Bana o kadınla koyun demişler gülmüşler

Avukatım şunu soyledi
[6/9 08:41] Avukat: Hakaret suçunun oluşması için mesajı direkt size göndermesi gerek
[6/9 08:41] Avukat: Ya da arkanızdan hakaret ediyorsa da en az 3 kişinin duyması gerek
[6/9 08:41] Avukat: Yoksa türk ceza kanunu kapsamında hakaret suçunun unsurları oluşmuyor
Maksat zaten ceza alması değil. İfadeye gitsin bi yine kyok alsın farketmez. O karakol ortamını görsün

Kadının size yönelik başka hakaretleri varsa ki bu da olur farketmez suç duyurusunda bulunun. Takipsizlik çıksa bile maksat adı geçsin kurum duysun
Tabi, en azından ne mal oldukları bilinir bu iki kafadarın, kendi ayarında insanlar muhatap olur aklı başında insanlar merhaba bile demez. Bundan güzel de ceza olmaz. Verecekleri hiçbir tazminat elaleme rezil olmaktan, nereye tayin alsalar ünlerinin kendilerinden önce gitmesinden daha fazla iç soğutmaz.

Ya ben koyun olmasam senin gibi teke ile ne işim olur. Işte herkes layığıyla birlikte oluyor. Sen iyi bi şey olsan iyi bi kadınla olurdun ama işte senin nasibine de ben gibi koyun düşmüş .

Bunu kendisine kopyalayıp yapıştırın.

Hadi aldatmayı anladım da sizden ne istiyor. Çok kırıldım gerçekten.

Tekrar merhaba hanımlar.
Beni hatırlarsınız eşimin ihanetini öğrenip evden ayrılmıştım. Davamız açıldı. Bugün ele geçirdiğim mesajlardan birini yeni gördüğümü farkettim ve yine yıkıldım. Ex biz hala birlikteyken akşam yemekten sonra muhtemelen yine bu kadınla görüntülü bakışıp yazışırken beni göstermiş ve o yoluk kadın da " yayılmış senin kiymetlin" diyor bizimki de" koyun gibi işte "diyor gülüyorlar kadın da" inek mi koyun mu bilmem artık" diyor ex de o saf koyun sen ineksin diyor kadın ben ne alaka diyor o da iş hayatında çok çalışkansın ya ondan diyor gülüyorlar.. Kadını görseniz iri yarı çok kara ve gerçekten çok çirkin keşke kurumunu söyleyebilsem size instagramdan görseniz ama yanlış olur tabi.( erkeklerin güzelliğe bakmadığına tamamen emin oldum) Her neyse çok moralim bozuldu düşünsenize yemeğini temizliğini düzenini sağladığınız 11 yıllık hayat arkadaşınız başka bi kadınla bir olup sizle alay ediyor. 🥹
Bence artık sizi üzecek şeylerden uzak durun.

Tekrar merhaba hanımlar.
Beni hatırlarsınız eşimin ihanetini öğrenip evden ayrılmıştım. Davamız açıldı. Bugün ele geçirdiğim mesajlardan birini yeni gördüğümü farkettim ve yine yıkıldım. Ex biz hala birlikteyken akşam yemekten sonra muhtemelen yine bu kadınla görüntülü bakışıp yazışırken beni göstermiş ve o yoluk kadın da " yayılmış senin kiymetlin" diyor bizimki de" koyun gibi işte "diyor gülüyorlar kadın da" inek mi koyun mu bilmem artık" diyor ex de o saf koyun sen ineksin diyor kadın ben ne alaka diyor o da iş hayatında çok çalışkansın ya ondan diyor gülüyorlar.. Kadını görseniz iri yarı çok kara ve gerçekten çok çirkin keşke kurumunu söyleyebilsem size instagramdan görseniz ama yanlış olur tabi.( erkeklerin güzelliğe bakmadığına tamamen emin oldum) Her neyse çok moralim bozuldu düşünsenize yemeğini temizliğini düzenini sağladığınız 11 yıllık hayat arkadaşınız başka bi kadınla bir olup sizle alay ediyor. 🥹

Ay nolur kadinin profilini ver , kimmus bu buyuk bas bi bakayim ya.
Aslinda su hanim dogru demis, amac ceza almasi degil bi polis gormesi .
Maksat zaten ceza alması değil. İfadeye gitsin bi yine kyok alsın farketmez. O karakol ortamını görsün

Tekrar merhaba hanımlar.
Adi pislik
Burnundan fitil fitil getirirsiniz umarım mahkemede.

