Bana o kadınla koyun demişler gülmüşler

Onlar sizin tirnaginizdaki kire kurban olsunlar!!!! Şerefsiz,pislikler!!Allahlarindan bulsunlar!

şöle bi güzelce iş yerinde de rezil olsun
beraber mı çalışıyorlar acaba

Aynısını yasamış hatta bir fe ustune iftiralar atılmış biri olarak diyorum ki herkes kendi kalitesinde insan bulur seviyelerine inmeyin maddi olarak kendinizi kurtaracak her seyi yapın ve posasını kadina birakın.Onların kıymetsiz fikrinin sizin nezdinizde bir anlamı yok.Siz de kendi sıkletinizde kıymetinizi anlayanlarla olursunuz önce ayaklarınızın uzerinde durun

Bu arada kadını merak ettim. Özelden atsana instagram ismini Bu bakayım

Ay neler yazasım var içimden ne hakaretler ettim ama neyse.. Pisliğin tekiymiş eski kocanız. Ee böyle insanda er geç kendi gibi lağım çukurundan birini bulur. Çok şükür ki kurtulmuşsunuz. Tam birbirlerini bulmuşlar. Siz sakın üzmeyin kendinizi. Bu lafların altında bence eziklik psikolojisi varmış demekki eski eşinizde kaldıramamış sizi.

Ee ne duruyorsunuz, sizde koyun ikisine
Unutmayın son gülen iyi güler…

K**min kenarları. Kendine evli bir erkekle beraber olmayı yakistiriyorsa o kadına ne denir bilemedim ama eşiniz öküz bile değil eşiniz yaratık. Kurtulmussunuz cok mutlu olun. Pislikler.

daha fenasını sorayım o zaman. bu şikayetin kurumda duyurulmaısnın bir yolu var mı?
örnek olarak, diyelim ki karakolda ifade vermesi gerekir hanımın ama a aaa avukat olarak ev adresini bulamadık ve çalıştığı kurumu bildiğimiz için daveti kurum aracılığıyla yapmamız gerekti. olamaz mı?

Görebileceği şekilde durum yapıcam bunu . Hele benim kırgınlığım.. emeklerim.. bu kadarını kimse haketmez

Çok haklısınız beni cok engelliyor. Ücreti peşin ödemiştim ama nolur nasil olur ki

Benim bildiğim devlet memurlarının ahlaka aykırı ilişkiler kurması yasak siz bu durumu kanıtlarıyla kadının kurumuna şikayet edin hatta amirine falan cimere şikayet edeceğinizi söyleyin bu konuyu bir araştırın terbiyesiz olsun işinden ne ayıp ya iyi bir marifet yapıyormuş gibi birde sizinle alay ediyor puuğğğğğ ahlaksız

Avukat da aynen böyle diyor seviyelerine inmeyin şeklinde. Aslında başıma bela olsunlar da istemiyorum bilmiyorum hicbirsey bilmiyorum

Ex hıyar diğeri ka*ar.Cacık olmaz tamam ama mikser bazen ic sogutur.Rezil edilesi planlar güzeldir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…