Bana göre 6+3 ultrasyonda 5 hafta

Merhaba benimde sat 21 kasım kesem var içi boş siz ne yaptınız acaba
Merhaba doktora gittim ve hiçte hiç açıcı konuşmadı. Lekem bitmediği ve kalp atışı başlamadığı için sıkıntılı gebeliğe benziyor dedi yinede kalp atışı ni bekliyelim biraz daha dedi

Anlıyorum o zaman keseniz artık boş değil belki ilerleyen günlerde oda olur Allahtan ümit kesilmez teşekkür ederim yazdığınız için

Anlıyorum o zaman keseniz artık boş değil belki ilerleyen günlerde oda olur Allahtan ümit kesilmez teşekkür ederim yazdığınız için
Bilmiyorum kafam çok bulanık kanama miktarı arttı bide kırmızı oldu korkuyorum yine bı sevinemedik bile doğru dürüst Rabb'im hayırlısını versin

Bilmiyorum kafam çok bulanık kanama miktarı arttı bide kırmızı oldu korkuyorum yine bı sevinemedik bile doğru dürüst Rabb'im hayırlısını versin
İnş korktuğunuz şey olmaz bende kalp atışı duyamadım dedi 3 ayrı doktora gittim 2 hafta daha bekledim ama gelişmedi bebeğim hiç kalp duyamadım kürtaj oldum 15 aralıkta inş sizin öyle olmaz ama beklemende tabiki fayda var canm

Kürtaj nerede oldunuz acaba ? vakumlu mu oldunuz

Bugün tekrar denk geldi hastanedeyim baska bı doktora daha göründüm oda 1 hafta önce kese göründuyse kalp atışı yoksa bu bebek gelişmez boşuna beklemeyin dedi

Bugün tekrar denk geldi hastanedeyim baska bı doktora daha göründüm oda 1 hafta önce kese göründuyse kalp atışı yoksa bu bebek gelişmez boşuna beklemeyin dedi
Çok üzüldüm bende çok bekledim umut ettim ama sonuç değişmedi rabbim inş yerini en kısa zamanda doldurur ilk gebelik mi sizin

Çok üzüldüm bende çok bekledim umut ettim ama sonuç değişmedi rabbim inş yerini en kısa zamanda doldurur ilk gebelik mi sizin
2. Bu 1. Gebeliğim de akrania oldu 3. Ayda düşük yaptım ilaçla eşini de kürtajla aldılar

SAT 22 Kasım normalde 9 fln olması gerekiyor du ama yinede doktor geç döllenme yi de hesapladı 7 olması gerekir ama ultrasyonda 15 inde gittigimde 6+2 gözüktü sadece
Benimde aynı senin gibiydi normalde 8 haftalıktı kese ama bebek 5 haftada kalmıştı bekledim 1 hafta kese büyümüş ama bebek küçülmeye başlamıştı o gün karar verip kürtaja girdim

Benimde aynı senin gibiydi normalde 8 haftalıktı kese ama bebek 5 haftada kalmıştı bekledim 1 hafta kese büyümüş ama bebek küçülmeye başlamıştı o gün karar verip kürtaja girdim
Ben dupbaston olmasa şimdiye düşük yapmıştım yine de eşimin içi rahat etsin die bırakmıyorum ilacı bekliyorum. 24 saat ilaç atmadigimda kanamam ve ağrım başladı sonra korkup tekrar ilaç attım ve kanamam kesildi ne yapicam bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…