balayı için...

zenku

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2008
948
72
selamlar,
eekim 16sında düğünümüz olucak ve ertesi gün balayına antalya tarafına gitmek istiyoruz. Önereceğiniz bir otel varmı?

Merhaba zenku,

Öncelikle eşiniz ve size bir yaşam boyu mutluluk ve hep neşe içinde, huzurlu bir hayat sürmeniz dileklerimizi sunmak isterim.

Kaç günlük bir balayı planlıyorsunuz ve ortalama bütçeniz hakkında bilgi verebilirmisiniz?

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

çok teşekkürler
cumartesi gidip cumaya dönmeyi planlıyoruz yani 6 gecelik bi tatil planlıyoruz
1000 lira kadar bir para anca ayırabliriz bu balayı için
ben bikaç yer araştırdım ama kararsız kaldık mesela rixos beldibi ve voyage sorgunu netten bakıp beğendik..

Son düzenleme:
ben club paraiso yu tavsiye edebilirim. belek boğazkentte. gecen hafta nişanlımla tatil yaptık. 5 gece için 1250 ödedik. ultra herşey dahildi. sizin gideceğiniz tarihte bütcenizede uygun olur sanıyorum

ben club paraiso yu tavsiye edebilirim. belek boğazkentte. gecen hafta nişanlımla tatil yaptık. 5 gece için 1250 ödedik. ultra herşey dahildi. sizin gideceğiniz tarihte bütcenizede uygun olur sanıyorum

teşekkür ederim inceliycem söylediğiniz oteli

walla maddi durumunuz çok kötü değilse belekte adam&eve oteli tavsiye ederim.cennette gibi hissediyor insan.sırf oraya gidebilmek için düğün yapmadım düşün...bir araştır canım hayırlı olsun şimdiden.

walla maddi durumunuz çok kötü değilse belekte adam&eve oteli tavsiye ederim.cennette gibi hissediyor insan.sırf oraya gidebilmek için düğün yapmadım düşün...bir araştır canım hayırlı olsun şimdiden.

bakıcam canım ona da
ama düğün yerimiz belli düğünden asla vazgeçememzemuszemus

Merhaba zenku,

Balayınızın Unutulmaz ve Kusursuz Geçmesi ıçin Size En Güzel Tesislerimizden Oluşan Bir Liste Hazırladım. Otel ısimlerine Tıklayarak Tesisleri Ayrıntılı Bir Şekilde ınceleyebilirsiniz.

KK Üyesi olduğunuz için bütün tesislerde ekstra %5 indirim veya KK Pro (Kart Sahibi) Üyesi iseniz yine bütün tesislerde ekstra %10 indirim hakkınız vardır.

Balayı Tesisleri

Mukarnas Spa Resort

Delphin Palace De Luxe Collection

Sherwood Breezes Resort

Kamelya World Selin Otel

Limak Limra Hotels & Resort

Miracle Resort Otel

Silence Beach Resort

Otium Otel Zeynep

Armonia Holiday Village & Spa

Kirman Hotels Arycanda De Luxe Otel

Crystal De Luxe Resort & Spa

Crystal Family Resort & Spa

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon Tatil Hattı: 0216 550 19 19
Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

Son düzenleme:
selamlar,
eekim 16sında düğünümüz olucak ve ertesi gün balayına antalya tarafına gitmek istiyoruz. Önereceğiniz bir otel varmı?

Amara otelleri en güzel balayı otelleridir. ayrıca IC green palace villalarını da düşünebilirsiniz. daha uygun bir seçenek ise hillside su hotel harika bir concepte sahiptir. pişman kalmazsınız.

başlığını görünce kesinlikle voyage yazmak için girdim sende bakmışsın voyage sorgun veya bodrum torba özellikle bodrum torba odaları 2009 da komple yenilenmiş rixos premium a da arkadasım gitti onlarda cok memnun kaldılar... mutluluklar...

başlığını görünce kesinlikle voyage yazmak için girdim sende bakmışsın voyage sorgun veya bodrum torba özellikle bodrum torba odaları 2009 da komple yenilenmiş rixos premium a da arkadasım gitti onlarda cok memnun kaldılar... mutluluklar...

çok teşekkürler hepsini inceliyorum ama en çok voyage sorgunu beğendim sanırım...

X