Balayı Yardım :(

nurgl-87

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2018
39
26
37
Arkadaşlar hepinize merhaba,
Uzun süredir siteyi takip ediyorum ama artık dayanamayıp üye oldum.
14 Temmuz da düğünüm var. 15-20 Temmuz arası Balayı için otel bakıyoruz ama çok içimize sinen bi yer bulamadık
3000-3500 lira arası bütçemiz var. Sahili ve denizi güzel, akşam eğlencesi olan güzel bir otel arıyoruz ama bulamadık. Bölge fark etmez tavsiye edebileceğiniz otelleri rica ediyorum.
Bir an önce bitsin bu konu istiyorum lütfen :/

Antalya side like river otelin adı ultra herşey dahil biz balayına buraya gittik memnun kaldık. Bir yıl sonrada yine tatili orada yapmayı tercih ettik. Pişman olmazsınız tavsiye ederim.

Balayı otellerine bakın. Diğer otellerde çoluk çocuk bence hiç hoş değil. Biz eşimle başbaşa gideceksek illa balayı oteli olsun diye bakıyoruz. Emin ol çocuksuz otelle çocuklu otel çok farkediyor bence.. Belek Adam&eve hotele bakabilirsin sizin bütçenize yakın bence fiyatları. Başka önerş verebiliririm ama bütçenizi aşacaktır.

Aquasis deluxe resort biz rezervasyon yaptırdık harika bir yer..Her türlü eğlence imkanı mevcut çok faal bir otel.
Aydın didimde..

Kemer Barut hotel biz kemer resort olduğu zaman gitmiştik otel eğlendirmese de merkeze çok yakın siz gidersiniz kulüplere denizi taşlık ama pırıl pırıl.
Bodrum kefaluka bi de.
Voyage mükemmel ama bütçeyi aşar tahminen.

N nurgl-87
Sarıgreme (Hilton), Selimiye, Bozcaada, Kıbrıs, Bodrum otellerine bakın. Selimiye ve Bozcaada'da daha çok pansiyon vardir.
İçlerinde en keyiflisi Kıbrıs olabilir

Adam&Eve'yi çok duyduk da en uygun odası 6000 liradan başlıyor :)
Pek bi bütçemize uygun değil :/

Bizim de genelde balayı oteli tercihimiz oluyor öyle araştırıyoruz. Fakat şöyle bi durum var +16 otellerde de fazla sayıda 50 yaş civarı insan oluyormuş. Bu durum da da animasyon vb gibi organizasyonlar yavaş oluyormuş. Sanırım herşeyin tam olduğu bir otel bulmak çok zor. Öyle bir şey için bütçe yüksek olmalı. Bi yerlerden feragat edelim diyorum ama nişanlım da bu balayı o yüzden içimize tam sinmeli diye tutturuyor.

O bütçeyle Voyage ve Rixos olmaz ki
Bu sene fiyatlar daha da artmış.

voyage bodrum eskiden uygundu, o da uçmuş şimdi baktım, çok pardon konu sahibi

son 6 yıldır bebek/çocuk dostu otelleri tercih ettiğimiz için bol çocuklu otellerde tatil yapıyoruz ama bu bizim için sorun olmaz derseniz, family life tropical resort (denizi yüzmeye uygun değil ama havuzlar müthiş) kuşadası palm wings ephesus (tek olumsuz yanı yemek çeşidi az) nashira resort (aquaparkı süper) uygun fiyatlı olup memnun ayrıldığım oteller.

Alanya azura deluxe otel diğer otellere göre daha yeni ve güzel fiyatlarıda uygun ve ultra herşey dahil iki aile gidip çok memnun kaldık çocuk sendr olmazsa ne sıkıntı olacak ki çocuklu otellerin olması. Balayı için rezarvasyon demeyi unutma ayrıca biz ğcretin hepsini ödemedik bin tl rezerve ederken iki oda için kalanı ise gittipinizde ödedik oda başı 2750 tl oldu gayet makul bi fiyat bence

Ayrıca canım hiç bir otel nette görüldüğü gibi olmuyor pırıl pırıl görünen otellerin hepsinin önünden geçtik hiç resimlerle alakası yok ama azura deluxe çok yeni bi otel tek eksiği aktiviteler biraz yabancılar için sizde çıkıp güzel terasında eşinle tadını çıkarın deniz kenarında olmanın

+16 otellerde hiçte öyle yaşlı insanlar olmuyor. Aksine çok fazla genç var.. Adam&eve otel mesela animasyonlar çok iyi,biz gittiğimizde konser falan vardı gayet eğlenceliydi.

Crystal otelleri diyorum. Özellikle Crystal Sunset. Çok memnun kaldık biz:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…