balayı fikirleri :(

askceyda

NİKAH TARİHİMİZ (03.09.2015)
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2014
137
62
33
kızlar ekim ayında düğünüm olacak inşallah ve balayı düşünüyoruz ama karar veremedik nereye gitceğimize
balayına gitmiş arkadaşlardan fikir istiyorum lütfen nereler olabilir :KK43:

ekim ayında nasıl olur bilmiyorum ama bizde haziranda evlenmiştik ve tam olarak sıcak olmadığı için deniz tercihimiz olmadı .. bastık gaza kapadokyaya gittik cok beğendik sadece 2 gün öncesinden yer ayarlamıstık ve fiyatlar gayet uygundu. ürgüp göreme güvercinlik, yeraltı şehirleri , ıhlara vadisi .... dolaş dolaş bitiremedik sığdıramadık 3 güne , hava sartlarından dolayı balonada binemedik :KK43: yakın olsa tekrar gideriz eminim ama 12 saat çok büyüyo gözümüzde ... düşünün derim

Merhabalar, ekim ayında türkiye'de ki otellerde deniz ve havuz sefası neredeyse imkansız oluyor. Bütçe durumunuzu bilmiyorum tabi ama ekim ayında önerebileceğim ve balayınızı farklı bir şehirde huzurla geçirebilceğinizi düşündüğüm maldivler constance halavai resort oteli önerebilirim :)

artvin karagöl ve trabzon uzungöl , dinlendirici huzurlu bir tatil olur :cool:

Antalya-alanya taraflarından bakmanı tavsiye ederim. Ekim ayında en sıcak bölge sonuçta

Merhaba kizlar ben bu sene Kasim evleniyorum dügünden bi gün sonra balayina gitmeyi Düsünüyoruz nisanlimla ama bi türlü karar veremedik önemli olan gitcegimiz yerin havasi sicak olmasi 30 derece falan olabilir .. almanyada yasiyoruz her sene türkiyeye tatile gidiyoruz zaten ve hani bu sefer baska bi ülkeye gidelim dedik degisiklik olur diye .. aklimizdan su ülkeler gecti.. seceneklerin arasinda maldivler, dubai ve tayland var simdilik ???o_Oo_O

kızlar ekim ayında düğünüm olacak inşallah ve balayı düşünüyoruz ama karar veremedik nereye gitceğimize
balayına gitmiş arkadaşlardan fikir istiyorum lütfen nereler olabilir :KK43:

ekim ayında nasıl olur bilmiyorum ama bizde haziranda evlenmiştik ve tam olarak sıcak olmadığı için deniz tercihimiz olmadı .. bastık gaza kapadokyaya gittik cok beğendik sadece 2 gün öncesinden yer ayarlamıstık ve fiyatlar gayet uygundu. ürgüp göreme güvercinlik, yeraltı şehirleri , ıhlara vadisi .... dolaş dolaş bitiremedik sığdıramadık 3 güne , hava sartlarından dolayı balonada binemedik :KK43: yakın olsa tekrar gideriz eminim ama 12 saat çok büyüyo gözümüzde ... düşünün derim
Bizde Eylülde evlenip Kapadokyaya gidenlerdeniz. Harikaydı ,Irmak10 unda dediği gibi çok zevkli ve huzurluydu. Kaldığımız yerde çok güzeldi, mağaramsı bir oda ve harika ilgi :) Kesinlikle tavsiye ederim.

Bizde Eylülde evlenip Kapadokyaya gidenlerdeniz. Harikaydı ,Irmak10 unda dediği gibi çok zevkli ve huzurluydu. Kaldığımız yerde çok güzeldi, mağaramsı bir oda ve harika ilgi :) Kesinlikle tavsiye ederim.
hangi otelde kaldınız canım bizde kapadokyaya düşünüyoruz gitmeyi

kızlaarrr nereye gitsek ya böyle kapalıların girebileceği özel havuzlu bi yer olsun diyorum fikri olan varmı

Rw83bO
Biz de Kasım ayında evlenip hiç öyle sıcak havaydı, denizdi, plajdı aramayıp Çanakkale Adatepe Köyü'nde balayı yapmıştık.
Müthiş dinlendiriciydi. Ve Adatepe'deki o harika mimari doku sonbaharla birleştiği o eşsiz zaman...Çok doğru bir mevsimde gittiğimize inanmış ve bayılmıştım. Resimlerle sizi biraz cezbedeyim, isteyene fikir olabilir. :)
Bu arada orta bütçeyle birşeyler yapmak isteyenler için de ideal...

Önceki mesaja yükleyemedim 10 dk. Sınırı nedeniyle.
Moderatörler birleştirebilir...

Adatepe'deki balayımda çektiğim Kasım ayı görüntüleri...

Sonbaharda tadı bambaşka. Tavsiyemdir:)))
IMG_20141119_205656.jpg
IMG_20141117_120420.jpg
IMG_20141201_114458.jpg
IMG_20141201_112854.jpg
IMG_20141125_102335.jpg

X