Bana o kadınla koyun demişler gülmüşler

daha fenasını sorayım o zaman. bu şikayetin kurumda duyurulmaısnın bir yolu var mı?
örnek olarak, diyelim ki karakolda ifade vermesi gerekir hanımın ama a aaa avukat olarak ev adresini bulamadık ve çalıştığı kurumu bildiğimiz için daveti kurum aracılığıyla yapmamız gerekti. olamaz mı? :eğlence:
Cimer ile duyulabilir ama Avukat yapma diyor

Tekrar merhaba hanımlar.
Beni hatırlarsınız eşimin ihanetini öğrenip evden ayrılmıştım. Davamız açıldı. Bugün ele geçirdiğim mesajlardan birini yeni gördüğümü farkettim ve yine yıkıldım. Ex biz hala birlikteyken akşam yemekten sonra muhtemelen yine bu kadınla görüntülü bakışıp yazışırken beni göstermiş ve o yoluk kadın da " yayılmış senin kiymetlin" diyor bizimki de" koyun gibi işte "diyor gülüyorlar kadın da" inek mi koyun mu bilmem artık" diyor ex de o saf koyun sen ineksin diyor kadın ben ne alaka diyor o da iş hayatında çok çalışkansın ya ondan diyor gülüyorlar.. Kadını görseniz iri yarı çok kara ve gerçekten çok çirkin keşke kurumunu söyleyebilsem size instagramdan görseniz ama yanlış olur tabi.( erkeklerin güzelliğe bakmadığına tamamen emin oldum) Her neyse çok moralim bozuldu düşünsenize yemeğini temizliğini düzenini sağladığınız 11 yıllık hayat arkadaşınız başka bi kadınla bir olup sizle alay ediyor. 🥹
Aldatan ahlaksızların hepsi aynı! Bunlarda ahlak olmadığı için normal bu tavırları. Ben üstünü başını ütülüyordum işe gidiyor diye o da karı kızla buluşuyormuş. Ya da oro.pu ablasına diyormuş ki yemeğe çoktan sevgilim de oradaydı hemen farklı yere oturalım dedim salak fark etmedi diyormuş arkamdan. Boşandım ama bunları unutmadım tabi. İnş ölmüştür.
Sakın acıma boşanırken benim delillerim yoktu sadece insanlar söylüyordu. Senin delillerin var et ağızlarına

Tekrar merhaba hanımlar.
Beni hatırlarsınız eşimin ihanetini öğrenip evden ayrılmıştım. Davamız açıldı. Bugün ele geçirdiğim mesajlardan birini yeni gördüğümü farkettim ve yine yıkıldım. Ex biz hala birlikteyken akşam yemekten sonra muhtemelen yine bu kadınla görüntülü bakışıp yazışırken beni göstermiş ve o yoluk kadın da " yayılmış senin kiymetlin" diyor bizimki de" koyun gibi işte "diyor gülüyorlar kadın da" inek mi koyun mu bilmem artık" diyor ex de o saf koyun sen ineksin diyor kadın ben ne alaka diyor o da iş hayatında çok çalışkansın ya ondan diyor gülüyorlar.. Kadını görseniz iri yarı çok kara ve gerçekten çok çirkin keşke kurumunu söyleyebilsem size instagramdan görseniz ama yanlış olur tabi.( erkeklerin güzelliğe bakmadığına tamamen emin oldum) Her neyse çok moralim bozuldu düşünsenize yemeğini temizliğini düzenini sağladığınız 11 yıllık hayat arkadaşınız başka bi kadınla bir olup sizle alay ediyor. 🥹
böylelikle evinizde ,yatağınızda bir çöp yığınıyla beraber oldugunuzu farkettiniz...Ve o çöp artık o kadında...
Haysiyetsiz pislik adam...Hayatınızdan bir çöp çıkardınız..

Size tertemiz hayatınızda mutluluklar diliyorum...

Bundan sonra çiçek açın...Yüzünüzden gülümsemeler eksik olmasın...

Cimerde yazdığınız şey ilgili kuruma iletilir.kurumda cimerden sorumlu memur bunu görür ve cevabı amirine sorar. Aslında duyulması için güzel yöntem

kurumu sizin özel hayatınızla bu denli rahatsız etmek olmaz. ayrıca kuruma bu gibi şikayetle isim ile iletiliyorsa kendi itibarınızı da gözetmek zorundasınız.

ayrıca kurumdan tam olarak ne gibi bir cevap bekliyorsunuz?
  • eşim, beni kurumunuz çalışanlarından ... .... isimli şahısla aldatıyor ve bana hakaret ettiler.
  • bize ne?

