balayi..

missnunu

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2014
2.184
856
Dert degil biliyorum ama bana bu ara buyuk dert oldu.. aralik ayinda balayina nereye gidilir?? Yurtdusina cikamayiz epey masrafimiz var..karadeniz dedim nisanlim istemiyor..kapadokya dusunuyorum ama her kafadan bi ses.. orda kis mevsimi guzel olmaz zorlanirsin.. e napcam ben evdemi gecircem kis diye evliligimin ilk gunlerini

Dert degil biliyorum ama bana bu ara buyuk dert oldu.. aralik ayinda balayina nereye gidilir?? Yurtdusina cikamayiz epey masrafimiz var..karadeniz dedim nisanlim istemiyor..kapadokya dusunuyorum ama her kafadan bi ses.. orda kis mevsimi guzel olmaz zorlanirsin.. e napcam ben evdemi gecircem kis diye evliligimin ilk gunlerini

Uludağ ?

Aralık'ta evlendim ve Balayına gitmedim. Uludağ'da kar yoktu,deniz mevsimi değildi biz de evde oturduk. Sinemaya gittik,gezdik tozduk bol bol uyuduk.

Yedigöller, Abant. Hayırlı olsun missnunu çok sevindim muradına erdiğine

Biz ocağın 24 undenn sonra 5 günlüğüne nevsehir e gitmiştik banada herkes soguk olur su bu demişti ama gayet güzel gecti. Turlara katılip gezdik aracimiz vardi kendimzde gezdk gayet iyiydi hersey. . Mutluluklar dilerim canim

Aralık'ta evlendim ve Balayına gitmedim. Uludağ'da kar yoktu,deniz mevsimi değildi biz de evde oturduk. Sinemaya gittik,gezdik tozduk bol bol uyuduk.
sanırım bızde ole yapcaz bu gıdısle...bı yandan maddıyat dusunuyoruz bı yandanda herkes hayatımdakı en guzel tatıl balayımdı dıyor ve heveslenıyoruz bakalım hayırlısı..

Siz nasıl bir yer istiyorsunuz ki?

Denize mi girmek istiyorsunuz? Deniz diyorsanız, Kuşadası, Çeşme, Antalya hala sıcak olan bölgelerden.

Tarihi, turistik yer mi? O zaman Ürgüp, Nevşehir iyi fikir. Tarihi, butik otelleri güzel oluyor.

Bunlar haricinde Abant, Ağva, Şile, Kaş gibi yerler de uygun sanki.

Karadenize daha sıcak havalarda gidilmeli diye düşünüyorum çünkü iklimi zaten yağışlı sonbahar-kış zamanlarında daha bir soğuk oluyor.

Yurtdışında vizesiz olan yerler biraz daha uygun mesela.
Balkan turlarına katılabilirsiniz. 3 gece 4 gün olanlar uyguna geliyor bayağı.

Yazın evlenmeme rağmen evde geçirdim, balayı yapmadık. İlk tatilimiz 2 ay sonra Çanakkale Şehitlik turuydu. Bir şey kaybetmedim.

Alanya'ya gitmiştik bizde hem yüzdük araba kiralayıp tüm Antalya yı gezdik

X