Bana bi akil verin kizlar/kaynanamm/

Sevdambenimm

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2014
482
339
Cok uzatmak istemiyorum malesef bir suredir beraber yasiyoruz yil olmus 2016 ama ne yapalim gecim derdi neyse cok sùkur bu yil icinde kendi evimize cikacagiz Allahin izni ile..evlendigimiz gunden beri zaten kaynanamla sorunlarimiz hic bitmedi hep beni kendi ustune ortak geldi gibi gordu oglunu hep bana karsi doldurmaya calisti halende devam ediyor ayrintiya hic girmeyeyim benim omrumu yedi anlicaniz bizim aramizi bozmaya calisiyor ben esimle tartistigim zaman onun kizi oluyorum melaike kesiliyor ben esimle mutluyken sinirimizi bozmak icin elinden geleni yapiyor neyse artik son 1 2 aydir fazla muhattap olmamaya calisiyordum bana cemkirmeye basladi beni bana sikayet ediyor bende konusmak istemedigimi artik boyle devam etmek istedigimi soyledim benden ozurler diliyor ben kabul etmedim cunku bana cok agir seyler soyledi aglatti ama ben esime anlattmadim artik onunda uzulmesini istemiyorum oda cok yoruldu sonucta annesi diye dusunuyorum dogrumu yapiyorum anlatmayarak bir akil verin lutfen....

Ben sadece gorumcemle konustum ona anlattim kizi bile beni hakli buldu senin yaptigin hersey onun gozune batiyor dedi..

X