Makyaj Ürünleri Bana makyaj yapmayı öğretir misiniz?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

firmus

bu dünya hepimizin!!!
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2012
676
2
arkadaşlar aranızda yeniyim lütfen bana da yardım eder misiniz
kızlar benim hiç adamakıllı makyaj malzemem yok gidip alayım
desem marka bilmem fiyat bilmem yaşım 20 olmasına rağmen
daha yüzüme 2 kere sürmüşümdür fonteten ruj(zaten hiç fontetenim
olmadı rujda 1 tane var )
sizden ricam bana makyaj yapmayı makyaj malzemesi almayı öğretir misiniz

Son düzenleme:
arkadaşlar aranızda yeniyim lütfen bana da yardım eder misiniz
kızlar benim hiç adamakıllı makyaj malzemem yok gidip alayım
desem marka bilmem fiyat bilmem yaşım 20 olmasına rağmen
daha yüzüme 2 kere sürmüşümdür fonteten ruj(zaten hiç fontetenim
olmadı rujda 1 tane var )
hiçte yapamıyorum bunları sürmeyi nerden öğreniyorsunuz
etrafıma bakıyorum nerden buluyorlar yakıştırıp giyiniyorlar süsleniyorlar
anlamıyorum
giyiniş tarzım da bence hiç çekici güzel değil kot ve tişört klasik böyle
hiç albenisi yok değişik değişik elbiseleri badileri nerelerden alıyorsunuz
sonra benim boş vaktimde çok oluyor kendimi geliştirmek istiyorum ama
onuda nasıl yapacağımı bilmiyorum
sizden ricam bana makyaj yapmayı makyaj malzemesi almayı giyinmeyi kuşanmayı alışveriş yapmayı
kısaca bana hoş bi bayan olmayı öğretir misiniz

çok tatlısın canım :)

ben de senin yaşındayım, öyle hafif makyaj yapıyorum, bu yaşta öyle çok makyaj yapıp cildimizi harap etmeye gerek yok bence o yüzden fondöten falan almana gerek yok derim ben..onları çok özel günlerde falan annenden, bir büyüğünden alıp sür :KK70: gündelik olarak bence göz rengine falan yakışacak göz kalemleri all, göz kalemi kurtarıcı gibidirr..rimel olabilirr, gözlerini belirginleştirir..far falan çok moda değil ve bence çok da gerekli değil gün içinde ama böyle ufak bir palet alabilirsin, içinde bir çok renk olanlarını seçç.. rujlar en önemlilileri bana göre, parlatıcı tarzı da kullanabilrsin mat bildiğin rujlardan da kullanabilrsin, bunları senin ten göz saç rengine falan göre seçmek lazım :)

ve tabii ne kadar bütçe ayırdığın da önemlii..

he bir de kendine en yakın mango outlete bir git derim :KK70: hem uygun fiyatlı oluyor hem de değişik parçalar bulabiliyorsunn..

tişörtler falan yerine bluzlar seçemeye çalışş bu sene çok modaa..sonra gömlek falann..bence gömlek çok yakışır kadınlara..

değişik renkte kotlar seçemeye çalış mesela..etekler olabilrr..elibse demişsin orda bulursun mutalaka :)

bir de en önce git bir migrosa büfeye falan, kendine bir moda dergisi al, karıştır, içinden beğendiklerini işaretle, mağazalarda gezerken ona benzer şeyler bulmaya çalışş :))

bende aynı dertten muzdaribim

Makyaj yapmayı almayı bilmiyorummmm :KK43:

Son düzenleme:
çok tatlısın canım :)

ben de senin yaşındayım, öyle hafif makyaj yapıyorum, bu yaşta öyle çok makyaj yapıp cildimizi harap etmeye gerek yok bence o yüzden fondöten falan almana gerek yok derim ben..onları çok özel günlerde falan annenden, bir büyüğünden alıp sür :KK70: gündelik olarak bence göz rengine falan yakışacak göz kalemleri all, göz kalemi kurtarıcı gibidirr..rimel olabilirr, gözlerini belirginleştirir..far falan çok moda değil ve bence çok da gerekli değil gün içinde ama böyle ufak bir palet alabilirsin, içinde bir çok renk olanlarını seçç.. rujlar en önemlilileri bana göre, parlatıcı tarzı da kullanabilrsin mat bildiğin rujlardan da kullanabilrsin, bunları senin ten göz saç rengine falan göre seçmek lazım :)

ve tabii ne kadar bütçe ayırdığın da önemlii..

he bir de kendine en yakın mango outlete bir git derim :KK70: hem uygun fiyatlı oluyor hem de değişik parçalar bulabiliyorsunn..

tişörtler falan yerine bluzlar seçemeye çalışş bu sene çok modaa..sonra gömlek falann..bence gömlek çok yakışır kadınlara..

