Balayı

Seht

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2009
307
34
38
Kızlar balayına nereye gidecegime karar vermedim daha dogrusu kafama göre biyer bulamadım alkol olsunn istemiyorum düzgün biyer yok kapalı olan bayanlara göre biyer yok fikri olan varsa yardımcı olursa sevinirim ..

Sah in paradise, yeni meltem tatil köyü bildiklerim arasında. Yalnız balayını bu tarz otellerde geçirmemenizi tavsiye ederim. Çünkü kadın erkek ayrı olduğu için gündüzleri ayrı yerlerde geçirirsiniz büyük ihtimal. Siz tek başınıza, eşiniz tek başına denize gireceksiniz. Pek romantik değil :) bunun yerine fırsatınız varsa yurt dışı turlarına katılırsanız bol bol birlikte zaman geçirmiş olursunuz, naçizane önerim. sah inn paradise a gittim, yemeklerinden temizliğinden memnun kaldım fakat ben eşimle balayında yüzmek isterim, tek başıma değil. Haşemayla girebilirseniz pansiyon araştırın. Mesela gökçeadada yenibademli de mütevazi pansiyonlar var ve pansiyonlara 10 dk uzaklıkta muhteşem bir koy var adı yıldız koyu. Onun dışında harika başka koylar da var. arabayla gitmiyorsanız bir taksiyle anlaşıp çok uygun fiyata ya da merkezden kalkan dolmuşlarla gidebilirsiniz. Biz ailece gökçeadaya 4 sene üst üste gittik ve hep aynı pansiyonda kaldık. Çok dinlendirici, bol denizli tatil oldu hep bizim için. Yıldız koyu da çok kalabalık olmaz zaten, benim teyzem haşemayla çok rahat girmişti. Ben balayında belek tercih ettim ama bundan sonraki tatillerimizden birinde mutlaka müstakbel eşime orayı gezdirmek istiyorum. Biraz uzun oldu ama amacım yardımcı olmak :)

çok teşekkürler canım degerlendiricem dediklerini şahin otele bakıyordum aslında ya maksat havuza girmek degil otelin içerisinde öyle dolaşan insanlar olmaması ve alkol şahin otelin oralara yakın koylar yok degilmi orayı şimdilik düşünüyorum ama ..

Otelden dışarı çıkmadığım için etraftaki koyları bilmiyorum ama deniz kenarında öyle çok insan yoktu. Tek tük adam vardı. Otel pek lüks değil. Benim otelde sevdiğim iki şey vardı. Biri açık havada kahvaltı, diğeri de akşamları ortadaki büyük havuzun ışıklandırması. Erkeklere ayrılan havuz büyük fakat kadınların girdiği çok küçük, o kalabalığa yeterli değil. Bizim hanımlar yüzünden de hiç hijyenik gelmedi bana. Caprice otele bakabilirsiniz bir de. Alternatif otellere giden insanların çoğu caprice ten çok memnun kaldıklarını söylemişlerdi.

cnm başta mutluluklar dilerim marmariste angels peninsula hotele bakmanı tavsiye ederim internet sitesine bak hayran kalcağına eminim kesinlikle hotelde alkol yokmuş.

çok teşekkür ederim canım gerçekten harika biryer : )

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…