Bana takik is arkadasi

Sabretmeyin bekleyin. Çok sürmez gelip size ağlarlar. Ama siz yine çizginizi bozmayıp taviz vermeyin. Bu gözler işten attirma gayretiyle biten dostluklar gördü. Hiç önemsemeyin.

Zaten öyle yapiyorum başka yapacak bir şeyim yok umarım bunlar da birbirlerine düşerler dağılırlar çıkarlar hayatımdan bir an once

Konu sahibi kız kardeşim
Bahsettiğiniz kişinin size takmasının bir nedeni var mı?
Ondan hep uzak durdum negatif enerjisini hissettiğimden hep uzaktım zaten ona hicbir şey yapmisligim yok muhatap olmuşluğum yok sadece iş icabı konuşma
Sebebi beni çekemiyor aşırı bir kıskançlık var gözlerinde gözleri kızarık kızarık bakıyor gözlerinin içi kan toplamis gibi oluyor adeta
Kız beni çok kıskanıyor
Amacı beni isimden etmek

Zaten öyle yapiyorum başka yapacak bir şeyim yok umarım bunlar da birbirlerine düşerler dağılırlar çıkarlar hayatımdan bir an once
Ben işe ağlaya ağlaya giderdim malesef onlar yüzünden gruptan iki kişi biribirine düştü mesajlar ifşa oldu benim hakkımda ki planlarda ortaya çıkınca dağıldılar.Umarım sizinkiler de birbirlerine düşerler sizde oturup izlersiniz zevkli oluyor

Çok merak ettim filmi.
Orada da liseye yeni başlayan bir kız var. Bir adet kızı kendine arkadaş olarak seçiyor ve kızın annesi, yakın arkadaşları, akrabaları kısacası tüm yakınlarıyla yakınlaşıp kızı pasif hale getiriyor. Ben izleyince çok etkilenmiştim bu konuyu okuyunca da aklıma direkt o geldi.

Bende uyuyamiyorum yaa yarın iş var banyomu yaptim yatağıma geçtim ama uyuyamiyorum allah im benim intikamımı al bunlardan yalvarıyorum diyorum ise ayaklarım gitmiyor emin olun bende ağlaya ağlaya gidiyorum ise ölüm gidiyor sanki O derece bende öyleyim
Allahım bana da o günleri göster rabbim dagildiklarini ifşa olduklarını göster rabbim
Bana bolca dua edin lütfen
Benim aklım kurnazliga yetmiyor çalışmıyor
Ben işi mi yapayim evime gideyim güzel güzel kötülük düşünmeyen arkadaşlarım olsun sadece keyifli.bir iş ortamı istiyorum ben isteğim sadece bu kimseyi işinden gücünden etmek gibi bir derdim yok kimsenin de bana karşı olmasin allahım ne olur

Is ortamında aynı ben sanki bende izleyecegim

Aynı mantık bende mevcut tek değilsinizben 1 sene çalıştım bu insanlarla ben iyilik yaptıkça onlar kötülük yaptılar, her dediğimi kötüye yordular yönetici olmama rağmen tek bırakıldım ama kazandım dualarım sizinle merak etmeyin

Aynı olayı ben de yaşamıştım. Sizi rakip olarak görüyorlar ve diğer muhabbet kurduğu kişiler de öyle görüyor ki işlerine geliyor hepsinin.
Yapacagınız şey daha azimle çalışmak, daha ilerlemek, üstlerle ilişkileri iyi tutmak, daha güvenli, onları kale almadan, daha bir mutlu gözükmek. En sonunda pes edecekler sizi yıldıramadıkları için. Bir de her zamankinden daha bakımlı olun.