değişik renkte kotlar seçemeye çalış mesela..etekler olabilrr..elibse demişsin orda bulursun mutalaka :)

bir de en önce git bir migrosa büfeye falan, kendine bir moda dergisi al, karıştır, içinden beğendiklerini işaretle, mağazalarda gezerken ona benzer şeyler bulmaya çalışş :))
canım çok teşekkür ederim yorumun için :)
peki bana marka önerir misin ruj rimel ve kalem için?
moda dergisi aklıma hiç gelmemişti çok güzel bir fikir
makyaj yapmayı nereden öğrenebilirim
hani oluyor ya buğulu derin bakış diye:)

canım çok teşekkür ederim yorumun için :)
peki bana marka önerir misin ruj rimel ve kalem için?
moda dergisi aklıma hiç gelmemişti çok güzel bir fikir
makyaj yapmayı nereden öğrenebilirim
hani oluyor ya buğulu derin bakış diye:)

canım ben göz kalemi golden rose kullanıyorum, böyle kalemtraşla açılmıyor da içinden çevirerek çıkıyor, onlar çok iyi, gözde dağılmıyor genelde diğerleri akıyor flaan çirkin duruyor bir iki saat geçince bu dayanıklı bayağı :)

rimell..maybelline alabilirsin bence o işini görürr :)

ruj çok da fark etmez aslında, gözüne güzel görünen renkleri alabilirsin bence her markadan :) ama loreal paris falan daha iyidir

şimdi hangi şehirde oturduğunu bilmediğimden direkt olarak sana mağaza söyleyemiyorum

makyaj öğrenmek için de internete bir yaz istersen, uzamtv.de falan vardı öyle videolar diye biliyorum, bir arkadaşım uyguluyordu kendi üzerinde dediğin gibi buğulu gözler için falan :) he bir de buğulu göz makyajı istiyorsan far kullanman gerekir, göz rengine göre griler kahveler falan değişebilir..

ha bir de unutmadan, eyeliner de gözlerini daha güzel gösterir ama çekmesi biraz zordur, biraz alış sonra onu da dene, onu da bu söylediğim markalardan birinden alabilirsinn :)

dur istersen bir de dediğim ürünlerin resimlerini koyiim :)

$MAYBELLINE-RIMEL-MASCARA-EN-UYGUN-FIYAT__41853830_0.jpg $30808.jpg

he bir de allığı unutmuşum..

fondöten pudra falan kullanma ama allık kullanabilirsin bak ve o çok da güzel bir hava katar sanaa..

onun da nasıl sürüleceği ile ilgili videoları bulaiblirsin canım uzmantv.den..

ten renginden çok farklı bir renk seçme, şeftali tonları bir allık kullan eğer beyaz tenliysen, esmersen de bronz :)

yüz hatlarını belirginleştirir :)

canım ben göz kalemi golden rose kullanıyorum, böyle kalemtraşla açılmıyor da içinden çevirerek çıkıyor, onlar çok iyi, gözde dağılmıyor genelde diğerleri akıyor flaan çirkin duruyor bir iki saat geçince bu dayanıklı bayağı :)

rimell..maybelline alabilirsin bence o işini görürr :)

ruj çok da fark etmez aslında, gözüne güzel görünen renkleri alabilirsin bence her markadan :) ama loreal paris falan daha iyidir

şimdi hangi şehirde oturduğunu bilmediğimden direkt olarak sana mağaza söyleyemiyorum

makyaj öğrenmek için de internete bir yaz istersen, uzamtv.de falan vardı öyle videolar diye biliyorum, bir arkadaşım uyguluyordu kendi üzerinde dediğin gibi buğulu gözler için falan :) he bir de buğulu göz makyajı istiyorsan far kullanman gerekir, göz rengine göre griler kahveler falan değişebilir..

ha bir de unutmadan, eyeliner de gözlerini daha güzel gösterir ama çekmesi biraz zordur, biraz alış sonra onu da dene, onu da bu söylediğim markalardan birinden alabilirsinn :)

dur istersen bir de dediğim ürünlerin resimlerini koyiim :)

Eki Görüntüle 470448 Eki Görüntüle 470447
akşamüstü dışarıya çıkıp dediklerini alacağım zamanla öğrenirim artık buğuluyu da:)
kalem sürmeyi öğreneyim de önce :)
bu arada çok iyisin gerçekten tekrar tşk ederim:)

he bir de allığı unutmuşum..

fondöten pudra falan kullanma ama allık kullanabilirsin bak ve o çok da güzel bir hava katar sanaa..

onun da nasıl sürüleceği ile ilgili videoları bulaiblirsin canım uzmantv.den..

ten renginden çok farklı bir renk seçme, şeftali tonları bir allık kullan eğer beyaz tenliysen, esmersen de bronz :)

yüz hatlarını belirginleştirir :)

beyaz tenliyim şeftali tonu alayım:)
eyeliner için hangisini önerirsin kalem gibisi var bide oje gibi
şişesi olan var?

beyaz tenliyim şeftali tonu alayım:)
eyeliner için hangisini önerirsin kalem gibisi var bide oje gibi
şişesi olan var?

oje gibileri ben daha rahat sürüyorum tatlım o olabilir bencee :)

ne demekk canım benim, ben de çok meraklıydım böyle şeylere birinin yol göstermesine ihtiyaç duyuyor insan :)

hadi bakalım kullandıktan sonra yorumlarını merak ediyorum, eminim çok yakışıcaktırr :)

oje gibileri ben daha rahat sürüyorum tatlım o olabilir bencee :)

ne demekk canım benim, ben de çok meraklıydım böyle şeylere birinin yol göstermesine ihtiyaç duyuyor insan :)

hadi bakalım kullandıktan sonra yorumlarını merak ediyorum, eminim çok yakışıcaktırr :)
başlarda biraz komik olacağıını düşünüyorum tecrübesizlikten
umarım çabuk alışırım ve başım sıkışınca yine sana sorarım:)

X