Balayı için makul fiyatlı,muhafazakar bi yer????

tuma23

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2012
526
53
Selam güzeller,balayı için muhafazakar bi yer (otel,tatilköyü ,apart vs.) arıyorum ama netten arastırdığım kadarıyla fiyatlar biraz uçuk gibi geldi bildiğiniz makul bi yerler var mı,yardımcı olur musunuz lüffen:)

45 kez görüntülenmesine ragmen kimse cevap yazmamış (( aşk olsun ((

Canım onu bende çok araştırdım.. Balayında denize havuza girmek sakıncalı deniliyor..

Muhafazakarlar için herşey ama herşey ne yazık ki çok uçuk fiyatlarda oluyor..

Daha fazla ayrıcalık tanımalılar aslında çünkü kısıtlı...

Neyse, diyorum ki öyle bir yere o kadar para verip eşimle ayrı yerlerde havuz keyfi yapacağıma gider yurtdışı turu yaparım..

Araştır istersen yine aynı fiyatlara denk geliyor. Gezmiş, tatil yapmış olursunuz birlikte

Canım ne kadar bir fiyat düsünüyorsun sen.ben de ona göre düsüneyim

haklısın tatlım katılıyorum keşke daha fazla secenek sunulsa ve fiyatlarda biraz makul ölçülere çekilse.. ya aslında turu ben çok istiyorum ama nişanlımı bi türlü ikna edemiyorum sabit bi yer olsun gezmeyelim diyo (

Şuraya da bir bak istersen

Elizan Otel Ovacık Hisarönü

Ovacık Mahhalesi Yeni köy mevkii
Ölüdenizbeldesi - Fethiye / Muğla

Balayında denize havuza girmek neden sakıncalı olsun ki ?

Anlayamadım bu kısmı?

tuma canım antalyanın kaş ilçesinde kalkan islamlar köyünü düşünebilirsin orada villalar var kendilerine ait havuzları var ve havuzları özel olarak tasarlanmış balayı için tercih ediliyor dışardan görünmüyor villasepeti.com dan bakabilirsin.

teşekkürler canım .

bende mi vardı bi anormallik ne anlamıyorum ki :/ balayında nasıl havuza denize girmeyi düşünüyorsunuz kızlar? zaten kanamanız olacak yani :/ bir kaç gün e o sürede de tatiliniz biter zaten. aynı regl gibi olacaksınız yani iki gündür okuyorum sonunda duramadım yazıyorum yani kusura bakmayın...

yalovada rizom tatil köyü var beğenceğinizi düşünüyorum isterseniz netten bi göz atın) hayırlı olsun bu arada

benimde muhafazakar yerler için tavsiyeye ihtiyacım var ama zaten denize havuza girmeyeceğim için normal bi otel olupda kapalı bayanların rahat edebileceği yerler tavsiye edebilirmisiniz peki?

Biz nişanlımla düzce sky tower oteli tercih ettik. Hem İstanbul'a yakınlığı hem muhafazakar bir otel oluşu hem güzel ve nezih bir otel olması ve en önemliside fiyat olarak uygun olması açısından hemen rezervasyonumuzu yaptırdık. Biz Agustos ayında gideceğiz ki bu ay tüm otel fiyatlarının fahiş ölçüde arttığı bir ay buna rağmen 3 gece 4
gün 800 küsur gibi bi ücrete yerimizi ayırttık.denize sıfır bi otel tek eksi yönü yarım pansiyon olması ama biz öğle yemeklerinde yöresel yemekleri tercih etmek istedik :)) oteli internetten iyice araştırabilirsiniz..İnşallah gönlünüze göre bir yer bulursunuz

muhafazakar kesim için harika bi tatil olabillirrrrrr
süper bi öneri olmuşşşşşş teşekkürlerrr :)

Canım benden sana tavsiye kapadokya bölgesini seç. biz balayımızı orda geçirdik eşimde bende çok memnun kaldık biz balayı paketini seçerek gittik. 4 günlük tatilimiz boyunca 200 yıllık tarihi rum konaklarında kaldık 3 gün tur yaptık. sabah kahvaltılarımız ve akşam yemeklerimiz, ayrıca canlı müzik eğlence programımız dahil çok uygun fiyat verdik. çok güzel geçti. Biz gitmeden odamızı süslemişlerdi. çalışanlarda oldukça ilgililerdi değerlendirmek istersen linki yazayım. Kapadokya Ihlara Konakları, Balayı Otelleri | Balayı Otel | Balayı Turları | Balayı Paketleri | Balayı Tatil | Kapadokya Balayı Otelleri | Balayı Tatili | Balayı Fırsatları | Balayı 2013 Otelleri

Son düzenleyen: Moderatör:
Canım balayına çıkmadım ama 4 gündür tatildeyim. Alanya Bera oteli gayet güzeldi. Orda kaldım 4 gündür memnun kaldım ters bi durum yoktu. Muhafazakar bir otel ve çok uçuk fiyatlarıda yoktu. Bence aklında bulunsun

canım pekı fiyat nedir?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…