Konu sahibinin sorunu çok kötü bir avukatı var. Eski konusunda da gördüm. Yok kadına tazminat açamazmış yok hakaret suçunun unsurları oluşmamış. Şanssızlığı zeki bir avukatı olmaması. Ben de biliyorum kyok alır ama gider bir ifade görür. O karakola ifade alan polise bile rezil olur. Mal değilsen de şikayet ederken avukatlık becerileri kullanırsın. Biz idam edilir demiyoruz zaten. Karı gitsin birkaç ifadeye. Acaba dava açılır mı korkusu yaşasın. Devlet memuru zaten kurumdan izin almadan yargılama başlamaz ondan bir korksun. Birkaç ay sonra yine takipsizliğini alır. Ama o korkuyu yaşamış olur. Konu sahibi avukatın korkunç derecede iş bilmez bir avukat. Bir hukukçu olarak derhal değiştirmeni öneririm
Ya evet buradaki kadınlar yazışmaları fotoğrafları hiçbir şeyi kullanmayan avukatlara denk geliyorlar. Benim avukatım her şeyi kullandı hiç de sorun yaşamadık. Özellikle sordum avukatıma suç mu diye hayır değil dedi. Birşey çalmasa bile canları sıkılsın. Ben kuruma da giderdim mutlaka. İlin en üst düzey kurumunda çalışıyorum. Böyle bir olay yaşandı. Kurumdaki adamın karısı ve ailesi gelip kıyamet kopardılar en azından adam ve oynaşı rezil oldu

kurumu sizin özel hayatınızla bu denli rahatsız etmek olmaz. ayrıca kuruma bu gibi şikayetle isim ile iletiliyorsa kendi itibarınızı da gözetmek zorundasınız.

ayrıca kurumdan tam olarak ne gibi bir cevap bekliyorsunuz?
  • eşim, beni kurumunuz çalışanlarından ... .... isimli şahısla aldatıyor ve bana hakaret ettiler.
  • bize ne?
Avukat da böyle dedi. Kolay değil işte rezil etmek maalesef

Tekrar merhaba hanımlar.
Ay g*tüm! Exiniz kendisini brad pit sanıyor herhal. O öteki malum kadında, exinizle böyle bir sohbete girdiğine göre zekası ya kıt ya da bu kadar alıyor haspam 😅 yarın öbürgün aynını yaşarsa şaşmam 😁 Sizin ne düşündüğünüzü anlayamam bu onur kırıcı ama emin olun üzülmeye değmez. Bu sizle değil exinizin karakteriyle hatta karaktersizliğiyle alakalı bir şey.

Ya evet buradaki kadınlar yazışmaları fotoğrafları hiçbir şeyi kullanmayan avukatlara denk geliyorlar. Benim avukatım her şeyi kullandı hiç de sorun yaşamadık. Özellikle sordum avukatıma suç mu diye hayır değil dedi. Birşey çalmasa bile canları sıkılsın. Ben kuruma da giderdim mutlaka. İlin en üst düzey kurumunda çalışıyorum. Böyle bir olay yaşandı. Kurumdaki adamın karısı ve ailesi gelip kıyamet kopardılar en azından adam ve oynaşı rezil oldu
Eşimi sevseydim evet belki o can acısıyla giderdim kuruma ama o kadar bıkmış ve igrenmisim ki artık uğraşmak bile gelmiyor içimden. Cokta iyiydim bugüne kadar aslında. Ama beni gösterip üstüne gülüşmeler canımı sıktı. Geçer iki güne 🙏 .. Siz de mi aldatildiniz ve ne zaman bunları hatırlamadan bir gün yaşamaya başlarım sizce artık ?

Avukat da böyle dedi. Kolay değil işte rezil etmek maalesef

bence şu anda canınız fazla yandığı için bu intikam isteğine fazla kapılmış durumdasınız. biraz kendinize sakinleşmek için lütfen zaman tanıyın. zira bu hırsla devam ederseniz kendinize zarar verecek bi şey yapacaksınız.

X