Bana yardım edin ne olur.. Hamilemiyim.. Eger oyleyse intihar edecegimm :((

bende 21 yasındayım malesef, 25lere gelmeyi dort gozle bekliyorum, bi yuva kurayım istiyorum nisanlımla Allah kısmet ederse insallahh :) sanada insallah hayırlı guzel bir evlat verir Allah istedigin zamanda tabiki :)ben zaten adet oluyorum ama dedigim gibi miktarı az olunca suphelenmistim zaten boyle iyice sökülsün istiyorum, 2 hafta sonra adet olmam gerekiyor gecikince gidecegim doktora, geciktim der giderim gerci insallah gerek kalmaz sogan suyuna ve civanpercemine guveniyorum, aynen dedigin gibi adete 3 gun kala baslayacagım :) sogan suyunu gecen haziran ayında yapmıstım ben, cok iyi gelmisti o yuzden tekrar deniyorum simdi :)evet cook defa dediniz de bu gobisin kaynagını merak ediyorumm zayıf biri degilim ama kilolu da degilim belki yemektendir stres de olabilir veya tam adet olamıyorumm ya ondan da olabilir, bebek olmasın da ne olursa olsun valla, ama artık inanıyorum yok orda bebek filan :)

en son yazdım cevap yazmadınn :)

en son yazdım cevap yazmadınn :)

Görmemişim cnım kusura bakma. :)

Bence doktora gitmek için gecikmesini bekleme. İyi bir jinekoloji uzmanı bul. Git anlat derdini. Adetim hep gecikiyor olduğumda da az geliyor de. Bu ay gecikmesini bekliyim gecikti der giderim psikolojisine grme. Çekiniyosun galiba doktordan da :)

Canim vajinaya bosalmadiysa hamile kalmak 5% ihtimal.Hemde eylulden bu yana 6 ay simdiye kadar karnin coktan sismis olurdu.Bide ilac kullanmissan yokdur demek ki.Ama yinede doktora gorun bence belki olmusdur sonra ilac etkisiyle karninda gelismemis kalmisdir kanina zehirlenme verir bilmezsin mutlaka ultrasyon muayinesi ol bence.

Mayıs anneleri sayfasına yazdığın sorudan yola çıkarak kendimi burada buldum :)
Canım kusura bakma ama cahil birine benzemiyorsun hiç böyle bi ihtimal için 5 ay beklenir mi?
Merak etme değilsin,hayatıda bu kadar hafife alma derim intihar fln..Bizler bahsettiğin haftalarda bebeklerin hareketlerini bariz anlıyoruz dışarıdan bile görünüyor bakıldığında..
Senin ki psikolojik birşey olmalı ya da sağlık sorunu ile ilgili olabilir,kontrole gitmeni tavsiye ederim..En fazla kan testine bakılır sorun neyse anlaşılır..Kendini bu kadar hırpalamana gerek yok,üzülme..

evet canım cokk cekiniyorum gercekten..

insallah yoktur oyle bir sey ya gercekten.. cevap icin tesekkur ederim... olsa anlardım simdiye kadar bence cunku 22 hafta oldu

ben gercekten cokk cokk tesekkur ederim... ordaki sayfadan burayı bulup cevap attıgın icin.. Duyarlılıgın iyi niyetin icin.. Allah bin kere razı olsun..
Artık yok yani buna inanıyorum.. kendimi iyice hamile gibi hissediyordum 5 aydır ama artık olmadıgına inanıyorum.. korkumu yenip doktora gidebilirsem ohh diyecegimm

evet canım cokk cekiniyorum gercekten..

Alınma ama cahillik yapıyorsun. Tamam devlet hastanelerine gitme. Özel muayenehaneye git. İnternetten araştır iyi bir kadın doctor bul. Ben de gittim bekarken kaç kere. Bende vajinismus problemi vardı. Devlete gitsen bekarken vajinismus diye tuhaf bir tepki alırım diye düşündüm hep. problem git gide büyütüyorsun. Hormonların alt üst olmuştur. Çikolata kisti falan olabilir sende.

