bana bir yardım...

angel_87

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2011
2.269
2
merhabalar kızlar..ben kafamdaki sorulara cevap bulamıyorum...bundan 15 gün önce kadar...doktora gitmiştim...bana rahimde kalınlaşma var dedi...yumurtalarında kistik birşeyler var gibi dedi...bende korktum dolayısıyla...adet olunca 3. günde hormon testi yaparız demiştir ama adetim 6 gün geçti...acaba hamile olabilirmiyim...dünde bir tanıdığımız sende birşey varmı dedi ...bir güzellik çökmüş falan dedi ki beni hep görür...2 haftadır görmüyordu...meraktayım...test yapmayada korkuyorum...çünkü 1 yıldır bebek düşünüyorum hep test yaptıktan sonra hastalandım...arada hafiften bir belim ağrıyor geçiyor...ama anlamadım hamilelik belirtisi nasıl olur onuda bilmiyorum...heveslenmeye bile korkuyorum....

canım mrb rahmınde kalınlasma varsa hamıle olabılrısın kıst olması anormal bı durum degıl hamılelıkler de olabılıyor bazen cok arkadasımı gordum.. ben de hamıle kaldıgımda kıst vardı ama sonradan kaybolmustu bu kadr dert etme kıstı.. guzellesmıssen erkek gelıyor :) test yap bıran once derım ben adetın de gecmıs.. hayırlı olsun sımdıden canım

merhaba canım

neden kendını uzuyorsun kı yanı bır cok ınsanın basına gelen bır sey bu herkesın hemen cocugu olcak dıye bırsey yok.
1 senede uzun ama cokta uzun bır surec degıl +tedavı yontemlerı bıle var kendını hasta edıcek konuma getırme lutfen...
bence cesaretını topla bır test al ve dene derım boyle umut edıceksın yıne olmıcak yıne uzulmıcek mısın sankı?
en azından erkenden bu ısı sonuclandırmıs olursun.
ınsllah hamıssındır canı gonulden dılerım..

ay heyecan yaptım şimdi...ozaman eşime söylüyüm gelirken test getirsin...artık kendimle dalga geçiyorum her ay 10 test çözmezsem işim rast gitmez diye...birde hamile olursam varya...amanın ama yinede umutlanmıyım ben...dua edin kızlar ya...valla beni bu moralsizlikten kurtardınız Allahta ne muradınız varsa versin :)

cnm bızde bu yollardan gectık..
belkı senın kadar cok test yapmadık,belkıde 1 sene beklemedık..
ama hepsı Allahtan degıl mı kaderımızde ne varsa onu yasıyoruz..
sen normal bır seymıs gıbı dusun ama testı yaparken negatıf cıkarsa kendını uzmıcegıne sartlandır kendını kı sonuc ktu olmasın..
ıyı olursa zaten amanınnnnn o zmn sevınırsın...aksama ugrıcam ınsallah hayırlı haberlerını alırızzzzzz dualarım senınle

bu arada cnm ben dotora normal rutın kontroller ıcın gıttım cocuk dusunmeye baslamıstık.
rahım agzında yaram cıktı ve hemen onu lazerle kuruttu haftaya kontrole gel dedı gıttım..
ama hamıle oldugumu hıssedıyordum doktora demedım delımısın kendını oyle zannedıyorsundur kuruntudan demesın dıye.
bana kontrolde kıstlerın var dedı saglı sollu hastalanınca gel dedı
,tabı ben ıkı gun sonra test yaptım ve hamıs cıktım hemıde ıkız demek kı o gordugu sey embrıyoymussss...
o sekılde belkıde kıst dedıgı sey dollenme olusmustur..

sana birşey diyimmi...Allah biliyor ya bende öyle düşündüm muayeneden sonra...dedim ya onlar embriyo ise...hani kist dedi ama..ne biliyim dedim...ay ben gidiyorum eczaneye ya tutmayın beni...

sana birşey diyimmi...Allah biliyor ya bende öyle düşündüm muayeneden sonra...dedim ya onlar embriyo ise...hani kist dedi ama..ne biliyim dedim...ay ben gidiyorum eczaneye ya tutmayın beni...

