Vücut Kremleri Bana acil yasz krem markas nerebilecek olan var m?

Vücut kremleri, losyonlar

cikolata__

cedric'in chen'i :)))
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2009
97
0
arkadaşlar yagsız krem arıyorum ama bugün bir kozmetik dükkanındaki kadın beni delirtti:bbo: kadına bir türlü lafanlatamadım neyse bana yağsız bir krem markası önerebilir misiniz???

ürederim adında bır eczane ürünü var sağlık karnen varsa yazdıra bılıyosun yaglısıda var yağsizida var ama hiç kokusu yok fakat tamamen yagız zaten yagsızını ıstıyorum dersen verirler

Ben Nea Natural diye bi marka kullanmaya başladım, tamammen doğal bi ürün, fiyatı da aşırı derecede makul. Bim marketlerinin markasıymış, Almanyada üretiliyor. Hiç yağlanma yapmıyor, üstelik tüm cilt tipleri için uygun. Tavsiye ederim. Yüz, göz, el kremleri ve 3 çeşit losyonu var.

İstisnasız BÜTÜN markada var su bazlı krem, yağlı ciltler için.. o yüzden bir marka vermek zor hangi birini sayayım... yağlılık hissi bırakmaz vs yazar.. Yağsız kremler jel şeklinde olur, hafif yapılı olur. Testerinden anlarsın. Body shop a git orada sor. Başka dükkana git "yağlı ciltler için hafif, su bazlı nemlendirci istiyorum" de.
O satıcı kadın da ne saçmaymış öyle :)) insan çalıştığı sektördeki ürünleri bilmez mi. ben geçsem onun yerine sana 10 tane ürün göstermiştim o anda :) Bırak sen başka yere git sor yardımcı olurlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…