balayı sorunu ve sorusu?

sertap1976

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2008
191
0
nikahım nisan ayında, düğünüm ise ağustosta. benim bildiğim otellerin balayı imkanlarından yararlanmak için nikah cüzdanının bir ayı geçmemesi lazım. dolayısıyla ben balayı imkanlarından yararlanamıyorum, öylemi acaba? yoksa başka bi alternatifi varmıdır? :çok üzgünüm:

Son düzenleme:
ben turkiyede dugunumu yapip ertesi gunu balayina gittik oysaki turkiyede resmi nikahim yapilmamisti sadece dugun yapmistik amerikaya gelince resmi nikahim yapildi biz balayi imkanlarindan yararlandik otelde kimse evlilik cuzdani istemiyor biz rezervasyonumuzu yaptirirken soylemistik balayi cifti oldugumuzu bunun icin otelde saolsun bize cocuklu ailelere verdigi iki odali bir yer ve en onde denize bakan bir oda vermisti

canım bizim de nikahımız temmuzda düğünümüz ekimde olmuştu. rezervasyon yaptırdığımız acenteye durumu söyleyince düğün davetiyemizi istemişti. öylece hallettik

Merhaba Sertap 1976
Öncelikle Turon9 olarak şimdiden mutluluklar diliyoruz.
Acenta rezervasyonunuzu alırken balayı çifti diye belirtir. Ona istinaden her otelde farklı aksiyonlar gerçekleştirilir. Odanıza meyve sepeti, şampanya, şarap bırakılması ya da odanızın süslenmesi gibi ve bunda oteller de genellikle evlilik tarihiniz sorulmaz.
Eğer otelin balayı indirimi varsa ve bu indirimden yaralanmak isterseniz evlilik tarihiniz önemli olabilir ama bu konsept her otel de farklıdır.

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon Tatil Hattı: 0216 550 19 19
Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…