Bana mı tuhaf geldi . Arkadasımın flörtümün fotosunu beğenmesi...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Selam herkese.
Şimdi belki büyük birşey değil ama aklıma takıldı
Flört ettiğim bir çocuk var . Henüz ilişkimiz yok ama hoşlanıyoruz birbirimizden.
Neyse bugün bana arkadsslarına benden mi bahsettin dedi yoo ne alaka dedim .benim fotomu beğenmiş biri seninle arkadaş ınstada dedi şok yaşadım ufak çaplı.Sadece yakın 2 arkadasuna anlatmıştım böyle böyle biri var çok hoşanıyorım falan diye .Bu kız benim çok yakın bir arkadaşımın arkadası bu arada Yani olayı bilen kızın arkadası belki o anlatmış olabilir diye belirtiyorum bu detayı
Bu çocuğun instası dışarı açık keşfete mi düştü acaba fotolar bilmeden beğendi.Yada profilini inceleyip mi bilemedim.
Bu arada bu kadın evli ve evliliğinde sorunlar olduğunu biliyorum. Daha önce aldatıldığını eşi tarafından ve kendisi de aldatmış böyle bir şey beni ilgilendirmez tabi ama .
Benimki yakışıklı gayet çoğu kadınun beğenebileceği bir tip.
Bilemiyorum neden böyle bir şey oldu?
Tesadüfen beğenmesi bana açıkçası inandırıcı gelmedi. Ama çocuğunda gelip bi like ile hesap sorması da sanki ortaokul öğrencilerinin muhabbetleri gibi hissettirdi beğendiyse görmezden gelsin. Her beğeneni gelip sorarsa ohooo :KK70:

Tesadüfen beğenmesi bana açıkçası inandırıcı gelmedi. Ama çocuğunda gelip bi like ile hesap sorması da sanki ortaokul öğrencilerinin muhabbetleri gibi hissettirdi beğendiyse görmezden gelsin. Her beğeneni gelip sorarsa ohooo :KK70:
Ya bu çok eski bir konu .
Arkadas bana laf sokmak için kullandı

Selam herkese.
Şimdi belki büyük birşey değil ama aklıma takıldı
Flört ettiğim bir çocuk var . Henüz ilişkimiz yok ama hoşlanıyoruz birbirimizden.
Neyse bugün bana arkadsslarına benden mi bahsettin dedi yoo ne alaka dedim .benim fotomu beğenmiş biri seninle arkadaş ınstada dedi şok yaşadım ufak çaplı.Sadece yakın 2 arkadasuna anlatmıştım böyle böyle biri var çok hoşanıyorım falan diye .Bu kız benim çok yakın bir arkadaşımın arkadası bu arada Yani olayı bilen kızın arkadası belki o anlatmış olabilir diye belirtiyorum bu detayı
Bu çocuğun instası dışarı açık keşfete mi düştü acaba fotolar bilmeden beğendi.Yada profilini inceleyip mi bilemedim.
Bu arada bu kadın evli ve evliliğinde sorunlar olduğunu biliyorum. Daha önce aldatıldığını eşi tarafından ve kendisi de aldatmış böyle bir şey beni ilgilendirmez tabi ama .
Benimki yakışıklı gayet çoğu kadınun beğenebileceği bir tip.
Bilemiyorum neden böyle bir şey oldu?
Bildiğin öküzün altında buzağı aramak sizin ki. Bilip beğense noluyor yani?

Konu öyle demiyor ama.
Bu konuyu açtığımı bile unutmuşum.
Şaka gibi görünce şok oldum
Birileri burda bana sanırım bana diş bilemiş.
Yazık tanımadığınız insanlara sırf sizin gibi düşünmüyor diye kinlenmişsiniz
Ben buraya eğlence amaçlı giriyorum oysa ki

Bu konuyu açtığımı bile unutmuşum.
Şaka gibi görünce şok oldum
Birileri burda bana sanırım bana diş bilemiş.
Yazık tanımadığınız insanlara sırf sizin gibi düşünmüyor diye kinlenmişsiniz
Ben buraya eğlence amaçlı giriyorum oysa ki
Ben de unutmuştum inanır mısınız İzabelya hanım. Burda nickiniz başkaymış hatta, sonra değiştirmişsiniz. Konu hortlatılınca baktım, hatta epey bi sayfa okumam gerekti hatırlamak için. Aylardır sizi düşündüğüm yok yani. Kin güdülecek bir konumda değilsiniz hayatımda.

Ben de unutmuştum inanır mısınız İzabelya hanım. Burda nickiniz başkaymış hatta, sonra değiştirmişsiniz. Konu hortlatılınca baktım, hatta epey bi sayfa okumam gerekti hatırlamak için. Aylardır sizi düşündüğüm yok yani. Kin güdülecek bir konumda değilsiniz hayatımda.
O zaman sataşma
Seni tanımam etmem.
Bak özelden arkadaslar yazıyor.
Siz çetesiniz burda
İnsanlara saldırıyorsunuz.
Ben kendi çapımda eğlence amaçlı burdayım bazen bilgi alıyorum falan.
Daha önce tartıştığım nickleri hatırlamıyorum bile
Hatta bu konuyu bile unutmuşum o kadar çok zaman geçti ki
Siz normal değilsiniz gerçekten lütfen bir doktora görünün.

O zaman sataşma
Seni tanımam etmem.
Bak özelden arkadaslar yazıyor.
Siz çetesiniz burda
İnsanlara saldırıyorsunuz.
Ben kendi çapımda eğlence amaçlı burdayım bazen bilgi alıyorum falan.
Daha önce tartıştığım nickleri hatırlamıyorum bile
Hatta bu konuyu bile unutmuşum o kadar çok zaman geçti ki
Siz normal değilsiniz gerçekten lütfen bir doktora görünün.
Son cümlenizi tam da size söyleyecektim. Çete kurup neden sizle uğraşalım hanımefendi? Siz kimsiniz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X