Bana mı tuhaf geldi . Arkadasımın flörtümün fotosunu beğenmesi...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ya arkadssımu isterim benim amacım evlenmek olmadı her kadın senin gibi böyle bir amacı yok
Bu sitede benim yaşlarımda çok bekar kadın var hepsi mi kalık .
Kalık ne ya .
Ne kadar terbiyesizsiniz
Bu neydi şimdi? Kendiniz yazıp kendiniz yükselmişsiniz. Siz iyi değilsiniz gerçekten. Sitede tonla bekar kadın var istemiyorlar, ama siz istiyorsunuz. Bu kadar basit yani.

Bu neydi şimdi? Kendiniz yazıp kendiniz yükselmişsiniz. Siz iyi değilsiniz gerçekten. Sitede tonla bekar kadın var istemiyorlar, ama siz istiyorsunuz. Bu kadar basit yani.
Alla alla hasta musun ya
Burda her gün nerdeyse kadınlar evlenmek istiyorum diye konu açıyor.
İster istemez size ne
Ben aşık olduğum adamla evlenmek isterim ne var bunda tuhaf mı
Bu evlilik delisi olmsk değil.
Evlilik delisi olan ilk bulduğunu alır evlenir

İstemek kötü bir şey değil, kimi ister kimi istemez, ben şimdiye kadar hiç bir evlenmek istiyorum konusuna kötü şeyler yazmadım, hatta '' Aman evlenip napcan'' yazan evlilere çok kızdım, bu kadar kötüyse boşanın diye. Mesele sizin tavırlarınız. Bu konuyu bu hale getiren sizin tavırlarınız.

Siz bana hakaret edip alaşağı edıcem derken kalık evde Kalmış gibi kokuşmuş tabirlerinizle buradaki çok kadının bekar olmasıyla dalga geçtiniz .bence oturun kendinize bakın neden bu kadar öflekisiniz diye heralde foto beğenen o kadın sizdiniz

Sende evlenmeyen kadınlarla dalga geçtin kalık ne ya
Ben mi varım sadece evlenmeyen bu sitede
Duyar kasma şuradan hadi işine
Duyarın alasını sen kasıyorsun.
Sen de vise ile alay ettin. Onu niye demiyon ? Ama doğru en doğru sendin değil mi ? Hadi bak işine.
Ne yaptıysam muhteşem yapmışım, canım kendim

Kuxu bende gidiyorum sanırım
Bu kadınlar yüzünden .
İçi fesat pislik dolu insanlar bir daha buraya konu açmam
Eğer açarsan mutlaka ben gelicem sana da cerenede. Size bu sitede tek lazım olan yorum benimki nasıl hoşunuza gitti dimi birilerinin sizle ilgilenmesi. 10 sayfadır sürekli saçma sapan gider yapıyorsun. Ohhh iyi yapmışım

İftira atmayın, büyük günah. Siz kendi kendinize kalık dediniz. Kendiniz çalıp kendiniz oynuyorsunuz. Birçok kadının bekar olması ile dalga geçen ben değilim ama kimse size mükemmel kocası ile hava atmamışken yok kocanız sizi dövüyor yok gık çıkaramıyorsunuz diye kendi çapınızda çalıp oynayan sizsiniz.

He , ben beğendim sizin Brad'i. Vay canına ne kıymetli herif yapmışlar. Tutun bırakmayın aman diyim, daha bulamazsınız

Çok iyi birşdy yaptın insanlık için
Boş beleş tipsin belli.
Beni üzdüğünğ mü düşündün zavallı.
Benim keyfim yerinde valla .
Ohh iyi yaptım diye göbek at evde
Yandan yandan

Hayır ben burada hiç bir zaman bekara evlen demedim evlenme hayatını yaşa demiş insanım ve çoğu burada ki arkadaşım bekar. Bu bekarlığa takmış onca sözden sadece evde kalmış dememe taktın. Neden acaba ?
Sana iftiracı da dedim. Onu niye diline dolamıyorsun ? Bir de madem umurunda değil site niye ban alıcam diye ağlıyorsun ? Bak bana hiç ağlıyor muyum ? Senin kadar 6363636 üniversite okuyup, yoğun değilim ama banlandım diye de ağlayamam.

Çok iyi birşdy yaptın insanlık için
Boş beleş tipsin belli.
Beni üzdüğünğ mü düşündün zavallı.
Benim keyfim yerinde valla .
Ohh iyi yaptım diye göbek at evde
Yandan yandan
Evde kalmış olmana içerlemesen 15 sayfadır yazmazsın
Sinirden delirmesen saçma sapan cevaplarda vermezsin.
Çatlaaa yazan 36 yaşında ki teyze seni

Ben de hep diyorum, sırf evlenmiş olmak için garip gurip tipler ile evlenmeyin, şu haliniz boşanıp 2 çocukla kalmış halinizden bin kat iyi diye. Boşanabilirsen şanslısın tabi o da var.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…