaz,kımınde olur..ıc karnının genıslıgıyle alakalı..

ama sen hamıle degılsın..test ıkı kere negatıf demez..helekı ustune adette gormussun..

o testlerın yanılma payı sadece 3-4 haftalık gebelıkte olur

Tamam değilm yani hamile falan. Allah razı olsun içim rahatladı. Baş dönmem falan kullandıgım ilaçlardan kaynaklanıyordur dimi?

Bazıları testler yanıltır diyor ama 3 test yanıltmaz bence. birlikte olduktan 15 16 gun sonra yaptım herhalde testi

bırlıkte olduktan 15 gun sonra dııl,adetın gecıktıkten sonra yapmalısın..

sen en ıyısı sımdı bı test daha al..sonuçta sımdı 3 ay gecmıs ustunden..

kafanda soru ısaretı kalmaz..sımdı yaparsan..

suan hamıleysen testın negatıf çıkması ımkansız..

mıde bulantın falanda psıkolojık oluyor..korktuğun ıcın yasıyorsun bunları..

Hamile falan degilsin canım.O kadar test yapmışsın.
O saydıgın ilacları yemek yemege basladıgında al,güzelcede karnını doyur...Mide bulantın kalmaz.Psikolojik hamilesin...!!!!

merhabalar oncelikle hikayem biraz uzun ama yardıma ihtiyacım var kafayı yemek uzereyim intiharın esigindeyim :KK43:( eger hamileysem karnımda bebek varsa o masum bebege nasıl kıyarım bilemiyorum.. Olayları tek tek anlatıyorum ne olur sonuna kadar okuyun yardım edin lutfen :KK43:(22 agustos 2013te nisanlımla bir yakınlasma yasadık. Iliski olmadı (affedersiniz bos.lma oldu) ama vajinaya degil ama sonucta sperm ve yumurtanın oldugu yerde cocuk olma olasılıgı her zaman var bi sekilde bulasmıs olabilir. Her neyse eylul ayında adet gunum geldi ama ben adet olmayınca korkmaya basladım. Cok stres yaptım. Kafayı yedim. Eylul ayında adetim gelmedi sonuc olarak. Sonra her hafta idrar testi yaptım hepsi negatif cıkıyordu. Duphaston adlı adet sokturucuyu kullandım ve bittikten sonra adet oldum ekim ayında. Ama miktarı o kadar azdı ki anlatamam. Adet olmama ragmen ikna olamadım. Cunku her zamanki adetim gibi degildi. Tekrar idrar testleri yapmaya devam ettim. Hep negatif cıkıyordu. Bazen 8-9 saat sonra 2.cizgi golge gibi beliriyordu ama 5 dk dan sonra dikkate almayınız yazdıgı icin takmıyordum. Her neyse kasım ayında adetimin 16.gunu duphaston kullandım yine. Ve yine adet oldum ama yine 2-3 gun surdu yine suphelerim gecmedi. En son gecen ay yanı aralık ayında yine duphastonla adet oldum ama yine 2-3 gun surdu. Ve ben su an kafayı yemek uzereyim. Hamile miyim degilmiyim bilemiyorum doktora gidemiyorum. Eger hamileysem bugun 19+6 haftalık.. En son 1 hafta once idrar testi yaptıgımda negatif cıktı. Ama 2 gun sonra cope atacakken baktım hafif golge var gibi. Olayın uzerınden 3 kez duphastonla adet oldum ama miktarları cok azdı onlar adet miydi ustune gormemiydi bilemiyorum.. Ne yapacagımı bilemiyorum cok pismanım Allah affeder mi bu yaptıgımı bilmiyorum.. Zaten buyuk gunah isledim onun verdigi 2 cana nasıl kıyarım bilmiyorum.. Ne olur yardım edinn :KK43:((((((((

niye bu kadar stres yapımıyosun hayatım tam ilişkiye girmeden bebek olmaz ilişkiye girenlerin bile olmuyo hemen abartıyosun

bırlıkte olduktan 15 gun sonra dııl,adetın gecıktıkten sonra yapmalısın..

sen en ıyısı sımdı bı test daha al..sonuçta sımdı 3 ay gecmıs ustunden..

kafanda soru ısaretı kalmaz..sımdı yaparsan..

suan hamıleysen testın negatıf çıkması ımkansız..

peki sey hamile olmuş olsam suan bu mide bulantısı ve baş dönmesi normal midir? Bide 4 tane ilaç kullanıyorum dişim için. yeni çektirdim de cok doymadan içiyorum günde 3 kere 4 tane içiyorum onun etkisi midir bunlar?

Hamile falan degilsin canım.O kadar test yapmışsın.
O saydıgın ilacları yemek yemege basladıgında al,güzelcede karnını doyur...Mide bulantın kalmaz.Psikolojik hamilesin...!!!!

Kesindir dimi çok sağolun ya çok korkuyordum çünkü. Kafayı yıcek dereceye geldim hep hamile miyim acab diyip duruyorum.

peki sey hamile olmuş olsam suan bu mide bulantısı ve baş dönmesi normal midir? Bide 4 tane ilaç kullanıyorum dişim için. yeni çektirdim de cok doymadan içiyorum günde 3 kere 4 tane içiyorum onun etkisi midir bunlar?

ben hamıleyken bulantım ve bas dönmem olmadı..

ama bunlar klasık hamılelık belırtısıdır..

ac karna da ılac ıcılmez zaten..herseyden dolayı bu belırtılerı yasıyor olabılırsın..

yalancı gebelikten öturude..

ben hamıleyken bulantım ve bas dönmem olmadı..

ama bunlar klasık hamılelık belırtısıdır..

ac karna da ılac ıcılmez zaten..herseyden dolayı bu belırtılerı yasıyor olabılırsın..

yalancı gebelikten öturude..

Sey zaten hamile olsam göbegim şişer anlaşılırdı dimi 16 kasımdan bu yana 17 şubat şişerdi baya dimii...

X