Bana aklverin kzlar

ben "yanıma gel otur" kısmını anlamadım açıkçası....yani bunu biraz daha açsan...adam sana sarkıyormu nedir yani...töbe töbeee....

msn olayına gelince rahimenin yorumuna katılıyorum...:kızgın:

galiba kayınbaban msn de
başka bayanlarla konuşuyor.
bence görmezden gel derim
aynı evde yaşıyorsunuz
yüzyüze bakıyorsunuz yoksa sen mutsuz olursun
hakkında hayırlısı olur inş.

Ben bu konunun çok abartıldığını düşünüyorum. Ne olmuş adam birisiyle konuşuyorsa? Herkesin kendi hayatı var. Nereden bilecez kayınvalidenle olan ilişkilerini, sıkıntılarını, vs. Belki sadece dertleşiyordu. Belki çok hovarda. Ama unutmayalım ki bu onların hayatı. Hiç kimse genel kabul görmüş hayat normlarında yaşamak zorunda değil. Bize tuhaf gelen bazı şeyler diğer insanlara normal gelebilir. Doğrusu da budur. Sen bence aynı evde yaşamaktan daralmışın, sağa sola bakınmaya başlamışın.

Vallaha ben hala konu sahibi arkadasin neyden rahatsiz oldugnu anlamadim!!!fisfisfis

Kayinpederinin msn maceralarimi??:kahve:

Yanima gel otur demesimi??:kahve:

kayınvalidende rahatsız olduğuna göre bişilerin farkında bırak sen ilgilenme gel yanıma otur konuşalım derken rahatsızlığın nedir kötü bir şey mi ima ediyordu sana sen daha iyi tanırsın kayınpederini bana kalırsa bir an önce kendi evinize çıkın geriside seni ilgilendirmesin benceadam heyecan yaşamak istemiş sanırım biraz töbe töbe neyse zaten hiç anlamam aynı evde oturma muhabbetini niye baştan kabul edersiniz ki olmuycak bişi bu eve ev üstüne olmaz diye boşunamı sölemiş atalarımız yaaa beraber oturmaya başlayınca ilerleyen zamanlarda ayrılmakta zorlaşır uzar neyse beni ilgilendirmez haddimi aşmayım sevgiler...))))))))

X