Aile Planlaması bana fikir verin lütfen

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

snowdrop

sağlık,huzur ,mutluluk...
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2008
952
9
38
arkadaşlar,bugün test yaptım pozitif çıktı,sevinemiyorum çünkü 2 tane çocuğum var biri 4,5 yaşında biri 2 yaşında,aldırmayı düşünüyorum vijdanım kabul etmiyor,ömür boyu vijdan azabı çekerim,sebebi bana zor olacak diye vede dsha öbür çocuklarım küçük 3 cüyle birlikte onlara ilgim azalacak,kıyamıyorum onlara,vs,vs,vs,,,offffff offfffffffffffff fikir verin ,kalbim aldırmaktan yana değil ama yinede çok karışığım çookkk

Sizi anlıyorum diyemeyeceğim çünkü anne değilim.
Fakat teyzem de yaşadı benzerini, 2 yaşında çocuğu varken diğerine hamile kaldı aldıramadı ama çok sorun yaşıyor şimdi. Dediğiniz gibi ilgisizlik, çocuklar arasında kıskançlık çok zarar veriyor.
Mantıklı olan aldırmak sanırım...

arkadaşlar,bugün test yaptım pozitif çıktı,sevinemiyorum çünkü 2 tane çocuğum var biri 4,5 yaşında biri 2 yaşında,aldırmayı düşünüyorum vijdanım kabul etmiyor,ömür boyu vijdan azabı çekerim,sebebi bana zor olacak diye vede dsha öbür çocuklarım küçük 3 cüyle birlikte onlara ilgim azalacak,kıyamıyorum onlara,vs,vs,vs,,,offffff offfffffffffffff fikir verin ,kalbim aldırmaktan yana değil ama yinede çok karışığım çookkk

merhaba
inşallah yorum için geç kalmamışımdır ve inşallah aldırmamışsınızdır. kendiniz de söylüyorsunuz vicdanım kabul etmiyor diye. zaten aslında ona kıymak istemiyorsunuz.
gerekçeleriniz de mantıksız bence. elbette çocuk büyütmek kolay değil ama bir annenin kaç tane çocuğu olursa olsun hiç İLGİ AZALIR MI??!! Rabbim kolaylık verir. aldırmamakla en doğru kararı vereceksiniz... :)
sevinin ve tadını çıkarın.

hayat veren de alan da Allah

şimdi o çocuğu öldürdünüz diyelim. diğer iki çocuğun sizde ömür boyu kalacağının garantisni kimden aldıınız?

cana kıymanın bedelini diğer çocuklarınız kaybına neden olabilirsiniz . attığın her adımın geri dönüşü var iyi ya da kötü..

2 çocuk annesi bir kadın,bir anne nasıl 3. çocuğunun katili olabilir aklım almıyor:KK47:

X