Allah razı olsun
Yönetici olmanıza rağmen nasıl yapabildiler size
Bende diyorum bazen elimde yetki olsa en azından daha üst yöneticiler ile konuşup gönderirdim o kızı diyordum ama demek olmuyormuş herkes er geç cezasını buluyor ama ben çok cektim 2 senedir cekiyorum ben bu durumu belki 2 buçuk sene bile olmuştur
Çok zorlandim çok psikologlara gittim param gitti hep ama ise de yaramadı takmamak konusunda çok üzülüyorum neden hep karşıma kötü insanlar çıkıyor diye

Ayni şeyleri yapiyorum evet bende ama içten içe üzüyorum çok

Bu arada yarın is var ama ben uyuyamiyorum söylediğiniz filmi actim breath misafir kiz ailenin yanına geldi kızın sesi bile iğreti herşey beklenir cinsten sesine uyuz oldum kızın ama etkilemeye başlamış babasindan tovbe

Seslendiren kadın sesi çok iğreti gerçekten filmdeki misafir liseli kızın umarım yarın kalkabilirim

"Arastirdigim kadariyla narsistik kisilik bozuklugu var" demissiniz
Teshisi konmus bir durum mu yoksa oradan buradan okuyarak mi bu kaniya vardiniz?
Ben de narsistik egilimler gösteren biriyle çalıştım hatta bir psikologla da konusmustum buna dair, hatta o da ben kisiyi anlattıkça narsistik davranislari var gibi demisti ama kesin narsisttir diyemeyiz gerekli psikolojik testleri yapmadan diye eklemişti. Baska kisilik bozukluklari hakkinda da egilimi olabilir diyerek bana o hastalıkları bile açıklamıştı 1 saat icinde :) yani bu kişi hakkinda kesin tani yoksa lütfen yaftalamayiniz
Diger yandan da is yerinde bu tur olaylar cok olasi, siz isinizi yapın gecin.
Ben ilk basladigimda herkes birbiriyle takilirdi özellikle kızlar. Birkac kez beni de çağırdılar sonra ben uyamadim bir türlü çünkü onlarin geçmişi vardi. Ben de kendi kendime takildim simdi ise hepsi beni arar sorar, ozlediklerini soylerler.
Yani siz kendiniz olun, kimseyle iyi olmaya da calismayin (tabii kötü de olmayın da), iletisime açık ama ne samimi ne soğuk olun. Çünkü bugün biri gider baskasi işe başlar, bugün iyi olduğunuz yarın yuzunuze bakmaz vs. Cok da kisisellestirmeyin. O kizi da umursamayin, hatta kendi isinize bakın odaklanmayin ona. Ne kadar cool olursanız o kadar dikkat cekersiniz :)

Grubun başı ikinci müdürdü şikayet ettim daha üst yöneticiye konustu inkar ettiler , üsteledikçe daha çok coştular 2 yönetici olunca aynı fikirde değilseniz malesef böyle problem oluyor. Göndermek istediğim personeleri ama bize taktı dediler ve gönderemedim ne yapsam olmadı ama onlar çok güzel yaptılar uğraşmama gerek kalmadı

Bir bayan müdür vardı karşı odasında çalışan memurlar onun hakkında duymasından hiç endişe etmeden dalga geçerler hakkında konuşurlardı kadın bunları duyardı duyardı hep Sonra artik sinirlenince kapısını vurarak kapatırdı ama bir süre sonra yine canımmmm diyerek o kişilerle konuşurdu devam ederdi konuşmaya sen benim hakkımda şöyle böyle konuşuyorsun demezdi herhalde yılların birikimi
Insanlar öyle ki artik böyle şeyleri gore gore yüzde astar kalmıyor bizde de kalmicak anlasilan
Hep aklıma geldikçe o kadını örnek alırım bende bu kadın gibi olabilmeliyim yani politik olabilmeliyim derim

Mutlaka izleyeceğim.

Aynen öyle katılıyorum sana
Narsistik kişilik yapısını arastirmalarimdan ve o kisinin özellikleri ile karşılaştırma yaparak buldum yani ondan öyle dedim zaten ben kesin bir teşhis koyamam kendi araştırmalarıma gore öyle biri gibi diyebilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…