aynı sey benımde basıma geldı dedım onlar embrıyo ya hamıssem dedım..
ıkı gun sonra karnım agrıdı sancılandım bakıyorum kan gelmıyor dedım alacam cıkmazsa uzuılmıcem ıkı cızgıde cıkınca havalara ucmustum..sende aynısı olabılırsın benm gıbı o donemde karıstırabılırler kıstle embrıyoyu cunku erkenden gorulmez ultrasonda alttanda muayene etse bır zamanı vardır..
fazla umıtlenme ama hemen yap dene bende merak ettım

aldım geldim yaptım beklemedeyim daha bir renklenme olmadı....hele 10 dk geçsin...of puf heyecan

rahimde kalinlasma adete yaklasinca oluyor ama 6gun gecti 4-5gun bekle eyer kaldiysan test mutlaka gostericektir.umarim hamilesindir.

aldım geldim yaptım beklemedeyim daha bir renklenme olmadı....hele 10 dk geçsin...of puf heyecan

guzelim acele etme kafana takma zaten varsada gostermez.4-5gun daha bekle sonra test alirsin.ama diskinin rengi sapsari ve kotu kokuluysa, umutlana bilirsin.dr.mini

zaten aynaya bakıyorum kirpik karışması olurmuş hamilelerde...hımmm kirpikler nasıl karışıkmı ? bilmem acaba önce nasıldıki ...
göğüslerde hassasiyet yokluyorum ne biliyim bir şişşkin gibiler...şimdi dışkıda kolluyacam...ahaha valla kafayı yedim yiyecem yani odereceye bağladım...

eger cıkmazsa erken olabılır.3-4 gun sonra tekrar denersın olmadı yada kan testınde baktırırsın offf bende heyecan yaptımmm

tek çizgi çıktı.. bu ayda mortingen o zaman....

benim vaktimden 3gun 5gun ve 1hafta gecerken test yaptim 3ude negatif cikmisti,ama 11.ci gun pozitif cikti.beklemekte yarar var.bebek rahme yerlesindikten sonra hormon salgilandigi zaman pozitiv cikar.

cnm sakın kendını uzme cıkmazsa oturup acabamı dıcegıne test etmıs olmadıgını gormus olursun...
bekle bakalım bıraz daha zaman ne gostercek hakkında hayırlısı canım

eger cıkmazsa erken olabılır.3-4 gun sonra tekrar denersın olmadı yada kan testınde baktırırsın offf bende heyecan yaptımmm

akıntı geliyor arada ..ahan diyorum şimdi hastalandım...bakıyorum yok...kuyruk sokumum ağrıyor arada...aradada belimin iki yanı...sabah bi sinirlendim..hoopp dedim içerde ne oluyo...

benim vaktimden 3gun 5gun ve 1hafta gecerken test yaptim 3ude negatif cikmisti,ama 11.ci gun pozitif cikti.beklemekte yarar var.bebek rahme yerlesindikten sonra hormon salgilandigi zaman pozitiv cikar.

hıımm...bak bunu bilmiyordum...salgıla çocuğum varsan eğer...:) valla testi her yöne döndürdüm ...

birşey sorucam mesela bu test 30 dk bekledi o zaman silik çizgi çıksa .....sanki çünkü çok odaklanınca inceden bir çizik varmış gibi görüküyorda acaba göz yanılgısımı

birşey sorucam mesela bu test 30 dk bekledi o zaman silik çizgi çıksa .....sanki çünkü çok odaklanınca inceden bir çizik varmış gibi görüküyorda acaba göz yanılgısımı

Canım sana şunu söyleyim öncelikle taa 15 gün
öncesinden rahimde kalınlaşma varsa gebe olabilirsin
sonra bende ilk gebeliğimde 3,5 haftalık hamileydim ama
idrar testim negatif çıkmıştı üzülmüştüm gene olmadı falan diye
doktora gittim alttan baktı bişey görmedi kan testi yaptı hamileydim
ama maalesef 8 haflıkken bebeğimin kalbi durdu umarım senin herşeyin
güzel olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…