Bana göre 6+3 ultrasyonda 5 hafta

Eğer kürtaja gerek kalmadan düşünebilirsen düşük yapman daha iyi olur ama istersen yine bir başka doktora git canm çokta bekleme kese büyürse çok zor olur senin içinde

Eğer kürtaja gerek kalmadan düşünebilirsen düşük yapman daha iyi olur ama istersen yine bir başka doktora git canm çokta bekleme kese büyürse çok zor olur senin içinde
Eşim izne gelirse onunla gideriz son bı kez ondan sonra çaresine bakicaz artık . Hakkımızda hayırlısı olsun

Bir çok deneni var ama sağlıksız olduğu için dedi klasık cevaplar
Evet sonucu buraya yazmak istedim 4 5 doktor görüşü sonrası ve 2 Aydan fazladir bebek kalp atışı görülmemesi nedeni ve ekstra ilaçlara rağmen kanama başladığı için gebeligi sonlandırma kararı aldık. Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah

Çok üzüldüm canm şimdi nasılsın kürtaj mı oldun yoksa düşük oldu mı

Çok üzüldüm canm şimdi nasılsın kürtaj mı oldun yoksa düşük oldu mı
Bugün hastaneden çıktım. İlaç vermediler kendi kendine başlamıştı zaten düşük hatta kese boş gözüküyor du. Bebeği evde düşürmüşüm sanırım betam düşünce kürtaj oldum sabah şuan ağrım ve kanamam fazla onun dışında iyiyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…