Keske bu kadar stres yasamak yerine nisanliniz ile birlikte doktora gitseymissiniz. Bence de hamile degilsinizdir. Her kadinda olmuyor belki evet ama hamileligin ilk 3 ayinda bulanti, kasik agrilari, halsizlik, bas agrilari vs. yasaniyor diye biliyorum. Üstelik göbeginizin de cikmaya baslamis olmasi, bebegi hisseder konuma gelmis olmaniz gerek.

Ama siz yine de doktora neden adetlerinizin düzensizlestigini sorun, bence stres yaptiginiz icindir.

Gecmis olsun.

yawrum ne hamileliği sen iyimisin hiç mi hormanları değişmez insanın 20haftada.mutlak hissedersin içinde bi varlık var sonuçta.git sağlık ocağına bi kan testi yaptr o zaman bu kadar strese ne luzm var!
hem yapmışssınız bi kere gunah gunah diyerek yapmamış olmuyosun yaptysan yaptın önemli olan şu anki durumunu düzeltmen çok büyütüosun korkma biraz güçlü ol!!!

Bir de cok cekindiginizi söylemissiniz simdi okudum. Cekinecek bir sey yok ki, özel kadin doktora gidin birazcik fazla ödeme yaparsiniz ama iciniz rahat eder en azindan. Ayrica nisanlisiniz, evlendikten sonra jinekologa gitmek zorunda kalacaksiniz, hamile kaldiginiz zaman yine gideceksiniz, yani bir sekilde yolunuz mutlaka düsecek. Üstelik genital bölgede de rahatsizliklar olusuyor, ileriki yaslarda rahim agzi kanseri, yumurtalik kanseri vs. icin de düzenli olarak kontrollere gitmeniz gerekecek. Sagliginiz icin adim atmalisiniz.

belki demir eksikliğin vardır....kansızlık...bu yüzden adet az görüyosundur....bu kadar çok negatif sonuç almışsın artık şüphelenmek ancak seni yıpratır...

bak canim kesinlikle hamile degilsin o idrar testleride 1000 de 1 yanilma ihtimali olur o sana vurmamistir korkma.tut ki hamilesin intahar ne demek sonucta o senin nisanlinin cocugu.ne cocugunun canina ne kendi canina kasteme cok sacma bir dusunce 2 yil once evlen nolacakk herkes hata yapar her hatada kolaya kacmayalim sen asil burda nisdanlinin senin yaninda olup olmadigina dikkat et sonucta tek basina yapmadin bunu mama telaslanma hamile degilsin canimmm hayatta hic bir sey ve hic kimse senin canindan daha onemli degilllll adetolmana gelince 2 3 gunde olsa kanama o kadar olmaz SAGLICAKLA KAL

bence hamile değilsin.hamile kalmak arkadaşların da bahsettiği gibi o kadar da kolay değil bence de.ayrıca zaten hamile olsaydın onca adet söktürücüye bence ölürdü.idrar da bu kadar uzun süreler negatif çıktığı için emin olabilirsin sonucun negat,f olduğuna.ayrıca sonradan ya da ilk 5 dk içinde silik çıkan 2.çizgi olayı çok çok düşük bi ihtimalle pozitif çıkıyor.bende 2 aydır silik 2.çizgi var ve hamile değilim.ve ben eşimle deli gibi istemiş olmama rağmen değildim.o yüzden takma klafana.ve bence hiçkimse için pişman olacağın böyle bir hataya düşme

19 haftalık hamilelik idrarda ve kanda %100 cıkar siz onun yerine bir özel hastanede dr a gitseniz daha ii olur bence die düşünüyrm

