Bana o kadınla koyun demişler gülmüşler

Kötü söze kötü sozke karsilik vermeyin kimse duymasa bile sizin enerji kirlenir.İnsanlar kalitesine göre ayrılır gerçekten.Asillik terbiye görgü boş kavramlar değil.Sonucta iki yakın düşük enerji layigini bulmuş.Neyine uzulecekki insan olsa olsa bu kadar amiyane ve boş konuşan insanlara gülerim galiba.Hayal gücüne bak benzetmeye bak renge bak kapkara paspayelik akmiyormu sizcede.Bence herkes layigina dönüşüyor.Uzmeyin tatlı canınızı acıyın hatta muhabbeti bu kadar boş iki insan biri birini batırmak için basitlesiyor bir diğeri çanak tutuyor.Ne zavallica.Zaten bu denklemde işiniz olmasin

Kötü söze kötü sozke karsilik vermeyin kimse duymasa bile sizin enerji kirlenir.İnsanlar kalitesine göre ayrılır gerçekten.Asillik terbiye görgü boş kavramlar değil.Sonucta iki yakın düşük enerji layigini bulmuş.Neyine uzulecekki insan olsa olsa bu kadar amiyane ve boş konuşan insanlara gülerim galiba.Hayal gücüne bak benzetmeye bak renge bak kapkara paspayelik akmiyormu sizcede.Bence herkes layigina dönüşüyor.Uzmeyin tatlı canınızı acıyın hatta muhabbeti bu kadar boş iki insan biri birini batırmak için basitlesiyor bir diğeri çanak tutuyor.Ne zavallica.Zaten bu denklemde işiniz olmasin
Hem de ne pespaye. O yüzden canım sıkılıyor beş para etmez insan musveddelerinin sohbetlerine konu olmusum

Benim bildiğim devlet memurlarının ahlaka aykırı ilişkiler kurması yasak siz bu durumu kanıtlarıyla kadının kurumuna şikayet edin hatta amirine falan cimere şikayet edeceğinizi söyleyin bu konuyu bir araştırın terbiyesiz olsun işinden ne ayıp ya iyi bir marifet yapıyormuş gibi birde sizinle alay ediyor puuğğğğğ ahlaksız:kusmuk::kusmuk:

böyle bir şey teoride var aslında
meb böyle hareketleri kabul etmez
kimseye bi şey olmaz ama herkes rezil olduğuyla kalır en azından
bi şey çıkmasa da bence cimere yazın
eğitimciye yakışmıyor vs süsleyin
stajeri özellikle belirtin
karınları ağrısın
Ahanda bu ex bu k.ş.r
fotoğrafları silin zor duruma düşersiniz
zaten bunca öğretmenin olduğu sitede birileri mutlaka görmüştür kokusu çıkar

Aldatan ahlaksızların hepsi aynı! Bunlarda ahlak olmadığı için normal bu tavırları. Ben üstünü başını ütülüyordum işe gidiyor diye o da karı kızla buluşuyormuş. Ya da oro.pu ablasına diyormuş ki yemeğe çoktan sevgilim de oradaydı hemen farklı yere oturalım dedim salak fark etmedi diyormuş arkamdan. Boşandım ama bunları unutmadım tabi. İnş ölmüştür.
Sakın acıma boşanırken benim delillerim yoktu sadece insanlar söylüyordu. Senin delillerin var et ağızlarına
Allah belalarını versin. Ben de mi unutamıycam yaa olamaz. Ne kadar oldu ayrılalı

Tekrar merhaba hanımlar.
Beni hatırlarsınız eşimin ihanetini öğrenip evden ayrılmıştım. Davamız açıldı. Bugün ele geçirdiğim mesajlardan birini yeni gördüğümü farkettim ve yine yıkıldım. Ex biz hala birlikteyken akşam yemekten sonra muhtemelen yine bu kadınla görüntülü bakışıp yazışırken beni göstermiş ve o yoluk kadın da " yayılmış senin kiymetlin" diyor bizimki de" koyun gibi işte "diyor gülüyorlar kadın da" inek mi koyun mu bilmem artık" diyor ex de o saf koyun sen ineksin diyor kadın ben ne alaka diyor o da iş hayatında çok çalışkansın ya ondan diyor gülüyorlar.. Kadını görseniz iri yarı çok kara ve gerçekten çok çirkin keşke kurumunu söyleyebilsem size instagramdan görseniz ama yanlış olur tabi.( erkeklerin güzelliğe bakmadığına tamamen emin oldum) Her neyse çok moralim bozuldu düşünsenize yemeğini temizliğini düzenini sağladığınız 11 yıllık hayat arkadaşınız başka bi kadınla bir olup sizle alay ediyor. 🥹
Canim benim bak icinin ne kadar yandigini onun haricinde ne kadar günler süren aylar süren bi şok halinde gezen şuan bir ruhu ölü bir insan oldugunu tahmin ediyorum çünkü benzerini yasadim. Ama gercek cok ortada, insani insan yapan vicdanidir. Onlarda vicdan, utanma vs vs daha nice insani degerler yok baksana. Sen onlarimi insan yerine koyup canini sikacaksın. Elbette sıkılacak canın, dedigim gibi hayal kırıklığı eşim dedigim insan nasil boyle bir hain cikti travmasi bu olacak elde degil ama diger yandan ne kadar asagilik bir insan olduklarini gördüğüne şükür et. Ne guzel layigini bulmus eşin bey. Allah a havale et ve zihninde surekli bu konunun dolasmasina izin verme. Bazen hayir simdi dusunmeyeceksin de ve zihnini baska seyle mesgul et. Cok zordur ilk aylar bilirim ama sonra geciyor ve emin ol k.pek gibi pisman oluyor o eşler. Buda sen iyilestiginde pek umrunda bile olmuyor artik. Allah yardimcin olsun azicik sabir..sevgiler 🫶💐

