Bana güvenip geliyorlar, bıktım artık

Nerdesin kiz ben de geleyim jxjxjxjxj

Neyse saka bi yana ben de yurtdisindayim, gelen hele ki akrabaysa o dedigin oluyo biraz ister istemez. Ama sinirlarini senin yerine kimse cizemez. Atlama. Kendi payini ode. Senin kismina bu kadar dusuyo diyip uzat hesabi. Essek olanin sirtina binen cok olur o yuzden bastan odedigin anda otomatik kalani sana kilit oluyo. Ilk odedigin an gidisati belirlemis oluyosun yani.

bunlar kestirip atamayacağın durumlara benzemiyor bence sen hayır diyemiyorsun. 1 kişi 2 kişi neyse hiç kimse mi istemediğini anlamıyor? onlar sana her şeyi yıkarken utanmıyor da sen niye utanıyorsun anlamadım.

Geçen ay Avrupa’da yaşayan arkadaşımın yanına gittim o kendini ödedi ben 20’yle çarpa çarpa ödedim yeri geldi yemek ısmarladı yeri geldi ben ısmarladım ertesi gün.
evine alışveriş yaptım dolabını doldurdum evinde kalmışım kızın Allah razı olsun arkadaşım da olsa kendi düzeni var tabi ikimizde gezmekten yemekten sıfırı birlikte tükettik ayrı
Ona kitlemek isteyen gelmek isteyen arkadaşları oluyormuş kristialia geliyor kusura bakmayın ev küçük plan yaptık diyor herkese almıyor evine başka misafir , siz de almayın dost dediğin size destek olur

bende geleyim bari yuzsuz insanlar isde gelmisler kalmislar her seyi sana odetiyolar bilet paralarida senden ne guzel ya. suraya suraya gidecegim deyenlere para lazim de yqda elini cebine sokma odeme niye oduyosunki her seyi senin ustune yikiyolar. gelmek isteyenlere musait degilim de yada nebileyim bisey soyle gelmesinler biliyolar odeyecegini her seyi her halde o yizden herkes geliyo

Ben de geleyim deme kiziyo jxjxhxh

Burada Bir üye Ege ya da Akdenizde yaşıyordu ve ona da gelen geleneydi. Yaz tatilimi o arkadaşta, yurt dışı gezimi de sizde yapmak istiyorum olur mu ya??

Şaka bir yana o babanızın dıdısının dıdısını almayın evinize yani kime söylüyorsanız söyleyin size göre plan yapmasınlar. Siz mecbur musunuz bu tanımadığınız hatta tanıdığınız kişilerin bile tüm masrafını ödeyip, yatacak yer vermeye?

Konu sahibi şimdi hiç taşımadığınız uzaktan akrabalarınızı da gerçekten ağırlayacak mısınız ? Sen belki şehir dısındasın. Her gün evde olduğunun garantisini nerden almıslar bu nasıl bir emrivaki.Müsait değilim diyebilirseniz istemediğiniz kimseyi ağırlamak durumunda kalmazsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…