Balayı önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar...

merve_ramazan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2015
22
7
27
Merhaba arkadaşlar 24 temmuzda düğünümüz var ve balayına nereye gideceğimize karar veremedik. Tesettürlüyüm ve balayı için sakin bir yere gitmek istiyoruz. Öneride bulunabilir misiniz ? Şimdiden teşekkür ederim.

Ben gecen yaz evlendim. Antalya Bera oteldeydik. Ama agustos ayi oldugu icin hava cok bunalticiydi orda. kadinlar ve erkekler ayri yerde havuza giriyor. Kadinlar teras katta. surekli meyveler icecekler yiyecekler Ikram ediliyor. yemekleri cok guzel. Odalar temiz.

Bizde temmuzda evlencdz ve yer bulamadik ben ölüdeniz istiyorum nisanlim istemiyo sirf bi kac yorum kotu diye delircem ya balayimiz icin bile ben karar vermiyorum :-(

şimdiki aklım olsaydı balayına 1 2 ay sonra giderdim. cünkü ilk gece stresinden pek bisey anlamadım canım. sonra afedersin kanaman fln oluyo havuza girip rahat rahat tadını cıkaramıyosun. enfeksiyon oluyo ne biliyim bissürü dert :)

Benm maalesef 1 2 qy sonra gitme sansim yok olsaydi kesinlikle dedigin gibi yapardm bende korkuyorum zaten napcam bilmiyorum :-D nereye gdecegmizede hic karar veremedk ya :-(

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…