bana dua edermisiniz çok ihtiyacim var

detii

Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2016
245
71
Eşimle ayrilmamiz icin elinden gelen annesi (esimin bana getirdigi suya külünu koyacak kadar pislik kadin)ve babasi(esime sen bu kadinla yatak icin evlenmissin diyen serefsiz adam) buna ses cikarmayip degisen esim icin okumak istiyorum 4444 tane tefriciye dagitmak istiyorum babamin evindeyim geri donmem icin gelip bana yalvarsinlar istiyorum adim sümeyye

İçim titredi okurken mesajını. Sana isminle dua edeceğim inşallah. Rabbim eşine doğruyu göstermeyi nasip etsin. Kayınvalide ve kayınbabana da doğru yolu göstersin. Hidayet versin. Islah etsin. Gerçekten zor bir durum. İmtihanın bu senin. Sabırlı ol dirayetli ol dua et. Suya kül mevzusu sanırım büyü mü ne o. Bol bol felak nas ihlas oku arkadaşım. Allah yardımcın olsun. Yuvama huzur nasip etsin

İçim titredi okurken mesajını. Sana isminle dua edeceğim inşallah. Rabbim eşine doğruyu göstermeyi nasip etsin. Kayınvalide ve kayınbabana da doğru yolu göstersin. Hidayet versin. Islah etsin. Gerçekten zor bir durum. İmtihanın bu senin. Sabırlı ol dirayetli ol dua et. Suya kül mevzusu sanırım büyü mü ne o. Bol bol felak nas ihlas oku arkadaşım. Allah yardımcın olsun. Yuvama huzur nasip etsin

Aah razi olsun bilmiyorum ki arastirdim ama oyle bisey okumadim hic surekli sigara iciyorlar bilmiyorum insallah oyle degildir Rabbim kahretsin onlari

İnşallah öyle değildir. Ama eşinin değişmesi filan öyle geldi aklıma ya. Hani o şekilde değilse de başka türlü yapmış olabilir. İnsan evladının mutluluğunu neden istemez anlamıyorum ya. Yaptığına bak. Sanki sadece elin kızı üzülüyor böyle yapınca

Neden bukadar kötü insanlar var cocugunun kendi evladinin nasil yuvasini bozmak ister insan :KK43:

X