Ballerine spiral

2ck annesi

Guru
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2013
1
0
İyi günler; geçenlerde doktoruma spiral taktırmak istediğimi söyledim, Avrupa da kullanılan ve Türkiye ye yeni gelen bir spiral önerdi. Küre şeklinde bir ürün adı ballerine. Bu ürünü kullanan var mı? öneriyor musunuz? T şeklindeki spirallere göre daha az yan etkisi varmış.

2 gün önce taktırdım, hormonlu hiçbir şey kullanmak istemedim için doktorum bunu çok övdü yeni populer oluyomuş zaten Türkiyede. ilerleyen zamanlarda bişey yaşarsam yada duyarsam burayı güncellicem.

2 gün önce taktırdım, hormonlu hiçbir şey kullanmak istemedim için doktorum bunu çok övdü yeni populer oluyomuş zaten Türkiyede. ilerleyen zamanlarda bişey yaşarsam yada duyarsam burayı güncellicem.
Bende taktırmayı düşünüyorum 20 gün falan olmuş ilk izlenimiz nasıl olumsuz bişey oldu mu şimdiye kadar? Bir de fiyat ne kadardı acaba

Bende taktırmayı düşünüyorum 20 gün falan olmuş ilk izlenimiz nasıl olumsuz bişey oldu mu şimdiye kadar? Bir de fiyat ne kadardı acaba
Yaklaşık 2 aydır kullanıyorum ben olumsuz bir şey yaşamadım sadece az ara kanamalarım oldu ama normal dedi doktorum vücut alışana kadar ara kanama olurmuş. Doktorum özel bir klinikte işlem yapıyor oyüzden fiyatını bilmiyorum başka işlemlerde yaptırdım ben toplu ödeme yapmıştım.

Tanıdık taktırdı buna benzer bir şey gynefix markası (doğru hatırlıyorsam) 5 yıllık bir spiraldi, 4 adet boncuğu vardı ve içeriye düğümleniyordu. 3 yılın sonunda spiral kaymadığı halde gebe kaldı. Spiraller hormonlu değilse koruyuculukları uzun vadede pek de güvenilir değil gibi geliyor bana.

X