Arkadaşlar meraba,
Ben de bu konuyu görmüşken yeni konu açmak yerine derdimi bunun altında paylaşmak istiyorum sizlerle. 3 yıllık güzel bir birlikteliğim var, evlenmeyi düşünüyoruz fakat okul vs daha vaktimiz var. 24 yaşındayız ikimiz de, uzun süredir de süregelen bir cinsel hayatımız var. Ben bu yaşıma kadar hiç adet gecikmesi yaşamadım. Hiç doğum kontrol hapı, adet söktürücü kullanmadım. Geçtiğimiz ay 5 gün erken oldum. 16. gününde de birliktelik yaşadık, 1 kere yaşadık ve prezervatif ile korunduk. Bazen korunmaya rağmen ertesi gün hapı kullanıyordum ama bu sefer dikkatlice kontol ettim, gerek duymadım, herhangi bi yırtılma taşma vs yoktu. Genede 26-28 günde bir adet görüyorum ama şuan 30. gündeyim. Acaba geçtiğimiz ay erken olan adet bu ay dengelemek için geç oluyor olabilir mi, yoksa hamile olabilir miyim? Kasıklarımda kasıntılar var, akıntım var, bazen oldum gibi hissediyorum ama bakıyorum yok. Ne göğüslerimde hassasiyet, ne bulantı, herhangi bir değişiklik hissetmiyorum. Dün yani 29. günde idrar testi yaptım 2 tane, negatif çıktı. Hafta içi doktora gidip kan testi ve ultrason yaptıracağım. Endişelenmemin en büyük nedeni adetim hep düzenliydi, şuan böyle olması korkuttu açıkcası. Okulum da ara tatildeydi, stres yaşamadığım bir aydı. Son 1 haftadır bunun stresi var üzerimde sadece. Sizce neden böyle olmuş olabilir şuan fikirlerinize ve içimi rahatlatmanıza çok ihtiyacım var. Teşekkür ederim şimdiden.

merhaba bende yeni üye oldum soru sorma yerini bulamadım burdan yazdım;
Bu konuda utanıyorum ama danışmam lazım. Ben ilk defa bu 16 kasımda erkek arkadaşımla birlikte oldum ama penisini tam vajinama yerleştiremedi pek başarılı olamadık yani hamile kalmak için penisin tam içine girmesi mi lazım? Arkadaşıma danıştım bu konuyu baya korktum çünkü 3 tane test yaptım eczaneden alıp hepsi negatif çıktı. Ben kafaya çok taktım bu konuyu.Hamile kalmak istemiyorum baş dönmem ve mide bulantım başladı ama yeni bi kaç gün önce dişim çekildi günde 3 kez 2 vermidon 1 voltaren 1 largopen içiyorum ama doymadan içiyorum onlar neden olabilir mi? yoksa beni psikolojik midir?Lütfen beni aydınlatın çok tedirginim.

Merhaba arkadaşlar;
bu konuda utanıyorum ama danışmam lazım. Ben ilk defa bu 16 kasımda erkek arkadaşımla birlikte oldum ama penisini tam vajinama yerleştiremedi pek başarılı olamadık yani hamile kalmak için penisin tam içine girmesi mi lazım? Arkadaşıma danıştım bu konuyu baya korktum çünkü 3 tane test yaptım eczaneden alıp hepsi negatif çıktı. Ben kafaya çok taktım bu konuyu.Hamile kalmak istemiyorum baş dönmem ve mide bulantım başladı ama yeni bi kaç gün önce dişim çekildi günde 3 kez 2 vermidon 1 voltaren 1 largopen içiyorum ama doymadan içiyorum onlar neden olabilir mi? yoksa beni psikolojik midir?Lütfen beni aydınlatın çok tedirginim.

anlattıklarınızdan yola çıkarak, ne konuyu açan arkadaşın nede aralarda yazan arkadaşlarım hiç biriniz hamile değilsinizdir. Bu iş zaten o kadar kolay olan bişey değil. Kendinizi sıktığınız içinde adetiniz gecikiyor doğal olarak. Beklemezseniz nede olsa adet olucam derseniz gerçekden olursunuz. Pskolojiniz ile adetinizi geciktiriyosunuz. Bunu bebek isteyen kişilerde çok sık yaşarlar

yani benim hamile olmam mümnkün değildir dimi? Suan çok saçma boş konuşuyorsun diyebilirsiniz çok haklısınız da ama korkuyorum. Arkadaşlarım çok korkuttu.

yani benim hamile olmam mümnkün değildir dimi? Suan çok saçma boş konuşuyorsun diyebilirsiniz çok haklısınız da ama korkuyorum. Arkadaşlarım çok korkuttu.

hamıle kalmak ıcın penısın gırmesı sart degıl..vajınanın dışına bosalsada sperm yumurtaya ulasabılır,gebelik yasanabılır..

mıllet gırdıgı umumı tuvaletten hamıle kalıyor..

testı ne zaman yaptın? adetın mı gecıktı de test yaptın?

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…