Bana sen farklısın derken ne demek istedi ?

buse1993

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2017
79
6
31
Hoşlandığım erkek var bana gelip hoşlandığını söyledi, ben de ondan hoşlandığımı söyledim ve o bana hoşlandığını söyledikten sonra bana soru sordu; "neyimden hoşlandın ?" diye. Ben de ona cevap olarak; "iyi birine benziyorsun, hoşsun" dedim. Sonra ben de doğal olarak ona sordum ayni soruyu, sen neyimden hoşlandın diye. O da bana; " sen faklısın" dedi sadece. Burda bana "sen farklısın" derken ne demek istedi ? Siz olsanız bunu ne için derdiniz birine ? Benden gerçekten hoşlandığı için mi demiştir yoksa başka birşeyden mi kastetti ?

Hoşlandığım erkek var bana gelip hoşlandığını söyledi, ben de ondan hoşlandığımı söyledim ve o bana hoşlandığını söyledikten sonra bana soru sordu; "neyimden hoşlandın ?" diye. Ben de ona cevap olarak; "iyi birine benziyorsun, hoşsun" dedim. Sonra ben de doğal olarak ona sordum ayni soruyu, sen neyimden hoşlandın diye. O da bana; " sen faklısın" dedi sadece. Burda bana "sen farklısın" derken ne demek istedi ? Siz olsanız bunu ne için derdiniz birine ? Benden gerçekten hoşlandığı için mi demiştir yoksa başka birşeyden mi kastetti ?
Diger kizlardan farklisiniz demek istemis. Neyim farkli diye sorabilirsiniz.

Diger kizlardan farklisiniz demek istemis. Neyim farkli diye sorabilirsiniz.
işte onu soramadim, yani ben onun yakışıklı biri olmasından hoşlandım aslında, o yüzden ona hoş birisin dedim. Ben de fena bir kız değilimdir aslında ve ondan bunu demesini bekliyordum doğrusu, hani karşımdaki kişi ilk tipimi beğensin ve bunu söylesin istiyordum ama sanırım tipimi değil de başka yönleri sevmiş herhalde.

Klasik erkek betimlemesi..ne diyecekti popona bayıldım mı :))
yani ben onun yakışıklı biri olmasından hoşlandım aslında, o yüzden ona hoş birisin dedim. Ben de fena bir kız değilimdir aslında ve ondan bunu demesini bekliyordum doğrusu, hani karşımdaki kişi ilk tipimi beğensin ve bunu söylesin istiyordum ama sanırım tipimi değil de başka yönleri sevmiş herhalde.

yaşlar kaç?

13 yaşında gibi muhabbetler. yok neyimden hoşlandın filan...

ayrıca bunu demesinin milyonlarca sebebi olabilir. arıyorum çevresindeki tüm kızlar full makyaj geziyodur sen yapmıyosundur o hoşuna gitmiştir vs.
yani ben onun yakışıklı biri olmasından hoşlandım aslında, o yüzden ona hoş birisin dedim. Ben de fena bir kız değilimdir aslında ve ondan bunu demesini bekliyordum doğrusu, hani karşımdaki kişi ilk tipimi beğensin ve bunu söylesin istiyordum ama sanırım tipimi değil de başka yönleri sevmiş herhalde.

Klasik erkek taktigi ışte sen herkeslerden farklısın biriciksin :KK70: Hayatına giren her kıza söylemiştir bunu herhalde çocuk da haklı herkes herkesden farklı neticede

Klasik erkek taktigi ışte sen herkeslerden farklısın biriciksin :KK70: Hayatına giren her kıza söylemiştir bunu herhalde çocuk da haklı herkes herkesden farklı neticede
Biraz tanıdım onu çevremizden, daha öne sadece 2 tane sevgilisi olmuş pek uzun sürmemiş zaten.

işte onu soramadim, yani ben onun yakışıklı biri olmasından hoşlandım aslında, o yüzden ona hoş birisin dedim. Ben de fena bir kız değilimdir aslında ve ondan bunu demesini bekliyordum doğrusu, hani karşımdaki kişi ilk tipimi beğensin ve bunu söylesin istiyordum ama sanırım tipimi değil de başka yönleri sevmiş herhalde.
Tipinizden cok karakterinizi sevmesi daha güzel değil mi?
Hem biz nerden bilelim ki aranızda geçen muhabbeti, sizi diger kızlardan farklı kılacak neler konustugunuzu?
Erkekler kadınları anlamıyoruz derler valla billa doğru :)

Madem hoşlanıyorsun görüşmeye devam edin..sana tavsiye asla birine "neden ben" deme..alacağın yanıt gerçeği yansıtmaz çünkü :) sevgiler.

Tipinizden cok karakterinizi sevmesi daha güzel değil mi?
Hem biz nerden bilelim ki aranızda geçen muhabbeti, sizi diger kızlardan farklı kılacak neler konustugunuzu?
Erkekler kadınları anlamıyoruz derler valla billa doğru :)
Ama herkes ilk tipe bakar bence, bana da öyle olmasini istemiştim oysa .

Hoşlandığım erkek,benden hoşlandığını söyledi..

Bende ona hoşlandığımı söyledim..

Neyimden hoşlandın dedi..hoşsun dedim..

Sen neyimden hoşlandın dedim..farklısın diyip bütün kelime dağarcığımı altüst etti..
fikriniz lütfen ? Dalga geçmenizi kaldıracak kadar havamda değilim kusura bakmayin.

Ama herkes ilk tipe bakar bence, bana da öyle olmasini istemiştim oysa .

Tipine bakmadı da benim kişiliğimi dünyaya bakışını beğendi diye mi üzüleceksiniz

Güzelliğini güvenme bir sivilce yeter zenginliğine güvenme bir kıvılcım yeter sözünü bilirsin

Ada'm tipini değil içini beğendi ise daha ne istersin

X