Balayı Yardım :(

Bütçenize göre ultra lüks otel Hemde sezon da zor.

Tüm tavsiyelerinizi tek tek not alıyorum kızlar :) Hepsini inceleyeceğim. Teşekkürler hepinize.

Ali bey resort nasıl sizce bi fikriniz var mı bizde balayı olarak orayı düşnüüyoruz ama nasıldır bilemiyorum bide bizim düğün ekimde olcak tam sezon sonu gibi bişi :/ aktviteler falan olur mu böyle çok ölü bi tatil de yapmak istemiyorum

Arkadaşlar hepinize merhaba,
Uzun süredir siteyi takip ediyorum ama artık dayanamayıp üye oldum.
14 Temmuz da düğünüm var. 15-20 Temmuz arası Balayı için otel bakıyoruz ama çok içimize sinen bi yer bulamadık :KK43:
3000-3500 lira arası bütçemiz var. Sahili ve denizi güzel, akşam eğlencesi olan güzel bir otel arıyoruz ama bulamadık. Bölge fark etmez tavsiye edebileceğiniz otelleri rica ediyorum.
Bir an önce bitsin bu konu istiyorum lütfen :/

Bebimde 14 temmuz da dugunum var abtalyaya gidioruz had I sizde gelinnn :))))

Sensimar belek resort tek geçerim
Balayı oteli çocuk kabul etmiyorlar sessiz sakin biyer geçen sene balayını orda yaptık biz çok memnun kalmıştık çalışanlar yemekler 10 numara

Benimde 8 eylül de düğünüm:KK54: bizde Antalya sunrise restore hotele gidicez 5 gece 6 gün 3000 tl baya bi baktım fakat hem bütçe olarak yormayacak hem de eğlencesi yemekleri güzel olan bi yer burayı bulduk. Burayıda arkadaşım bir tur firmasında çalışıyor o önerdi. Aklınızda bulunsun :KK39:

Biz İstanbula yakın olsun, sakin ve nezih olsun istedik daha once de kuzenimin ve bir kiz arkadasimin da tercihi olan Beyaz Ev- Agva da balayimizi yaptik. Tek kelime ile unutulmazdı❤️☺️ Jakuzili ve harika manzaraları odaları var.

X