Tabi, en azından ne mal oldukları bilinir bu iki kafadarın, kendi ayarında insanlar muhatap olur aklı başında insanlar merhaba bile demez. Bundan güzel de ceza olmaz. Verecekleri hiçbir tazminat elaleme rezil olmaktan, nereye tayin alsalar ünlerinin kendilerinden önce gitmesinden daha fazla iç soğutmaz.
Konu sahibinin sorunu çok kötü bir avukatı var. Eski konusunda da gördüm. Yok kadına tazminat açamazmış yok hakaret suçunun unsurları oluşmamış. Şanssızlığı zeki bir avukatı olmaması. Ben de biliyorum kyok alır ama gider bir ifade görür. O karakola ifade alan polise bile rezil olur. Mal değilsen de şikayet ederken avukatlık becerileri kullanırsın. Biz idam edilir demiyoruz zaten. Karı gitsin birkaç ifadeye. Acaba dava açılır mı korkusu yaşasın. Devlet memuru zaten kurumdan izin almadan yargılama başlamaz ondan bir korksun. Birkaç ay sonra yine takipsizliğini alır. Ama o korkuyu yaşamış olur. Konu sahibi avukatın korkunç derecede iş bilmez bir avukat. Bir hukukçu olarak derhal değiştirmeni öneririm

Tekrar merhaba hanımlar.
diyecek bir sey bulamıyorum inan. kimsenın senın hakkında böyle bir sey söylemeye hakkı tamamen kendı pislikleri karaktersizlikleri

Hukukta bir şey çıkmayacağını bile bile yapılan işler vardır. Ev haczi örneğin. Tüm avukatlar bilir ki ev haczinde hacze kabil mal bulamayacaklar bulsalar bile yedieminiydi nakliyatıydı uğraşamayacaklar ki borcu da karşılamaz. Ama sırf psikolojik savaş için gidilir. Borçluya psikolojik rahatsızlık vermek için. Hatta yanlışlıkla karşı komşunun ziline filan basılır.

Suç duyususunda da zaten avukatlar bilir bir şey çıkmayacak kaldı ki buradan bir şey çıkar ben hakaret kapsamında değerlendiriyorum sâik o çünkü. maksat karşı taraf karakoldan aransın ifadeye çağrılsın bi tutuşsun. Bu da psikolojik savaştır. O beceriksiz avukatın savcı ifadeye çağırmadan kyok verir derse de de ki sen de mal gibi sırf bu ekran görüntüsüne dayanarak yapma şikayetini. Avukat değil misin işin raconunu biliyorsun de. Savcı da ifade almadan kyok veremez verirse karara itiraz edersin tekrar ifadesi alınır.
Beni çok sinirlendiriyor bazı avukatlar

Valla ben hem şikayetçi olurdum hem de kurumdan birine olayı iletirdim. Yeter ayol büyüklük yapacağız, klas kadın olacağız diye tepemize çıktı insanlar. Benim bile canım yandı sizi düşünemiyorum. Ahlaksızlar. Metres ifşası iyidir, bunlar toplumda çok iyi rol yaparlar çünkü. Herkes kimin ne olduğunu bilsin. Siz de kendinizi üzmeyin nolur. Kıskanç köpek saldırmış işte aklınca sizi eşinizin gözünde küçültecek. Salak.

Tekrar merhaba hanımlar.
Hayatımızın eksenine erkekleri alıp kendimizden ödün vererek mutlu olmaya çalışırken "aile için" kendimizi unuturken, bu adamlar da elin kadınları ile fingerder işte. Hayat böyle acımasız maalesef. Nankörlük🤷🏻‍♀️
Edebi ile boşanmayı bile beceremeyen basit insanlar ancak böyle kendilerince iş çevirirler

X