Balayinda Eşinizin Ailesi İle Yolculuk Yapılır Mi

Kendi

Peki o halde kendi arabaları var neden onu kullanmiyorlar. ?

Kendi arabaları var onunla gidebilirler diye düşündüm bizde böylece kısıtlı olan tatilimizi heba etmeyiz diye aklıma geldi

Ama siz gideceğimiz yerler ters yazlık yolumuzun üzeri değil, kayınvalide kayınpeder yaşlı değil ve arabaları da var ayrıca şimdiye kadar uçakla giderlerdi sorun olmazdı ama şimdi gidemeyiz diyorlar bu yüzden rahatsızım dememişsiniz ki ilk mesajınızda. Ben sevgilimle baş başa yolculuk etmek istiyorum onlar bencillik ediyorlar gibi bir şey söylemişsiniz biz de bu söyleminiz üzerinden yorum yaptık ne var bunda diye. Bu yüzden sizi eleştirenlere kusur bulmayın lütfen. Ha son anlattıklarınız doğrultusunda şunu söyleyebilirim, son mesajlarınızda belirttiğiniz sebepleri nişanlınızla da paylaşıp başka bir çözüm yolu bulmayı deneyin.

bizden sonra gelecek olan nesilleri düşünemiyorum! artık evlendikten sonra anne babayı kimlikten bile sildirirler galiba

Sizin Tepkinizde sonra ne dediler çok merak ettim :/

Ben sizi anlıyorum çünkü benim için tatilin en heycanli kismi genelde uzun araba yolculuklari olmustur.Hele eşiniz demiyim ama sevdiginizle cikicaginiz ilk araba yolculuguysa bas basa cikmak istemeniz cok normal.Belki birlikte ailelerin yaninda konusamiycaginiz seyler konusucaksiniz,cilvelesiceksiniz veya siz bi yerde mola vermek istiyceksiniz onlar istemiycek.Balayiniz bu sonucta 15 gun tamamen yalniz kalmaniz lazim.Bir de yazlik yolunun ustu de degilmis,arabalari da var ve hep ucakla gidiyorlarmis.Sizinle gitmelerinin hicbir mantikli sebebi yok..

son yazdıklarınızdan sonra haklısınız
neye karar verildi
uçakla gitsinler bir zahmet yada kendi arabalarıyla
kasımda evlendim balayına kasımda gittiğimiz için yazın baya bir program yaptık
neyse biz tam yola çıkıcaz abisi tutturdu "bizide şuraya bırakın diye" yolumuzun üstü olmayan bir yerde
önde erkekler arkada ben abinin eşi bebek araba pusetinde eşyaları bana o kadar az yer kaldıki oturmaya kabus gibiydi
saatlerce yol gittik onları bıraktık bir o kadar daha yol gidip tatil yapacağımız yere gittik

Sizin Tepkinizde sonra ne dediler çok merak ettim :/
kendi annem babamda vardı o esnada. cümbür cemaat oturuluyodu. annem çok dobra insandır, yanlış anlamayın ama bu çocukların gideceği adı üstünde balayı, gençler yalnız gitse daha hoş olmazmı dedi annem. sizin çok gidesiniz varsa gidin, çocuklar yalnız gitsin dedi. Kimsede ağzını açıp çıt diyemedi.

O kadar yol gidince hasta olursunuz zaten, tatile falan haliniz kalmaz.
Yanınızda kimse olmasa bile balayına o yorgunlukla çıkılmaz ki.
Nişanlınız nasıl o kadar uzun süre araba kullanacakmış bir de, ya da arabanıza o kadar insanın eşyası nasıl sığacakmış?
Bu koşullarda çok gereksiz istedikleri şey.

Dogrudur sabah belki sersemlik ile tam aciklayamadim
Şimdi ilk başta yazlık istedik daha doğrusu nişanlım istedi ama daha sonra ailesi de bizimle aynı anda yazliga gitmek isteyince planlar otele çevrildi orda bencillik olarak anlatmak istediğimde biz istediğimiz anda yazliga gitmek istemeleriydi sonradan olabilir o zaman biz başka yere gideriz dedik fakat bu seferde bizi bırakın diye bir istek geldi

Yok bizim gideceğimiz yer 9 saat bi yolculuk onda da çok yorulursak değişimli kullanicaz ama diğer türlü onların yolu 21 saat ee doğal olarak yine değişimli olacak ama biz 2 gün kaybedicez

21 saatlik yolculuk yaparsaniz bosanip donersiniz o balayindan
erkekler sinirli oluyorlar araba kullanirken, ne gerek var? atlayin ucaga gidin.

Aynı şekilde benim yolculuğuumda buna benzeyecek önde nişanlım ve babası arkada ben kayinvalide eşyalar dolu 21 saatlik yol yap sonra tekrar gideceğim yere yola çık

Aynı şekilde benim yolculuğuumda buna benzeyecek önde nişanlım ve babası arkada ben kayinvalide eşyalar dolu 21 saatlik yol yap sonra tekrar gideceğim yere yola çık

Arkadaşım yolla aran nasıl bilemicem ama tatilde ankaradan izmire geçerken yol yorgunluğundan hastalandım, izmire 60 km kala bir otelde konaklamak zorunda kaldık.
Dönüşümlü kullansanız bile 21 saat diyorsun, el insaf. Yolcu olmak bile yorar adamı.

Eşin tamam mı diyor peki? Sonuçta balayı sadece senin değil, onun da özel günü.
Bu koşullarda balayı değil on yıllık evli olsam bile olmaz derim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…