Hem de ne pespaye. O yüzden canım sıkılıyor beş para etmez insan musveddelerinin sohbetlerine konu olmusum
Kişilere değil cümlelerine dedim o sözü.Layigini yapın takmayın etkilenmeyin bugüne taşımayın tesir ederse olay başarılıdır.Niye etkileniyorsunuzki aşık degilsiniz ölmüş değilsiniz eeee.Yani bence unutun gitsin.Hatta Gül'ün yani kendilerini de Ali babanın ciftligi gibi tabirlerle tanimliyorlar komik yanı biri bana koyun gibi yayılmış falan dese cidden mizah duygusundan aile terbiyesinden asaletten yoksun olduğunu anlarım.O kadar işte güler gecerim niye sinir olayım.Bir ömür millet için başka kadınlar için böyle yakıştırmalar yapsın dursunlar ne sıkıcı bir ilişki .İnsanların üslubu onların karakteridir unutmayın.

Mesaj silmek yasak. Ama Mune Mune hanım bu durumda resimleri siler diye tahmin ediyorum.

Yalnız tam zamanında girmişim konuya. Silindikten sonra girseydim çatlardım

Mesaj silmek yasak. Ama Mune Mune hanım bu durumda resimleri siler diye tahmin ediyorum.

Yalnız tam zamanında girmişim konuya. Silindikten sonra girseydim çatlardım
Evet mesaj silmek yasak, başkalarına ait fotoğraf paylaşmak da hem yasak hem de kanunen suç, fotoğrafları sildim ama kurallar gereği ceza da verdim.

Tekrar merhaba hanımlar.
Beni hatırlarsınız eşimin ihanetini öğrenip evden ayrılmıştım. Davamız açıldı. Bugün ele geçirdiğim mesajlardan birini yeni gördüğümü farkettim ve yine yıkıldım. Ex biz hala birlikteyken akşam yemekten sonra muhtemelen yine bu kadınla görüntülü bakışıp yazışırken beni göstermiş ve o yoluk kadın da " yayılmış senin kiymetlin" diyor bizimki de" koyun gibi işte "diyor gülüyorlar kadın da" inek mi koyun mu bilmem artık" diyor ex de o saf koyun sen ineksin diyor kadın ben ne alaka diyor o da iş hayatında çok çalışkansın ya ondan diyor gülüyorlar.. Kadını görseniz iri yarı çok kara ve gerçekten çok çirkin keşke kurumunu söyleyebilsem size instagramdan görseniz ama yanlış olur tabi.( erkeklerin güzelliğe bakmadığına tamamen emin oldum) Her neyse çok moralim bozuldu düşünsenize yemeğini temizliğini düzenini sağladığınız 11 yıllık hayat arkadaşınız başka bi kadınla bir olup sizle alay ediyor. 🥹
Bu herif için bi damla yaş dokerseniz kendinize çok ayip etmis olursunuz. Azicik karakteri olsa aldattin tamam sevmiyosun aldatiyosun evinin mahremini disardakine soylemek göstemek nasil bi seref yoksunluğudur. Bu adam simdi sana ağlasa nolur yalvarsa nolur, iki yüzlü.

Eşimi sevseydim evet belki o can acısıyla giderdim kuruma ama o kadar bıkmış ve igrenmisim ki artık uğraşmak bile gelmiyor içimden. Cokta iyiydim bugüne kadar aslında. Ama beni gösterip üstüne gülüşmeler canımı sıktı. Geçer iki güne 🙏 .. Siz de mi aldatildiniz ve ne zaman bunları hatırlamadan bir gün yaşamaya başlarım sizce artık ?
Evet aslında kinlenmemek önüne bakmak en güzeli de ben yapamıyorum. 3 yıl olacak hiç unutmadım yaptıklarını.

X