balayi..

Nunu kiminle evleniyorsun kız :p

Şaka bir yana çok sevindim insan söyler be.

Kapadokya kar altında büyülü olabilir bence. Şömiñenin önünde sıcak şarap içip camdan dışarı yağan kara bakarsınız. Kapadokya derim.

Daha atraksiyonlu bir şeyler istetsen likya yoluna ne dersin? Ben kışın gittim yürüyüşe hava çok güzeldi.

kapadokya iyi bi secim olur cnm kisinda gayet guzel bnce..oraya yakin oldgm icin her mevsim gitmisligm var..cok guzel butik otellerde var bi arastir derim.

Nunu kiminle evleniyorsun kız :p

Şaka bir yana çok sevindim insan söyler be.

Kapadokya kar altında büyülü olabilir bence. Şömiñenin önünde sıcak şarap içip camdan dışarı yağan kara bakarsınız. Kapadokya derim.

Daha atraksiyonlu bir şeyler istetsen likya yoluna ne dersin? Ben kışın gittim yürüyüşe hava çok güzeldi.
evlenıyorum valla cherry bee..saka maka kalbımde buyuk yer edınen bırı var hayatımda..baslarda mırın kırın ettım ama tanıdıkca cok sevdım keretayı :KK50: telden gıremıyorum buraya hata verıyor telefonuma..pc acmayıncada uzak kalıyorum burdan..kapadokya sarap romantık bı ortam benımde hayalımdekıde ıste bı karar veremedık..nısanlımda kıralıyalım bı arac gezelım dıyo..bence bu gıdısle bız evde pıneklıycez gıbı bu kararsızlıkla ama hadı hayırlısı...sen nasılsın..var mı bıseylerrr

kışın kapadokya dan hıcbırsey anlamazsın
kapadokya nın en guzel mevsımı eylul en gec ekımdır
uludaga gıdın

Dert degil biliyorum ama bana bu ara buyuk dert oldu.. aralik ayinda balayina nereye gidilir?? Yurtdusina cikamayiz epey masrafimiz var..karadeniz dedim nisanlim istemiyor..kapadokya dusunuyorum ama her kafadan bi ses.. orda kis mevsimi guzel olmaz zorlanirsin.. e napcam ben evdemi gecircem kis diye evliligimin ilk gunlerini

Boludaki dağ evlerine bi bak derim.
Kışın evlenseydim kesin giderdim

Yoo onlar zaman zaman geldiler sürekli beraber değildik.
Hic anlamiyorum bu ayni evde oturanlari misafir gelir zirt pirt sen istesende istenesende sonucta senin evin degil bir arkadasin gelse ev hep kalabalik esinle bir basa basa kalamazsin cinselik ztn sorun duydular duyacaklar banyo yapamazsin sen gercekten hattalarn en buyugunu etmissin öbür konunu okudumda zirt pirt görumcelerin sizde vs ama gelir sonuxta annesinin evi hattayi sen yaptin.

Hic anlamiyorum bu ayni evde oturanlari misafir gelir zirt pirt sen istesende istenesende sonucta senin evin degil bir arkadasin gelse ev hep kalabalik esinle bir basa basa kalamazsin cinselik ztn sorun duydular duyacaklar banyo yapamazsin sen gercekten hattalarn en buyugunu etmissin öbür konunu okudumda zirt pirt görumcelerin sizde vs ama gelir sonuxta annesinin evi hattayi sen yaptin.
engin tavsiyelerin için teşekkür ederim, konu tarihlerine bakmış mıydın? herhalde 1 sene içinde bir şeyleri yoluna koymuşumdur değil mi?

engin tavsiyelerin için teşekkür ederim, konu tarihlerine bakmış mıydın? herhalde 1 sene içinde bir şeyleri yoluna koymuşumdur değil mi?
Baska konuda orgasm olmadim hic yazmisin olmazsik cicim yan odada birileri varken zor ses cikiyor malum...

Kapadokya'da Museum Otel diye bir yer var, daha güzel temalı bir otel daha görmedim Türkiye'de. Tüm o diğer standart lüks oteller yalan yani. Elitliğin ve tarihin buluştuğu bir dekor olmuş muhteşem bir yer. Oranın fiyatlarını hatırlamıyorum ama mutlaka bakmalısın uygunsa tavsiye ederim.
Ayrıca bir araç kiralayıp Mersin'in şehir dışı yerlerini gezin Kız Kalesi civarında şirin pansiyonlar var Akdeniz'in cenneti, hem ucuz bir yer. Akyar civarının denizi eşsiz. Ayrıca Antalya da süper. Olimpos'ta geceliği 45 lira civarı ağaç evlerden oluşan doğa içinde muhteşem bir pansiyon var hayatımın en mutlu olduğum tatillerinden biriydi. İstersen o pansiyonu bulabilirim.

Son düzenleme:
X