Bana mı tuhaf geldi . Arkadasımın flörtümün fotosunu beğenmesi...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Benim konum yok burda saçmalama bunları ben nerde yazdım aa

Yoo ben kimsenin linçlenmesini istemedim .
Herkes fikrini söyleyip geçicekti.
Yoo sana öyle gelmiş ne var bunda denilip geçselerdi konu benim yaşıma bilmem neme geliyor normal mi sence.
Ayıptır ya
Hadi hadi. Patlayacak yer arıyordunuz. Şurda belli yaşta insanlarız, en başında anladım hah sinir çıkarmaya gelmiş diye. Siz konuştunuz insanlar da konuştu, kavgada yumruk sayılmaz.

Hadi hadi. Patlayacak yer arıyordunuz. Şurda belli yaşta insanlarız, en başında anladım hah sinir çıkarmaya gelmiş diye. Siz konuştunuz insanlar da konuştu, kavgada yumruk sayılmaz.
Valla siz oturun milleti linçleyün burda ben gidiyorum .
Kendi çapınızda eğlenin.
Her konuda yapıyorsunuz.
Evde çıkaramadığınız sesi burda çıkarın bare yazık sizi de anlamak lazım

18 lik misin kız.yerler seni.
Hadi git kocan dövmesin yarın dövdü beni ühü ühü diye ağlarsın burda ezik
Bence sen dayakla ilgili epey sıkıntı yaşamışsın ama ben senin gibi ha ha hu hu yapmayacağım. Umarım bundan sonrası için kimseden şiddet görmezsin. Ve muhabbetin baydı cidden sürekli aynı şeyleri yazıyorsun.

Ben o konuları açmadım
Onlar benim kohum değil arkadas yanlış araştırmış
Konu sahibinin profiline girince söylediğiniz konular çıkmıyor? Acaba yanlış mı baktınız? Tek bu konu var, konu gizlenemiyor.

Ben değil sen görmüşsün travma olmuş belli
Ben evde kaldım kuzucum boşver sen beni.
Sen git evine bak

Valla siz oturun milleti linçleyün burda ben gidiyorum .
Kendi çapınızda eğlenin.
Her konuda yapıyorsunuz.
Evde çıkaramadığınız sesi burda çıkarın bare yazık sizi de anlamak lazım
Kapımdan geçirmeyeceğim insanların evimin içinde gibi konuşması ilk değildir. Neyse zaten fazla sıktı, siz gitmeyin konunuzdan, ben giderim. İnşallah flörtünüzle tamama erersiniz, susuuunn deli gibi istediğinizi biliyorum.

Gigi ben kendimce haksız bulduğum hiç bir konuya tepki vermeden duramıyorum. Hala dayak ile alay ediyor.
Ya da evli kadınların mutsuz hayatı ile..
Sende evlenmeyen kadınlarla dalga geçtin kalık ne ya
Ben mi varım sadece evlenmeyen bu sitede
Duyar kasma şuradan hadi işine

İstemiyorum demedim ki evet deli gibi istiyorum zaten sıkıntı yok onda

O değil, evlenmek, çoluk çocuk falan. Sesini çıkaramama durumu da en çok sizde olacak gibi sanki, hadi bakalım ben yanılırım inşallah.
Yoo çocuk istemiyorum.
Ben adamdan bahsettim.
Öyle kaba Saba biri değil merak etme yani benim için

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…