Bana mı tuhaf geldi . Arkadasımın flörtümün fotosunu beğenmesi...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Valla burda olay benimkini beğenmesi değil aranması bence

Evliyken fark etmeden eski sevgilimi takibe almışım tanıyor olabileceklerimde çıktı. O da hemen havaya girip ‘? :)’ yazmıştı. Bende ‘x :&@‘ (küfür, sinirli) işareti attım olay budur ama tabi yine de siz bilirsiniz. Bir de Allah aşkına böyle düşündüğünüz kişilerle görüşmeyin.

Sorgularım valla evli barklo kadınlar heriflerin fotolarını beğeniyor ilginç
Her beğenen kişi evli mi bekarmı diye bilme imkaınız yok ki bu tanıdık diye aklınıza takıldı bir süre sonra hesabın herkese açık olması canınızı sıkabilir.
Hakknzda hayırlısı olsun

Her beğenen kişi evli mi bekarmı diye bilme imkaınız yok ki bu tanıdık diye aklınıza takıldı bir süre sonra hesabın herkese açık olması canınızı sıkabilir.
Hakknzda hayırlısı olsun
Yoo canımı sıkmaz benimki de açık.
Tanıdık diye evet şaşırdım.

Yoo itici değil dürüst bir davranış .
Aksine çoğu erkek söylemez
Zaten anlatmışsın galiba ondan beğenmiş yakıştırmış falan diye anlattı
İtici oldukça. Dedikoducu teyzeler gibi oturup dedikodu da yapıyordur o şimdi.
Hayır aşk belirtisi o kadar dürüstler ki , acaba kendi beğendiklerini de söylüyor mu ?
Dürüstse eğer girsin beğenilerine bakalım kimlerin çıkacak

Tamam da ona ne ne inceliyor
İnceler efendim, neden incelemesin. Kimler kimleri inceliyor. Flörtünüz yemeyip içmeyip size yetiştirmiş, onun yüzünden sinir sahibi oldunuz, hesap etmedi mi bunları? Ego daha mı tatlı geldi yoksa kendilerine? Huzurunuzdan da mı tatlıydı?

Kocasını beğensin bence .
Elde tutsun millete sarmasın

Vurucam evet.
Kime ne hayırdır yani

Bir begeniyi bu kadar dert ediyorsunuz ama acik profil kullanmasini dert etmeyip insta etkileşim yeri diyorsunuz. Eee arkadasiniz da etkileşmiş işte ne var? Her gun kaç tane kadin begeniyor belki, hepsini biliyor musunuz tek tek?
Ötekiler sorun olmuyor da arkadasiniz begenince niye bu kadar gerildiniz? Gidin arkadaşiniza aynen boyle "haaayiirddir birrraaader" diyin. Sanki biz yazdik

Bence bu bizzat cocugun kendi :)
Begeni alan ise kiz arkadasi :)

İlişkimizin adının ne önemi var ki burda
Aramızda birşey var sonuçta.
Hayır başkaları beğenmiyor onların keşfedine düşmüyor heralde
Evliliği sorunlu(!) kadın arkadaşınız beğendi atmış ya ondan dedim, ilişkinize ad koyun. Ham yaparlar(!), başını bağlayın. Hayır ne dememizi bekliyorsunuz, neden kadın arkadaşınızın evliliğinin durumunu belirttiniz orası da ayrı bir merak konusu.

Valla burda olay benimkini beğenmesi değil aranması bence
Tovbestg
Bu nasil bir hadsizlik
Biri dunku bebeler gibi arkadasin beni begendi diyor biri evli ama araniyor diyor bir begeniden yola cikarak.
Bence tencere kapak olmussunuz.
Olur bu is olur, aman dikkat et evliler cillop gibi cocugu "begenerek" elinden almasin he.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…