Baldız hikayesiymiş

endaim

Oglum, saglıkla gel yanıma
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2014
228
116
Gözyaşları içinde napacağımı bilmeden yazıyorum bunları ve çok utanıyorum. Bunu benim yaşadığıma hala inanamıyorum 6 aylık evliyim eşimle severek evlendik. Tam 8 sene görüştük, şuan hamileyim eşim île ablam abla kardeş gibiler bundan şüphem yoktu :KK43: düne kadar... Dün akşam tam uyumak üzereylen eşimin telefonundan birşeye bakıcaktım ki baldız hikayeleri diye erotik sayfaya girilmiş olduğunu gördüm neye uğradığımı şaşırdım sordum yeminler etti ağladı ben bu kadar namussuz değilim ben girmedim dedi inanmak istiyorum ama inanamıyorum güvenim kırıldı kimseye anlatamam kafayı yemek üzereyim bunu nasıl atlatıcam basıl bir çözüm bulucam bilmiyorum delircem korkuyorum bu kadar stresten üzüntüden bebeğime birşey olacak diye çokk korkuyorum bana bi yol gösterin nolur ailem duysa mahvolur annem tansiyon hastası ablam kafayı yer erkek kardeşim kötü şeyler yapar küçük bir yer burası duyulursa biteriz Allahım bana yol göster akıl ver nolur :KK43:

Ne desem inan bilemedim, eşini tanıyorsundur sonuçta, tutup buraya direk olumsuzlukları yazarak senide kötü etkilemek istemem ama, şu hayatta kimseye güven olmuyor, eğer eşini cidden iyi tanıyorsan ki evlenmişsin bu seferlik al karşına dinle derim ama yinede sen bilirsin tabi .. Hemen pat diye kötü düşünme ..

Sakin olun lütfen inkar ediyormus peki kim yapmis olabilir baska ne soyledi esiniz
Gözyaşları içinde napacağımı bilmeden yazıyorum bunları ve çok utanıyorum. Bunu benim yaşadığıma hala inanamıyorum 6 aylık evliyim eşimle severek evlendik. Tam 8 sene görüştük, şuan hamileyim eşim île ablam abla kardeş gibiler bundan şüphem yoktu :KK43: düne kadar... Dün akşam tam uyumak üzereylen eşimin telefonundan birşeye bakıcaktım ki baldız hikayeleri diye erotik sayfaya girilmiş olduğunu gördüm neye uğradığımı şaşırdım sordum yeminler etti ağladı ben bu kadar namussuz değilim ben girmedim dedi inanmak istiyorum ama inanamıyorum güvenim kırıldı kimseye anlatamam kafayı yemek üzereyim bunu nasıl atlatıcam basıl bir çözüm bulucam bilmiyorum delircem korkuyorum bu kadar stresten üzüntüden bebeğime birşey olacak diye çokk korkuyorum bana bi yol gösterin nolur ailem duysa mahvolur annem tansiyon hastası ablam kafayı yer erkek kardeşim kötü şeyler yapar küçük bir yer burası duyulursa biteriz Allahım bana yol göster akıl ver nolur :KK43:

Birincisi numara atmasin, esin girmistir.. is yerinden arkadasim girdi falan baydi artik bu yalan.
ikincisi merakindan girmistir
ucuncusu yaa niye millet duysun.. sizin kk uyeliginizi, yazdiklarinizi birileri duyuyor mu.. oyle bi yazmissiniZ ki, sanki esiniz ablaniza asiliyor.

ya buna benzer bir şey 2 gece önce benim de başıma geldi, bir sitede ciddi bir şey okuyordum sayfayı kaydırırken elim altta ki saçma sapan reklama denk geldi ve açtı :KK53: geçmiş silme gibi bir huyum da olmadığı için muhtemelen o duruyor hala geçmişimde.. eşiniz de yanlışlıkla dokunmuş olabilir, hemen suçlamayın adamı yahu yazık..

herkesin kendi telefonu var neden eşinin telefonundan girecekler. eşinizin baldız fantezisi var bariz.

Eşimî daha önce s... Hikayeleri okurken yakalamıştım söz vermişti daha bakmadı ama bakmış hemde baldız olarak virüs olmadığından eminim :KK43:
VALLA CANIM SENİ ÜZMEK İSTEMEM AMA DEFOLSUN GİTSİN BAŞKALARINDA GÖZÜ VAR O ZAMAN NE KADARLIK EVLİSİNİZ?

canım ya çok abartma .inşallah öyle değildir. ero...k hikayeler diye bakmıştır erkekler böyle şeylere meraklı ilk olarak ensest gay lez ilişkiler iğrençliğinden onlar çıkmıştır diye düüşünüyorum

Ne kadar net sekilde yargılıyor herkes. Evet ben çok karşıyım erkeklerin böyle seyler okumasına ve izlemesine. Ama bunu okudu diye hemen baldırına böyle duygular yaşıyor nasıl diyorsunuz ki. Önemli nokta direk Baldız hikayesi mi aratmış yoksa bu tarz hikayelere girip gezerken onu da mı bulmuş. Bu sadece merakta olabilir. Ayrıca siz söylemezseniz kim nerden duyacak ki mahvolasınız. Bence sakinlikle bi gidin eşinizin yanına bunum virüsle veya başka birinin açmasıyla olacak bir iş olmadığını anlayacak kadar zeki olduğunuzu ve bu Sayfayı neden açtığını özellikle mi açtığını sorgulayın

YOK BEN BALDIZINA YAŞIYOR DİYE YORUMLAMIYORUM BAKMASINA SORUN DYİROUM

VALLA CANIM SENİ ÜZMEK İSTEMEM AMA DEFOLSUN GİTSİN BAŞKALARINDA GÖZÜ VAR O ZAMAN NE KADARLIK EVLİSİNİZ?
6 aylık ama bu hayatta onun için sadece ben varım çok seviyor biliyorum ablamada gerhangi kötü bi hareketini görmedim bu zamana kadar. Hatta babam olmadığı için aileme çok dahiplik eder. Ama direk baldız hikayyeleri olarak girmiş

o girmediyse kim girmiş?

X