Bana yardim edermisiniz?

semizotu_

Kızımız geliyorrr
Kayıtlı Üye
2 Mart 2012
1.406
846
Merhaba kizlar umarim konuyu doğru yere acmisimdir...birini çok seviyorum acildim ona oda beni seviyormuş gibi davrandi ama sonra istemedi...ben çok seviyorum onu unutamiyorum. İnternette asik etmek için dualar var sizce onlarin okunmasinda bi sakinca varmidir duamidir onlar yoksa Allah korusun büyü mahiyetinde midir? Bilgisi olan varsa lütfen yardim etsin kizlar.

Canım o duaları okumak her yönden sakıncalı bir durum bir kaç kere rastgelmiştim kimileri tılsım bile yazmıştı sonuçta o işlemleri gerçekleştirirsen onun iradesinin dışında gelişen birşey olacak Allah korusun şirke düşme ihtimali var büyük bir günah.Ben sana bol bol kendin için dua etmeni öneririm vakit namazlarından sonra kendin için hayırlısını Allahtan iste teheccüte kalk ve hacet namazı kıl :) Emin ol bunlar en kuvvetli aşk büyüsünden bile kuvvetli olacaktır

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canım o duaları okumak her yönden sakıncalı bir durum bir kaç kere rastgelmiştim kimileri tılsım bile yazmıştı sonuçta o işlemleri gerçekleştirirsen onun iradesinin dışında gelişen birşey olacak Allah korusun şirke düşme ihtimali var büyük bir günah.Ben sana bol bol kendin için dua etmeni öneririm vakit namazlarından sonra kendin için hayırlısını Allahtan iste teheccüte kalk ve hacet namazı kıl :) Emin ol bunlar en kuvvetli aşk büyüsünden bile kuvvetli olacaktır

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Tesekkur ederim canim bilgilendirdigin için...bende normal bi duami yoksa büyü gibi biseymi onu merak ediyordum...

X